Kdo je to?
Kdo je to Toxický člověk? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Toxický člověk? Lidé, psychologie

Toxický člověk

Co znamená a jaký je význam slova Toxický člověk?

Toxický člověk je takový, který jiným lidem dlouhodobě zhoršuje kvalitu života.
Neexistuje přesná definice toxického člověka. Může jít například o někoho, kdo lidi ve svém okolí šikanuje, šíří pomluvy nebo si neustále na něco stěžuje.
Slovo toxický je zde využito ve svém původním významu, tj. jedovatý, nezdravý atd. Vztah s toxickým člověkem totiž ostatní lidi obvykle vyčerpává, unavuje nebo je komplikací pro jejich život.
Člověk může být toxický vědomě, když se tímto chováním snaží dosáhnout nějakého cíle (získání moci nad jiným člověkem, vynucení si toho, co chce atd.) nebo nevědomě (věčné stížnosti, touha po pozornosti atd.)Kdo je to Toxický člověk? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Toxický člověk? Lidé, psychologie

Definici slova Toxický člověk můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Devizový příslib? Vzpomněli byste si na význam slova Hotspot? Znáte pojem Muzikoterapie? Znáte definici termínu Akreditace?

Klíčová slova: Toxický člověk, wiki, přesný výraz, wikipedie, Toxický člověk, odborný výraz, vysvětlení, popis, termín, lexikon, informace, význam, pojem, formulace, přesný výraz, přesný význam

Pojem Toxický člověk je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat termín Toxický člověk ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Toxický člověk ve vyhledávači Yahoo

Hledat slovo Toxický člověk na Google.cz

Vyhledat pojem Toxický člověk ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Toxický člověk v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Toxický člověk například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Toxický člověk? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Toxický člověk? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Toxický člověk? Definice pojmu Toxický člověk je v kategorii Psychologie

Kategorie psychologie, azurové oko, toxický člověk, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Pečlivě jsme zkontrolovali všechny informace a údaje. Přesto však nevylučujeme, že je v textech chyba. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupříkladu ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci psychologie.