Kdo je to?
Kdo je to Toxický člověk? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Toxický člověk? Lidé, psychologie

Toxický člověk

Co znamená a jaký je význam slova Toxický člověk?

Toxický člověk je takový, který jiným lidem dlouhodobě zhoršuje kvalitu života.
Neexistuje přesná definice toxického člověka. Může jít například o někoho, kdo lidi ve svém okolí šikanuje, šíří pomluvy nebo si neustále na něco stěžuje.
Slovo toxický je zde využito ve svém původním významu, tj. jedovatý, nezdravý atd. Vztah s toxickým člověkem totiž ostatní lidi obvykle vyčerpává, unavuje nebo je komplikací pro jejich život.
Člověk může být toxický vědomě, když se tímto chováním snaží dosáhnout nějakého cíle (získání moci nad jiným člověkem, vynucení si toho, co chce atd.) nebo nevědomě (věčné stížnosti, touha po pozornosti atd.)Kdo je to Toxický člověk? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Toxický člověk? Lidé, psychologie

Zaujala vás definice slova Toxický člověk? Pak se o tuto stránku podělte se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Zlatý standard? Víte, co je to Router? Znáte pojem Konjak? Rozumíte pojmu Insomnie?

Klíčová slova: synonymum, heslo, termín, psychologie, přesný výraz, význam slova, wiki, slovo, co znamená, Toxický člověk, přesný význam, přesný výraz, lexikon, definice, význam pojmu, wikipedie

Pojem Toxický člověk je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat slovo Toxický člověk ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Toxický člověk v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Toxický člověk ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat termín Toxický člověk ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Toxický člověk ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Toxický člověk například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Toxický člověk

Nyní již víte Kdo je to Toxický člověk? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Toxický člověk? Definice pojmu Toxický člověk je v kategorii Psychologie

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Doporučujeme taktéž hledat informace výraz,heslo, text, pojem třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v psychologie.