Kdo je to?
Kdo je to Toxický člověk? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Toxický člověk? Lidé, psychologie

Kdo je to Toxický člověk?

Jaký je význam slova Toxický člověk? Co to znamená?

Toxický člověk je takový, který jiným lidem dlouhodobě zhoršuje kvalitu života.
Neexistuje přesná definice toxického člověka. Může jít například o někoho, kdo lidi ve svém okolí šikanuje, šíří pomluvy nebo si neustále na něco stěžuje.
Slovo toxický je zde využito ve svém původním významu, tj. jedovatý, nezdravý atd. Vztah s toxickým člověkem totiž ostatní lidi obvykle vyčerpává, unavuje nebo je komplikací pro jejich život.
Člověk může být toxický vědomě, když se tímto chováním snaží dosáhnout nějakého cíle (získání moci nad jiným člověkem, vynucení si toho, co chce atd.) nebo nevědomě (věčné stížnosti, touha po pozornosti atd.)Kdo je to Toxický člověk? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Toxický člověk? Lidé, psychologie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Toxický člověk s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Prosecco? Vzpomněli byste si co označuje výraz Komiks? Znáte pojem Mexická vlna? Znáte termín Lobotomie?

Klíčová slova: psychologie, původ slova, přesný výraz, termín, informace, přesný výraz, psychologie, Toxický člověk, odborný výraz, pojem, formulace, Toxický člověk, význam pojmu, synonymum, definice, co znamená

Pojem Toxický člověk je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Toxický člověk zkuste navštívit tyto odkazy

Najít výraz Toxický člověk na Google.cz

Hledat videa s názvem Toxický člověk na Youtube

Vyhledat heslo Toxický člověk ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Toxický člověk ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Toxický člověk v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Toxický člověk například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve Wikipedii, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Toxický člověk, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Toxický člověk? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Toxický člověk? Definice pojmu Toxický člověk se nachází v sekci Psychologie

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též zkusit najít informace výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Psychologie.