Kdo je to?
Kdo je to Toxický člověk? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Toxický člověk? Lidé, psychologie

Kdo je to Toxický člověk?

Jaký je význam slova Toxický člověk? Co to znamená?

Toxický člověk je takový, který jiným lidem dlouhodobě zhoršuje kvalitu života.
Neexistuje přesná definice toxického člověka. Může jít například o někoho, kdo lidi ve svém okolí šikanuje, šíří pomluvy nebo si neustále na něco stěžuje.
Slovo toxický je zde využito ve svém původním významu, tj. jedovatý, nezdravý atd. Vztah s toxickým člověkem totiž ostatní lidi obvykle vyčerpává, unavuje nebo je komplikací pro jejich život.
Člověk může být toxický vědomě, když se tímto chováním snaží dosáhnout nějakého cíle (získání moci nad jiným člověkem, vynucení si toho, co chce atd.) nebo nevědomě (věčné stížnosti, touha po pozornosti atd.)Kdo je to Toxický člověk? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Toxický člověk? Lidé, psychologie

Líbí se vám definice kdo je to Toxický člověk? Pak se podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Konsenzus? Pamatujete si definici pojmu Factoring? Znáte pojem Průčelí? Vzpomněli byste si co znamená slovo Základní mzda?

Klíčová slova: heslo, psychologie, Toxický člověk, wikipedie, přesný výraz, popis, informace, wiki, vysvětlení, co znamená, význam slova, Toxický člověk, odborný výraz, pojem, formulace, přesný výraz

Pojem Toxický člověk je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat slovo Toxický člověk ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Toxický člověk na Google.cz

Vyhledat termín Toxický člověk ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Toxický člověk ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Toxický člověk ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Toxický člověk například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, v Google obrázcích, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Toxický člověk

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Toxický člověk? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Toxický člověk? Definice pojmu Toxický člověk je v kategorii Psychologie

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Doporučujeme zkusit nalézt informace pojem, výraz, termín, heslo například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Toxický člověk hledat i v jiných kategoriích (než psychologie).