Kdo je to?
Kdo je to Pakáž? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pakáž? Lidé, hanlivé

Pakáž

Co znamená a jaký je význam slova Pakáž?

Pakáž je hanlivé označeni pro člověka nebo skupinu lidí, které považuje mluvčího za nejnižší vrstvu společnosti, za lidi bez práce, domova či peněz. O pakáž se společnost stará a sociálně ji podporuje, aby nespadla až na hranici samého dna. Pakáž nemusí škodit a krást, ale pokud je nespokojená a revoltuje, znamená pro společnost problém. Synonyma pro slovo „pakáž“ jsou „sebranka, holota, chátra, pakáž, cháska, spodina, plebs, žebrota. pakáž zlodějská“.
Původ slova můžeme hledat ve více jazycích. V němčině se používá slovo „Bagage“, v překladu to znamená „sebranka, lůza“. Další výraz z němčiny „Bagasche“, v překladu také znamená „lůza, sebranka“, další slovo „Packasche“, což znamená zavazadlo. Ve francouzštině je známe slovo „bagage“, což znamená nejen „zavazadlo“, ale v přeneseném významu to byl oddíl nemocných a raněných vojáků táhnoucí se za vojskem.


Kdo je to Pakáž? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pakáž? Lidé, hanlivé

Sdílejte tento text s heslem Pakáž s jinými lidmi na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Epilace? Víte co je Kyčelník? Znáte pojem Ask toolbar? Vzpomněli byste si co označuje výraz Polyfázový spánek?

Klíčová slova: wiki, wikipedie, přesný výraz, termín, hanlivé, etymologie, Pakáž, přesný výraz, lexikon, vysvětlení, Pakáž, slovo, synonymum, odborný výraz, heslo, význam

Pojem Pakáž je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat pojem Pakáž ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Pakáž v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Pakáž ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pakáž ve Wikimedia Commons

Najít termín Pakáž ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Pakáž například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Google obrázcích, v metavyhledávači Info.com nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Pakáž? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teďka už zajisté víte Kdo je to Pakáž? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pakáž? Definice pojmu Pakáž patří do kategorie Hanlivé

Kategorie hanlivé, bláznivá zvířata, pakáž, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Pakáž i v jiné sekci než v hanlivé.