Kdo je to?
Kdo je to Pakáž? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pakáž? Lidé, hanlivé

Pakáž

Co znamená a jaký je význam slova Pakáž?

Pakáž je hanlivé označeni pro člověka nebo skupinu lidí, které považuje mluvčího za nejnižší vrstvu společnosti, za lidi bez práce, domova či peněz. O pakáž se společnost stará a sociálně ji podporuje, aby nespadla až na hranici samého dna. Pakáž nemusí škodit a krást, ale pokud je nespokojená a revoltuje, znamená pro společnost problém. Synonyma pro slovo „pakáž“ jsou „sebranka, holota, chátra, pakáž, cháska, spodina, plebs, žebrota. pakáž zlodějská“.
Původ slova můžeme hledat ve více jazycích. V němčině se používá slovo „Bagage“, v překladu to znamená „sebranka, lůza“. Další výraz z němčiny „Bagasche“, v překladu také znamená „lůza, sebranka“, další slovo „Packasche“, což znamená zavazadlo. Ve francouzštině je známe slovo „bagage“, což znamená nejen „zavazadlo“, ale v přeneseném významu to byl oddíl nemocných a raněných vojáků táhnoucí se za vojskem.


Kdo je to Pakáž? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pakáž? Lidé, hanlivé

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Daňová evidence? Víte, co je to Fondán? Znáte pojem Exorcismus? Rozumíte pojmu Kaverna?

Klíčová slova: hanlivé, etymologie, definice, lexikon, termín, odborný výraz, heslo, co znamená, hanlivé, význam pojmu, slovo, Pakáž, wikipedie, přesný výraz, přesný výraz, přesný význam

Pojem Pakáž je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít slovo Pakáž ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Pakáž ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Pakáž ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Pakáž ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pakáž ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Pakáž například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v metavyhledávači Info.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pakáž

Nyní již víte Kdo je to Pakáž? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pakáž? Definice pojmu Pakáž se nachází v kategorii Hanlivé

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, výrazkupř. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Radíme vám proto hledat slovo Pakáž i v jiné části webu než je kategorie hanlivé.