Kdo je to?
Kdo je to, byl Tchyně? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tchyně? Lidé, vztahy

Kdo je to Tchyně?

Co znamená a jaký je význam slova Tchyně?

Tchyně je v různých vtipech a anekdotách vykreslována jako velmi nepopulární osoba ("Jaký je trest za bigamii?" "Dvě tchýně.")a nejspíš to má oporu v negativních zkušenostech některých lidí s jejich tchyní, tj. matkou jejich manžela nebo manželky. Tato "typická" tchyně do všeho mluví, všechno ví nejlíp a celkově je to protivná a přemoudřelá osoba, která neustále poučuje a vměšuje se do věcí, do nichž jí nic není. Pochopitelně toto klišé nemusí v praxi ani zdaleka platit.Kdo je to, byl Tchyně? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tchyně? Lidé, vztahy

Zaujalo vás slovo, termín Tchyně? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Netbook? Vzpomněli byste si co označuje výraz Check in? Vzpomněli byste si na význam slova Splín? Znáte termín Bageta?

Klíčová slova: odborný výraz, termín, synonymum, etymologie, význam, kdo to je, heslo, původ slova, popis, formulace, význam pojmu, vztahy, popis, Tchyně, wiki, vysvětlení

Pojem Tchyně je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat termín Tchyně ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Tchyně ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Tchyně v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Tchyně ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Tchyně například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Tchyně, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Tchyně? Kdo to byl Tchyně? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tchyně? Definice pojmu Tchyně se nachází v sekci vztahy. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v vztahy.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.