Kdo je to?
Kdo je to, byl Tchyně? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tchyně? Lidé, vztahy

Kdo je to Tchyně?

Co znamená a jaký je význam slova Tchyně?

Tchyně je v různých vtipech a anekdotách vykreslována jako velmi nepopulární osoba ("Jaký je trest za bigamii?" "Dvě tchýně.")a nejspíš to má oporu v negativních zkušenostech některých lidí s jejich tchyní, tj. matkou jejich manžela nebo manželky. Tato "typická" tchyně do všeho mluví, všechno ví nejlíp a celkově je to protivná a přemoudřelá osoba, která neustále poučuje a vměšuje se do věcí, do nichž jí nic není. Pochopitelně toto klišé nemusí v praxi ani zdaleka platit.Kdo je to, byl Tchyně? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tchyně? Lidé, vztahy

Líbí se vám definice kdo je to Tchyně? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Monolog? Vzpomenete si na definici slova Adaptér? Vzpomněli byste si na význam slova Terina? Vzpomněli byste si na význam slova Akontace?

Klíčová slova: přesný význam, Tchyně, slovo, přesný výraz, pojem, definice, lexikon, popis, vysvětlení, kdo je Tchyně?, odborný výraz, vztahy, informace, synonymum, popis, co je to Tchyně?

Pojem Tchyně je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat frázi Tchyně ve Wikislovníku

Najít pojem Tchyně na Google.cz

Zkusit najít frázi Tchyně ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Tchyně ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Tchyně například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Tchyně, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Tchyně? Kdo to byl Tchyně? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tchyně? Definice pojmu Tchyně je v kategorii vztahy. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Tchyně hledat i v jiných kategoriích (než vztahy).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.