Kdo je to?
Kdo je to, byl Tchyně? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tchyně? Lidé, vztahy

Kdo je to Tchyně?

Co znamená a jaký je význam slova Tchyně?

Tchyně je v různých vtipech a anekdotách vykreslována jako velmi nepopulární osoba ("Jaký je trest za bigamii?" "Dvě tchýně.")a nejspíš to má oporu v negativních zkušenostech některých lidí s jejich tchyní, tj. matkou jejich manžela nebo manželky. Tato "typická" tchyně do všeho mluví, všechno ví nejlíp a celkově je to protivná a přemoudřelá osoba, která neustále poučuje a vměšuje se do věcí, do nichž jí nic není. Pochopitelně toto klišé nemusí v praxi ani zdaleka platit.Kdo je to, byl Tchyně? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tchyně? Lidé, vztahy

Zaujalo vás slovo, termín Tchyně? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Monolog? Víte co je Flattr? Vzpomněli byste si na význam slova Terina? Vzpomněli byste si co označuje výraz DPF?

Klíčová slova: etymologie, vztahy, termín, co znamená, Tchyně, popis, pojem, heslo, lexikon, formulace, synonymum, wiki, co je to Tchyně?, vysvětlení, kdo to je, přesný význam

Pojem Tchyně je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít Tchyně ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Tchyně v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Tchyně ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Tchyně ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Tchyně například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Tchyně

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Tchyně? Kdo to byl Tchyně? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tchyně? Definice pojmu Tchyně patří do sekce vztahy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se též vyhledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než vztahy).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.