Kdo je to?
Kdo je to, byl Tchyně? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tchyně? Lidé, vztahy

Kdo je to Tchyně?

Co znamená a jaký je význam slova Tchyně?

Tchyně je v různých vtipech a anekdotách vykreslována jako velmi nepopulární osoba ("Jaký je trest za bigamii?" "Dvě tchýně.")a nejspíš to má oporu v negativních zkušenostech některých lidí s jejich tchyní, tj. matkou jejich manžela nebo manželky. Tato "typická" tchyně do všeho mluví, všechno ví nejlíp a celkově je to protivná a přemoudřelá osoba, která neustále poučuje a vměšuje se do věcí, do nichž jí nic není. Pochopitelně toto klišé nemusí v praxi ani zdaleka platit.Kdo je to, byl Tchyně? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tchyně? Lidé, vztahy

Definici slova Tchyně můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Netbook? Vzpomenete si na definici slova Objem? Vzpomněli byste si na význam slova Splín? Vzpomněli byste si na význam slova Alexie?

Klíčová slova: přesný výraz, odborný výraz, Tchyně, kdo je Tchyně?, formulace, přesný význam, popis, původ slova, synonymum, slovo, kdo to je, lexikon, etymologie, význam pojmu, heslo, význam

Pojem Tchyně je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Tchyně zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tchyně ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Tchyně ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Tchyně ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Tchyně ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Tchyně například ve videích na Youtube, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Tchyně? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Tchyně? Kdo to byl Tchyně? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tchyně? Definice pojmu Tchyně se nachází v kategorii vztahy. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít pojem, text, definici, třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Tchyně hledat i v jiných kategoriích (než vztahy).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.