Kdo je to?
Kdo je to Nekňuba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nekňuba? Lidé, hanlivé

Nekňuba

Jaký je význam slova Nekňuba? Co to znamená?

„Nekňuba“ je hanlivé, spíše hovorové označení člověka, který je nešikovný a hloupý. Jedná se o člověka, který je manuálně nezručný, pomalý, pomalu chápající. Nechápe zadané úkoly, svěřené úkoly zpacká nebo nedotáhne do zdárného konce. Tento člověk nemá ambice se zlepšit. Podobná synonyma pro slovo „nekňuba“ jsou trouba, nemotora, mamlas, ňouma, truhlík, loudal, loudavec, budižkničemu.


Kdo je to Nekňuba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nekňuba? Lidé, hanlivé

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Pogrom? Pamatujete si definici pojmu Expresionismus? Pamatujete si definici pojmu Funkční prádlo? Vzpomněli byste si co znamená slovo Narážecí nástroj?

Klíčová slova: význam pojmu, původ slova, odborný výraz, hanlivé, synonymum, pojem, termín, formulace, etymologie, přesný výraz, wiki, lexikon, Nekňuba, význam, wikipedie, vysvětlení

Pojem Nekňuba je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít pojem Nekňuba ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Nekňuba ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Nekňuba ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Nekňuba v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Nekňuba ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Nekňuba například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Nekňuba

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit Kdo je to Nekňuba? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nekňuba? Definice pojmu Nekňuba je v sekci Hanlivé

Kategorie hanlivé, blaznivý tým, nekňuba, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Pokuste se také najít informace pojem, slovo, termín, definici například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Nekňuba i v jiné sekci než je kategorie hanlivé.