Kdo je to?
Kdo je to Nekňuba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nekňuba? Lidé, hanlivé

Nekňuba

Jaký je význam slova Nekňuba? Co to znamená?

„Nekňuba“ je hanlivé, spíše hovorové označení člověka, který je nešikovný a hloupý. Jedná se o člověka, který je manuálně nezručný, pomalý, pomalu chápající. Nechápe zadané úkoly, svěřené úkoly zpacká nebo nedotáhne do zdárného konce. Tento člověk nemá ambice se zlepšit. Podobná synonyma pro slovo „nekňuba“ jsou trouba, nemotora, mamlas, ňouma, truhlík, loudal, loudavec, budižkničemu.


Kdo je to Nekňuba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nekňuba? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Nekňuba sdílet s ostatnímina různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Shareware? Pamatujete si definici pojmu Genius loci? Pamatujete si definici pojmu Lečo? Vzpomněli byste si co znamená slovo Suché víno?

Klíčová slova: Nekňuba, popis, lexikon, heslo, vysvětlení, hanlivé, význam slova, význam pojmu, hanlivé, definice, původ slova, Nekňuba, přesný výraz, wiki, etymologie, pojem

Pojem Nekňuba je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat slovo Nekňuba ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Nekňuba na Youtube

Vyhledat termín Nekňuba ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Nekňuba na Google.cz

Najít heslo Nekňuba na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Nekňuba například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Nekňuba

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Nekňuba? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nekňuba? Definice pojmu Nekňuba patří do sekce Hanlivé

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Zkuste najít informace výraz, text, termín, pojem například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Hanlivé).