Kdo je to?
Kdo je to Glum? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Glum? Lidé, fikce

Kdo je to Glum?

Co znamená a jaký je význam slova Glum?

Glum je jednou z nejdůležitějších vedlejších postav díla Pán prstenů J.R.R.Tolkiena. Jeho původní jméno bylo Sméagol, protože však vydával zvláštní zvuk, byl nazýván podle tohoto zvuku Glum. Původně byl hobitem, ale při rybaření našel kouzelný prsten a kvůli němu zabil svého přítele. Prsten mu umožnil stát se neviditelným, čehož Glum zneužíval, a proto byl svým rodem vyhnán. Žil v jeskyni pod horami. Prsten ho činil nesmrtelným, ale zcela změnil jeho podobu.
Když mu prsten sebral Bilbo Pytlík, pronásledoval Glum členy Společenstva prstenu a snažil se ho dostat zpět. Při posledním pokusu o získání svého „Miláška“ spadl do Pukliny osudu a zahynul.Kdo je to Glum? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Glum? Lidé, fikce

Tento text samozřejmě můžete sdílet se známými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Obří slalom? Znáte pojem OnlyFans? Znáte pojem Čakra? Vzpomenete si na definici slova Histamin?

Klíčová slova: vysvětlení, informace, wikipedie, fikce, význam pojmu, fikce, význam slova, heslo, Glum, přesný význam, původ slova, přesný výraz, význam, lexikon, synonymum, definice

Pojem Glum je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat pojem Glum ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Glum ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Glum ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Glum ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Glum ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Glum například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Yahoo.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Glum

Nyní již víte Kdo je to Glum? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Glum? Definice pojmu Glum je v sekci Fikce

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též hledat informace výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Glum i v jiné kategorii než je sekce fikce.