Kdo je to?
Kdo je to, byl Glum? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Glum? Lidé, fikce

Kdo je to Glum?

Co znamená a jaký je význam slova Glum?

Glum je jednou z nejdůležitějších vedlejších postav díla Pán prstenů J.R.R.Tolkiena. Jeho původní jméno bylo Sméagol, protože však vydával zvláštní zvuk, byl nazýván podle tohoto zvuku Glum. Původně byl hobitem, ale při rybaření našel kouzelný prsten a kvůli němu zabil svého přítele. Prsten mu umožnil stát se neviditelným, čehož Glum zneužíval, a proto byl svým rodem vyhnán. Žil v jeskyni pod horami. Prsten ho činil nesmrtelným, ale zcela změnil jeho podobu.
Když mu prsten sebral Bilbo Pytlík, pronásledoval Glum členy Společenstva prstenu a snažil se ho dostat zpět. Při posledním pokusu o získání svého „Miláška“ spadl do Pukliny osudu a zahynul.Kdo je to, byl Glum? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Glum? Lidé, fikce

Sdílejte tuto stránku se slovem Glum s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Hybridní válka? Znáte definici termínu Hardware? Znáte pojem Ovar? Pamatujete si definici pojmu Road movie?

Klíčová slova: wiki, význam pojmu, definice, lexikon, kdo to je, termín, popis, formulace, pojem, přesný výraz, vysvětlení, co znamená, heslo, význam, popis, význam slova

Pojem Glum je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Glum

Vyhledat termín Glum ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Glum ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Glum ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Glum ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Glum například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Glum? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Glum? Kdo to byl Glum? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Glum? Definice pojmu Glum je v sekci fikce. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, výraz kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Glum i v jiné kategorii než je sekce fikce.