Kdo je to?
Kdo je to, byl Glum? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Glum? Lidé, fikce

Kdo je to Glum?

Co znamená a jaký je význam slova Glum?

Glum je jednou z nejdůležitějších vedlejších postav díla Pán prstenů J.R.R.Tolkiena. Jeho původní jméno bylo Sméagol, protože však vydával zvláštní zvuk, byl nazýván podle tohoto zvuku Glum. Původně byl hobitem, ale při rybaření našel kouzelný prsten a kvůli němu zabil svého přítele. Prsten mu umožnil stát se neviditelným, čehož Glum zneužíval, a proto byl svým rodem vyhnán. Žil v jeskyni pod horami. Prsten ho činil nesmrtelným, ale zcela změnil jeho podobu.
Když mu prsten sebral Bilbo Pytlík, pronásledoval Glum členy Společenstva prstenu a snažil se ho dostat zpět. Při posledním pokusu o získání svého „Miláška“ spadl do Pukliny osudu a zahynul.Kdo je to, byl Glum? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Glum? Lidé, fikce

Budeme rádi, pokud budete definici slova Glum sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Velký pátek? Víte co je Xantan E 415? Znáte pojem Fiskální politika? Vzpomněli byste si co označuje výraz Skiatlon?

Klíčová slova: slovo, lexikon, popis, heslo, wiki, formulace, Glum, definice, pojem, synonymum, kdo to je, vysvětlení, fikce, význam, informace, přesný význam

Pojem Glum je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Glum

Hledat videa s názvem Glum na Youtube

Zkusit najít slovo Glum ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Glum ve Wikislovníku

Hledat heslo Glum na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Glum například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Glum? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Glum? Kdo to byl Glum? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Glum? Definice pojmu Glum se nachází v kategorii fikce. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Glum hledat i v jiných kategoriích (než fikce).