Kdo je to?
Kdo je to, byl Glum? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Glum? Lidé, fikce

Kdo je to Glum?

Co znamená a jaký je význam slova Glum?

Glum je jednou z nejdůležitějších vedlejších postav díla Pán prstenů J.R.R.Tolkiena. Jeho původní jméno bylo Sméagol, protože však vydával zvláštní zvuk, byl nazýván podle tohoto zvuku Glum. Původně byl hobitem, ale při rybaření našel kouzelný prsten a kvůli němu zabil svého přítele. Prsten mu umožnil stát se neviditelným, čehož Glum zneužíval, a proto byl svým rodem vyhnán. Žil v jeskyni pod horami. Prsten ho činil nesmrtelným, ale zcela změnil jeho podobu.
Když mu prsten sebral Bilbo Pytlík, pronásledoval Glum členy Společenstva prstenu a snažil se ho dostat zpět. Při posledním pokusu o získání svého „Miláška“ spadl do Pukliny osudu a zahynul.Kdo je to, byl Glum? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Glum? Lidé, fikce

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Glum? s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Velký pátek? Znáte pojem Dědičný hřích? Znáte pojem Fiskální politika? Vzpomenete si na definici slova Portfolio?

Klíčová slova: fikce, heslo, Glum, význam, definice, odborný výraz, význam pojmu, informace, formulace, přesný výraz, etymologie, vysvětlení, slovo, wiki, kdo to je, synonymum

Pojem Glum je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Glum v následujících zdrojích

Zkusit najít slovo Glum ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Glum ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Glum na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Glum ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Glum například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Glum, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Glum? Kdo to byl Glum? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Glum? Definice pojmu Glum je v kategorii fikce. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Glum i v jiné sekci než je kategorie fikce.