Kdo je to?
Kdo je to, byl Glum? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Glum? Lidé, fikce

Kdo je to Glum?

Co znamená a jaký je význam slova Glum?

Glum je jednou z nejdůležitějších vedlejších postav díla Pán prstenů J.R.R.Tolkiena. Jeho původní jméno bylo Sméagol, protože však vydával zvláštní zvuk, byl nazýván podle tohoto zvuku Glum. Původně byl hobitem, ale při rybaření našel kouzelný prsten a kvůli němu zabil svého přítele. Prsten mu umožnil stát se neviditelným, čehož Glum zneužíval, a proto byl svým rodem vyhnán. Žil v jeskyni pod horami. Prsten ho činil nesmrtelným, ale zcela změnil jeho podobu.
Když mu prsten sebral Bilbo Pytlík, pronásledoval Glum členy Společenstva prstenu a snažil se ho dostat zpět. Při posledním pokusu o získání svého „Miláška“ spadl do Pukliny osudu a zahynul.Kdo je to, byl Glum? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Glum? Lidé, fikce

Budeme rádi, pokud budete definici slova Glum sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Hybridní válka? Víte co je Bageta? Znáte pojem Ovar? Vzpomněli byste si co označuje výraz Sladěnka?

Klíčová slova: popis, kdo je Glum?, pojem, popis, co znamená, co je to Glum?, definice, vysvětlení, informace, odborný výraz, fikce, význam slova, přesný význam, původ slova, kdo to je, wiki

Pojem Glum je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Glum v následujících vyhledávačích

Zkusit najít frázi Glum v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Glum ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Glum ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Glum ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Glum například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Glum

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Glum? Kdo to byl Glum? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Glum? Definice pojmu Glum patří do sekce fikce. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Glum hledat i v jiných kategoriích (než fikce).