Kdo je to?
Kdo je to, byl Energetik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Energetik? Lidé, profese

Kdo je to Energetik?

Jaký je význam slova Energetik? Co to znamená?

Energetik je člověk, který se stará o to, aby jemu svěřené objekty měly patřičné dodávky energií, tedy elektřiny, plynu, páry nebo vody. Sleduje průběh dodávek a jejich množství, přitom se stará o to, aby se energie používaly hospodárným způsobem. Kontroluje také kvalitu dodávek.
Energetik provádí prohlídky energetických zařízení a stará se o jejich údržbu, včetně pravidelných preventivních kontrol. Eviduje náklady na energie, porovnává spotřebu a snaží se ji snižovat. K tomu zavádí účinná opatření. K výkonu tohoto povolání by měl mít alespoň střední vzdělání a maturitní zkoušku.Kdo je to, byl Energetik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Energetik? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Energetik? Potom se podělte s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Osobní údaj? Vzpomněli byste si co označuje výraz XBox? Víte co je PLS? Znáte termín Páčidlo?

Klíčová slova: vysvětlení, lexikon, význam pojmu, slovo, wiki, přesný význam, co je to Energetik?, přesný výraz, termín, informace, původ slova, profese, popis, definice, heslo, Energetik

Pojem Energetik je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Energetik v následujících zdrojích

Najít termín Energetik ve Wikipedii

Zkusit najít Energetik na Google.cz

Hledat frázi Energetik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Energetik ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Energetik například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Energetik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Energetik? Kdo to byl Energetik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Energetik? Definice pojmu Energetik se nachází v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se také najít pojem, text, definici, dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než profese.