Kdo je to?
Kdo je to, byl Ohava? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ohava? Lidé, hanlivé

Kdo je to Ohava?

Co znamená a jaký je význam slova Ohava?

Ohava je označení pro velmi ošklivého tvora, šeredu, strašáka nebo obludu. Jedná se o stvoření, které je ohyzdné nebo odporné zjevem, někdy také chováním.
Ohava je pojmenování pro muže i ženu, často jde o osobu, která je postižená nějakým tělesným znetvořením nebo má odporné vystupování a chování. Je většinou vyvrhelem, okolní společnost nemá zájem o kontakty s takovými jedinci.


Kdo je to, byl Ohava? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ohava? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Ohava s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Wordpress? Víte co je Kriket? Vzpomněli byste si co označuje výraz Prohlášení o shodě? Vzpomněli byste si co označuje výraz Tečkovací strojek?

Klíčová slova: popis, přesný význam, co je to Ohava?, hanlivé, popis, kdo to je, význam slova, heslo, pojem, formulace, informace, co znamená, synonymum, vysvětlení, význam pojmu, odborný výraz

Pojem Ohava je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Ohava

Vyhledat termín Ohava ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Ohava ve Wikislovníku

Hledat termín Ohava ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Ohava ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Ohava například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Ohava? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ohava? Kdo to byl Ohava? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ohava? Definice pojmu Ohava je v sekci hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem třeba v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Ohava i jinde než v sekci než v hanlivé.