Kdo je to?
Kdo je to, byl Reverend? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Reverend? Lidé, křesťanství

Kdo je to Reverend?

Jaký je význam slova Reverend? Co to znamená?

Reverend je titul duchovního. Nepatří mezi akademické tituly. Pochází z latinského výrazu reverendus, což v překladu znamená "úctyhodný".Kdo je to, byl Reverend? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Reverend? Lidé, křesťanství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Reverend? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Poříz? Vzpomněli byste si na význam slova Skalár? Pamatujete si definici pojmu Monogamie? Znáte definici termínu Ateista?

Klíčová slova: význam pojmu, co znamená, Reverend, původ slova, slovo, heslo, význam, formulace, přesný význam, definice, informace, přesný výraz, kdo to je, synonymum, co je to Reverend?, význam slova

Pojem Reverend je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Reverend

Najít termín Reverend ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Reverend v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Reverend ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Reverend ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Reverend například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Reverend, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Reverend? Kdo to byl Reverend? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Reverend? Definice pojmu Reverend je v kategorii křesťanství. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v křesťanství.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.