Kdo je to?
Kdo je to, byl Reverend? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Reverend? Lidé, křesťanství

Kdo je to Reverend?

Jaký je význam slova Reverend? Co to znamená?

Reverend je titul duchovního. Nepatří mezi akademické tituly. Pochází z latinského výrazu reverendus, což v překladu znamená "úctyhodný".Kdo je to, byl Reverend? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Reverend? Lidé, křesťanství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Reverend sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Poříz? Rozumíte pojmu Draft? Pamatujete si definici pojmu Monogamie? Znáte pojem Entropie?

Klíčová slova: heslo, termín, význam pojmu, kdo to je, lexikon, pojem, wiki, synonymum, vysvětlení, přesný výraz, definice, odborný výraz, Reverend, přesný význam, etymologie, popis

Pojem Reverend je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Reverend v následujících vyhledávačích

Hledat pojem Reverend na Google.cz

Zkusit najít Reverend ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Reverend ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Reverend ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Reverend například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Reverend

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Reverend? Kdo to byl Reverend? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Reverend? Definice pojmu Reverend patří do sekce křesťanství. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též najít pojem, text, definici, kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než křesťanství).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.