Kdo je to?
Kdo je to, byl Reverend? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Reverend? Lidé, křesťanství

Kdo je to Reverend?

Jaký je význam slova Reverend? Co to znamená?

Reverend je titul duchovního. Nepatří mezi akademické tituly. Pochází z latinského výrazu reverendus, což v překladu znamená "úctyhodný".Kdo je to, byl Reverend? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Reverend? Lidé, křesťanství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Reverend? s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Poříz? Vzpomněli byste si co znamená slovo Koncepce? Pamatujete si definici pojmu Matrix? Víte co je Carnitin?

Klíčová slova: přesný výraz, informace, etymologie, přesný význam, formulace, význam pojmu, význam, Reverend, kdo to je, wiki, synonymum, co znamená, význam slova, popis, popis, vysvětlení

Pojem Reverend je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Reverend

Hledejte bez špehování slovo Reverend ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Reverend v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Reverend ve Wikimedia Commons

Najít termín Reverend na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Reverend například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Reverend

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Reverend? Kdo to byl Reverend? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Reverend? Definice pojmu Reverend je v kategorii křesťanství. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat pojem, definici, text, výraz například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci křesťanství.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.