Kdo je to?
Kdo je to, byl Reverend? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Reverend? Lidé, křesťanství

Kdo je to Reverend?

Jaký je význam slova Reverend? Co to znamená?

Reverend je titul duchovního. Nepatří mezi akademické tituly. Pochází z latinského výrazu reverendus, což v překladu znamená "úctyhodný".Kdo je to, byl Reverend? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Reverend? Lidé, křesťanství

Zaujalo vás slovo, termín Reverend? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Poříz? Pamatujete si definici pojmu Artyčok? Pamatujete si definici pojmu Monogamie? Vzpomněli byste si co znamená slovo EAN?

Klíčová slova: význam, informace, kdo to je, synonymum, slovo, etymologie, kdo je Reverend?, co je to Reverend?, definice, odborný výraz, formulace, popis, popis, heslo, vysvětlení, termín

Pojem Reverend je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat frázi Reverend v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Reverend ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Reverend ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Reverend ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Reverend například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Reverend, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Reverend? Kdo to byl Reverend? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Reverend? Definice pojmu Reverend se nachází v sekci křesťanství. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se také najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.