Kdo je to?
Kdo je to, byl Reverend? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Reverend? Lidé, křesťanství

Kdo je to Reverend?

Jaký je význam slova Reverend? Co to znamená?

Reverend je titul duchovního. Nepatří mezi akademické tituly. Pochází z latinského výrazu reverendus, což v překladu znamená "úctyhodný".Kdo je to, byl Reverend? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Reverend? Lidé, křesťanství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Reverend s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Poříz? Rozumíte pojmu Cibulačka? Pamatujete si definici pojmu Matrix? Znáte pojem Guacamole?

Klíčová slova: význam, wiki, přesný výraz, přesný význam, termín, odborný výraz, vysvětlení, význam pojmu, synonymum, popis, význam slova, kdo to je, kdo je Reverend?, informace, formulace, heslo

Pojem Reverend je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Reverend

Hledat heslo Reverend ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Reverend ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Reverend na Google.cz

Hledat frázi Reverend v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Reverend například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Reverend? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Reverend? Kdo to byl Reverend? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Reverend? Definice pojmu Reverend se nachází v kategorii křesťanství. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat pojem, text, definici, dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.