Kdo je to?
Kdo je to Tlumočník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Tlumočník? Lidé, profese

Kdo je to Tlumočník?

Jaký je význam slova Tlumočník? Co to znamená?

Tlumočník, jinak označovaný také jako překladatel, je osoba, která se profesionálně zabývá překlady a tlumočením z cizích jazyků a naopak. Zvládá překlady a tlumočení různých testů a projevů rozdílné úrovně obtížnosti i odbornosti. Může překládat i simultánně.
Tlumočník na vyšší úrovni musí splnit odborné zkoušky a absolvovat prověření, může pak tlumočit i překládat při mezinárodních jednáních.Kdo je to Tlumočník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Tlumočník? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Tlumočník? se známými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Datum splatnosti? Vzpomněli byste si na význam slova Nádvoří? Vzpomenete si na definici slova Konduktivita? Znáte definici termínu Školné?

Klíčová slova: vysvětlení, profese, pojem, popis, co znamená, wiki, původ slova, slovo, přesný význam, etymologie, význam pojmu, Tlumočník, odborný výraz, profese, lexikon, význam

Pojem Tlumočník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít Tlumočník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Tlumočník ve Wikislovníku

Najít termín Tlumočník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Tlumočník ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Tlumočník například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Tlumočník

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Tlumočník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tlumočník? Definice pojmu Tlumočník je v kategorii Profese

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupř. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než profese).