Kdo je to?
Kdo je to, byl Tlumočník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tlumočník? Lidé, profese

Kdo je to Tlumočník?

Jaký je význam slova Tlumočník? Co to znamená?

Tlumočník, jinak označovaný také jako překladatel, je osoba, která se profesionálně zabývá překlady a tlumočením z cizích jazyků a naopak. Zvládá překlady a tlumočení různých testů a projevů rozdílné úrovně obtížnosti i odbornosti. Může překládat i simultánně.
Tlumočník na vyšší úrovni musí splnit odborné zkoušky a absolvovat prověření, může pak tlumočit i překládat při mezinárodních jednáních.Kdo je to, byl Tlumočník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tlumočník? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Tlumočník? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín ASLO? Rozumíte pojmu Melamin? Vzpomenete si na definici slova Grotta? Znáte pojem Spinning?

Klíčová slova: odborný výraz, definice, informace, pojem, původ slova, etymologie, formulace, kdo je Tlumočník?, význam pojmu, význam slova, termín, přesný výraz, slovo, wiki, Tlumočník, co je to Tlumočník?

Pojem Tlumočník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Tlumočník v následujících vyhledávačích

Najít pojem Tlumočník ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Tlumočník ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Tlumočník ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Tlumočník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Tlumočník například ve Wikislovníku, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Tlumočník

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Tlumočník? Kdo to byl Tlumočník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tlumočník? Definice pojmu Tlumočník je v kategorii profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz kupř. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než profese).