Kdo je to?
Kdo je to, byl Tlumočník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tlumočník? Lidé, profese

Kdo je to Tlumočník?

Jaký je význam slova Tlumočník? Co to znamená?

Tlumočník, jinak označovaný také jako překladatel, je osoba, která se profesionálně zabývá překlady a tlumočením z cizích jazyků a naopak. Zvládá překlady a tlumočení různých testů a projevů rozdílné úrovně obtížnosti i odbornosti. Může překládat i simultánně.
Tlumočník na vyšší úrovni musí splnit odborné zkoušky a absolvovat prověření, může pak tlumočit i překládat při mezinárodních jednáních.Kdo je to, byl Tlumočník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tlumočník? Lidé, profese

Definici slova Tlumočník můžete sdílet s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín ASLO? Vzpomněli byste si co označuje výraz Imunologie? Vzpomenete si na definici slova Grotta? Znáte termín Futsal?

Klíčová slova: heslo, Tlumočník, odborný výraz, význam pojmu, definice, pojem, popis, vysvětlení, lexikon, význam slova, etymologie, přesný význam, kdo to je, význam, co znamená, wiki

Pojem Tlumočník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Tlumočník

Hledat videa s názvem Tlumočník na Youtube

Najít termín Tlumočník ve Wikipedii

Vyhledat slovo Tlumočník ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Tlumočník ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Tlumočník například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Tlumočník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Tlumočník? Kdo to byl Tlumočník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tlumočník? Definice pojmu Tlumočník se nachází v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem kupříkladu ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Tlumočník i v jiné kategorii než v profese.