Kdo je to?
Kdo je to Tlumočník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Tlumočník? Lidé, profese

Kdo je to Tlumočník?

Jaký je význam slova Tlumočník? Co to znamená?

Tlumočník, jinak označovaný také jako překladatel, je osoba, která se profesionálně zabývá překlady a tlumočením z cizích jazyků a naopak. Zvládá překlady a tlumočení různých testů a projevů rozdílné úrovně obtížnosti i odbornosti. Může překládat i simultánně.
Tlumočník na vyšší úrovni musí splnit odborné zkoušky a absolvovat prověření, může pak tlumočit i překládat při mezinárodních jednáních.Kdo je to Tlumočník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Tlumočník? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Tlumočník s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte termín Datum splatnosti? Vzpomněli byste si co označuje výraz Spotify? Vzpomenete si na definici slova THAWTE? Znáte termín Sodomie?

Klíčová slova: popis, pojem, heslo, synonymum, wikipedie, definice, formulace, přesný výraz, wiki, profese, původ slova, profese, slovo, význam, etymologie, vysvětlení

Pojem Tlumočník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat heslo Tlumočník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Tlumočník ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Tlumočník na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Tlumočník na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tlumočník ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Tlumočník například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Tlumočník, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Tlumočník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tlumočník? Definice pojmu Tlumočník se nachází v kategorii Profese

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete také vyzkoušet hledat informace výraz, slovo, definici, termín dejme tomu např. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Radíme vám proto hledat slovo Tlumočník i v jiné části webu než je kategorie profese.