Kdo je to?
Kdo je Josef Laufer? Životopis Josef Laufer, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Josef Laufer

Kdo je Josef Laufer? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Josef Laufer je český herec, zpěvák a režisér.
Jeho otec byl český lékař a matka Španělka, společně žili ve Francii; během 2. světové války se přesunuli do Velké Británie, kde otec sloužil jako lékař u RAF. Po válce se vrátili do Československa.
Ještě před studiem na DAMU Josef Laufer začal hostovat v Divadle ABC. Během studií založil divadelní pantomimický soubor RADAR. Vystupoval však i jako zpěvák a bavič. Mimo jiné zpíval se skupinou Golem. Na filmovém plátně se objevoval spíše v menších rolích.
Po roce 1989 jej televizní diváci mohou vídat hlavně v Kameňácích režiséra Trošky. Objevil se však například i v Kachyňově mezinárodně obsazeném dramatu Poslední motýl z roku 1990. Kromě filmové tvorby působí ve vlastních projektech a také muzikálech - například Hamlet, Mata Hari, Jekyll a Hyde...
Ve své režisérské a umělecké tvorbě často využívá vynikající znalost několika jazyků. Během života často působil i jako překladatel a tlumočník.Kdo je Josef Laufer? Životopis Josef Laufer, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě Josef Laufer

Národnost: česká
Datum narození: 11. srpna 1939
Místo narození: Francie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Josef Laufer? se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Tamaryšek? Vzpomněli byste si na význam slova Didaktika? Vzpomněli byste si na význam slova Karenční doba? Znáte definici termínu Efedrin?

Klíčová slova: wikipedie, biografie, zajímavosti, osobnosti, kdy se narodil Josef Laufer?, život, lexikon, životopis, wiki, kde se narodil Josef Laufer?, osobnost, Josef Laufer, narození, kdo je Josef Laufer?, národnost, popis

Pojem Josef Laufer je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít pojem Josef Laufer ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Josef Laufer ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Josef Laufer ve Wikislovníku

Vyhledat termín Josef Laufer ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Josef Laufer ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Josef Laufer například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, v Google obrázcích nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Josef Laufer

Právě jste zjistili Kdo je to Josef Laufer? Kdy se narodil Josef Laufer? Kde se narodil Josef Laufer? Josef Laufer je v kategorii Herectví

Kategorie herectví, mladý dlouhovlasý, josef Laufer, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Josef Laufer řekněme například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Josef Laufer i v jiné kategorii než je herectví.