Kdo je to?
Kdo je to Láda Hruška? Životopis Láda Hruška, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Láda Hruška?

Kdo je to Láda Hruška? Stručný životopis

Ladislav Hruška je televizní reportér stanice Nova a v současné době je nejúspěšnějším autorem kuchařek v ČR. Hruška je původním povoláním učitel chemie a biologie. Učitelské praxi se věnoval jen krátce, působil také jako novinář v regionálním tisku a postupně se dostal do televize Prima. Odtud v roce 2012 přešel do televize Nova, kde natáčel reportáže jako "potravinový inspektor". Následně se ve svých reportážích rozhodl zpopularizovat myšlenku, že i z levných surovin se dají připravit chutné pokrmy. Hruška příliš neřešil, zda se jedná o zdravá jídla či nikoliv, jednoznačně byl ale originální. Jeho nadívané kuřecí kůže jsou legendární. Ke konci roku 2014 Hruška vydal sbírku receptů knižně a ta se stala jedním z nejúspěšnějších titulů na knižním trhu, navzdory četným kritikám.Kdo je to Láda Hruška? Životopis Láda Hruška, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní data o osobě Láda Hruška

Národnost: česká
Datum narození: 13.2.1978
Místo narození: Městec Králové

Tento text (Láda Hruška) můžete samozřejmě sdílet se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Saldo? Znáte termín Utopie? Vzpomněli byste si na význam slova Zima? Víte, co je to Entalpie?

Klíčová slova: co je to Láda Hruška?, přesný význam, termín, popis, wiki, lexikon, původ slova, přesný výraz, etymologie, vysvětlení, synonymum, formulace, popis, význam pojmu, kdo je Láda Hruška?, informace

Pojem Láda Hruška je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Láda Hruška ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Láda Hruška ve Wikislovníku

Najít slovo Láda Hruška ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Láda Hruška ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Láda Hruška například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Láda Hruška

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Láda Hruška? Kdo to byl Láda Hruška? Kdy se narodil Láda Hruška? Kde se narodil Láda Hruška? Láda Hruška je v kategorii novináři. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Láda Hruška řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Láda Hruška i v jiné kategorii než je novináři.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.