Kdo je to?
Kdo je to Láda Hruška? Životopis Láda Hruška, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Láda Hruška?

Kdo je to Láda Hruška? Stručný životopis

Ladislav Hruška je televizní reportér stanice Nova a v současné době je nejúspěšnějším autorem kuchařek v ČR. Hruška je původním povoláním učitel chemie a biologie. Učitelské praxi se věnoval jen krátce, působil také jako novinář v regionálním tisku a postupně se dostal do televize Prima. Odtud v roce 2012 přešel do televize Nova, kde natáčel reportáže jako "potravinový inspektor". Následně se ve svých reportážích rozhodl zpopularizovat myšlenku, že i z levných surovin se dají připravit chutné pokrmy. Hruška příliš neřešil, zda se jedná o zdravá jídla či nikoliv, jednoznačně byl ale originální. Jeho nadívané kuřecí kůže jsou legendární. Ke konci roku 2014 Hruška vydal sbírku receptů knižně a ta se stala jedním z nejúspěšnějších titulů na knižním trhu, navzdory četným kritikám.Kdo je to Láda Hruška? Životopis Láda Hruška, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Láda Hruška

Národnost: česká
Datum narození: 13.2.1978
Místo narození: Městec Králové

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Láda Hruška s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Pastis? Víte, co je to Elektrolyt? Vzpomněli byste si na význam slova Kosmatice? Rozumíte pojmu Stockholmský syndrom?

Klíčová slova: přesný význam, termín, kdo to je, odborný výraz, popis, definice, význam, popis, co je to Láda Hruška?, synonymum, kdo je Láda Hruška?, původ slova, přesný výraz, wiki, Láda Hruška, heslo

Pojem Láda Hruška je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat slovo Láda Hruška ve Wikislovníku

Najít slovo Láda Hruška ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Láda Hruška ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Láda Hruška ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Láda Hruška například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Láda Hruška

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Láda Hruška? Kdo to byl Láda Hruška? Kdy se narodil Láda Hruška? Kde se narodil Láda Hruška? Láda Hruška se nachází v sekci novináři. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Láda Hruška řekněme v české Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Láda Hruška i v jiné kategorii než je novináři.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.