Kdo je to?
Kdo je to Láda Hruška? Životopis Láda Hruška, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Láda Hruška?

Kdo je to Láda Hruška? Stručný životopis

Ladislav Hruška je televizní reportér stanice Nova a v současné době je nejúspěšnějším autorem kuchařek v ČR. Hruška je původním povoláním učitel chemie a biologie. Učitelské praxi se věnoval jen krátce, působil také jako novinář v regionálním tisku a postupně se dostal do televize Prima. Odtud v roce 2012 přešel do televize Nova, kde natáčel reportáže jako "potravinový inspektor". Následně se ve svých reportážích rozhodl zpopularizovat myšlenku, že i z levných surovin se dají připravit chutné pokrmy. Hruška příliš neřešil, zda se jedná o zdravá jídla či nikoliv, jednoznačně byl ale originální. Jeho nadívané kuřecí kůže jsou legendární. Ke konci roku 2014 Hruška vydal sbírku receptů knižně a ta se stala jedním z nejúspěšnějších titulů na knižním trhu, navzdory četným kritikám.Kdo je to Láda Hruška? Životopis Láda Hruška, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Láda Hruška

Národnost: česká
Datum narození: 13.2.1978
Místo narození: Městec Králové

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Láda Hruška? s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Saldo? Znáte pojem Vratidlo? Vzpomněli byste si na význam slova Zima? Vzpomenete si na definici slova Stav nebezpečí?

Klíčová slova: novináři, kdo to je, význam, formulace, pojem, synonymum, význam pojmu, definice, lexikon, heslo, přesný význam, odborný výraz, přesný výraz, vysvětlení, kdo je Láda Hruška?, etymologie

Pojem Láda Hruška je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít výraz Láda Hruška ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Láda Hruška ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Láda Hruška ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Láda Hruška na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Láda Hruška například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Láda Hruška?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Láda Hruška? Kdo to byl Láda Hruška? Kdy se narodil Láda Hruška? Kde se narodil Láda Hruška? Láda Hruška je v kategorii novináři. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Láda Hruška například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Láda Hruška i v jiné kategorii než je novináři.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.