Kdo je to?
Kdo je to Láda Hruška? Životopis Láda Hruška, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Láda Hruška?

Kdo je to Láda Hruška? Stručný životopis

Ladislav Hruška je televizní reportér stanice Nova a v současné době je nejúspěšnějším autorem kuchařek v ČR. Hruška je původním povoláním učitel chemie a biologie. Učitelské praxi se věnoval jen krátce, působil také jako novinář v regionálním tisku a postupně se dostal do televize Prima. Odtud v roce 2012 přešel do televize Nova, kde natáčel reportáže jako "potravinový inspektor". Následně se ve svých reportážích rozhodl zpopularizovat myšlenku, že i z levných surovin se dají připravit chutné pokrmy. Hruška příliš neřešil, zda se jedná o zdravá jídla či nikoliv, jednoznačně byl ale originální. Jeho nadívané kuřecí kůže jsou legendární. Ke konci roku 2014 Hruška vydal sbírku receptů knižně a ta se stala jedním z nejúspěšnějších titulů na knižním trhu, navzdory četným kritikám.Kdo je to Láda Hruška? Životopis Láda Hruška, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní informace o osobě Láda Hruška

Národnost: česká
Datum narození: 13.2.1978
Místo narození: Městec Králové

Popis osobnosti Láda Hruška můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Pastis? Rozumíte pojmu Zoom? Vzpomněli byste si na význam slova Brod? Znáte pojem Kazuistika?

Klíčová slova: přesný výraz, význam, původ slova, lexikon, formulace, synonymum, co znamená, novináři, popis, etymologie, definice, termín, slovo, přesný význam, kdo je Láda Hruška?, co je to Láda Hruška?

Pojem Láda Hruška je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Láda Hruška v následujících vyhledávačích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Láda Hruška ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Láda Hruška ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Láda Hruška ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Láda Hruška ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Láda Hruška například ve Wikipedii, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Láda Hruška?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Láda Hruška? Kdo to byl Láda Hruška? Kdy se narodil Láda Hruška? Kde se narodil Láda Hruška? Láda Hruška patří do sekce novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Láda Hruška kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Láda Hruška i v jiné kategorii než je novináři.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.