Kdo je to?
Kdo je to Láda Hruška? Životopis Láda Hruška, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Láda Hruška?

Kdo je to Láda Hruška? Stručný životopis

Ladislav Hruška je televizní reportér stanice Nova a v současné době je nejúspěšnějším autorem kuchařek v ČR. Hruška je původním povoláním učitel chemie a biologie. Učitelské praxi se věnoval jen krátce, působil také jako novinář v regionálním tisku a postupně se dostal do televize Prima. Odtud v roce 2012 přešel do televize Nova, kde natáčel reportáže jako "potravinový inspektor". Následně se ve svých reportážích rozhodl zpopularizovat myšlenku, že i z levných surovin se dají připravit chutné pokrmy. Hruška příliš neřešil, zda se jedná o zdravá jídla či nikoliv, jednoznačně byl ale originální. Jeho nadívané kuřecí kůže jsou legendární. Ke konci roku 2014 Hruška vydal sbírku receptů knižně a ta se stala jedním z nejúspěšnějších titulů na knižním trhu, navzdory četným kritikám.Kdo je to Láda Hruška? Životopis Láda Hruška, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Láda Hruška

Národnost: česká
Datum narození: 13.2.1978
Místo narození: Městec Králové

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Láda Hruška? s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Pastis? Víte co je Zemská kůra? Vzpomněli byste si na význam slova Kosmatice? Vzpomněli byste si co označuje výraz Dřevoplast?

Klíčová slova: novináři, definice, kdo to je, lexikon, co znamená, pojem, přesný význam, slovo, kdo je Láda Hruška?, přesný výraz, formulace, termín, popis, co je to Láda Hruška?, informace, význam slova

Pojem Láda Hruška je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít heslo Láda Hruška ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Láda Hruška ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Láda Hruška ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Láda Hruška ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Láda Hruška například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Láda Hruška?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Láda Hruška? Kdo to byl Láda Hruška? Kdy se narodil Láda Hruška? Kde se narodil Láda Hruška? Láda Hruška je v kategorii novináři. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Láda Hruška kupř. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Láda Hruška i v jiné kategorii než je novináři.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.