Kdo je to?
Kdo je to, byl Vlastizrádce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vlastizrádce? Lidé, zločin

Kdo je to Vlastizrádce?

Co znamená a jaký je význam slova Vlastizrádce?

Vlastizrádce je zločinec, který se dopustí trestného činu vlastizrady, tj. jedná se záměrem poškodit svou zemi tím, že se spojí s někým, kdo má vliv na politiku a moc. Vlastizradou se rozumí rozvracení republiky, sabotáž nebo teroristický útok. Vlastizrada je chápána jako velmi závažný trestný čin, za nějž jinak poměrně liberální české zákony (co se týká výše trestů) udávají trest odnětí svobody v rozpětí 15 - 20 let.Kdo je to, byl Vlastizrádce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vlastizrádce? Lidé, zločin

Tento text (Vlastizrádce) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Epilepsie? Vzpomněli byste si na význam slova Štafle? Rozumíte pojmu Lobbizmus? Znáte definici termínu Monopol?

Klíčová slova: formulace, wiki, informace, kdo to je, termín, přesný význam, zločin, původ slova, lexikon, definice, synonymum, kdo je Vlastizrádce?, co je to Vlastizrádce?, popis, popis, význam slova

Pojem Vlastizrádce je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vlastizrádce ve Wikimedia Commons

Najít výraz Vlastizrádce ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Vlastizrádce ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Vlastizrádce ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Vlastizrádce například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Vlastizrádce? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Vlastizrádce? Kdo to byl Vlastizrádce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vlastizrádce? Definice pojmu Vlastizrádce je v sekci zločin. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít výraz, definici, slovo, termín kupříkladu na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Vlastizrádce hledat i v jiných kategoriích (než zločin).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.