Kdo je to?
Kdo je to, byl Vlastizrádce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vlastizrádce? Lidé, zločin

Kdo je to Vlastizrádce?

Co znamená a jaký je význam slova Vlastizrádce?

Vlastizrádce je zločinec, který se dopustí trestného činu vlastizrady, tj. jedná se záměrem poškodit svou zemi tím, že se spojí s někým, kdo má vliv na politiku a moc. Vlastizradou se rozumí rozvracení republiky, sabotáž nebo teroristický útok. Vlastizrada je chápána jako velmi závažný trestný čin, za nějž jinak poměrně liberální české zákony (co se týká výše trestů) udávají trest odnětí svobody v rozpětí 15 - 20 let.Kdo je to, byl Vlastizrádce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vlastizrádce? Lidé, zločin

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Vlastizrádce s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Epilepsie? Znáte termín Chudoba? Rozumíte pojmu Lobbizmus? Víte, co je to Lesní školka?

Klíčová slova: kdo to je, přesný význam, formulace, co je to Vlastizrádce?, popis, význam pojmu, význam, přesný výraz, popis, slovo, synonymum, co znamená, lexikon, význam slova, Vlastizrádce, termín

Pojem Vlastizrádce je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Vlastizrádce v následujících zdrojích

Vyhledat heslo Vlastizrádce na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Vlastizrádce ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Vlastizrádce na Youtube

Najít slovo Vlastizrádce ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Vlastizrádce například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Vlastizrádce

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Vlastizrádce? Kdo to byl Vlastizrádce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vlastizrádce? Definice pojmu Vlastizrádce patří do sekce zločin. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též najít pojem, výraz, termín, heslo řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Vlastizrádce i jinde než v sekci než v zločin.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.