Kdo je to?
Kdo je to, byl Vlastizrádce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vlastizrádce? Lidé, zločin

Kdo je to Vlastizrádce?

Co znamená a jaký je význam slova Vlastizrádce?

Vlastizrádce je zločinec, který se dopustí trestného činu vlastizrady, tj. jedná se záměrem poškodit svou zemi tím, že se spojí s někým, kdo má vliv na politiku a moc. Vlastizradou se rozumí rozvracení republiky, sabotáž nebo teroristický útok. Vlastizrada je chápána jako velmi závažný trestný čin, za nějž jinak poměrně liberální české zákony (co se týká výše trestů) udávají trest odnětí svobody v rozpětí 15 - 20 let.Kdo je to, byl Vlastizrádce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vlastizrádce? Lidé, zločin

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Vlastizrádce? s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Epilepsie? Víte, co je to Cysta? Rozumíte pojmu Fabule? Rozumíte pojmu Cookies?

Klíčová slova: význam, význam pojmu, etymologie, přesný význam, původ slova, popis, definice, formulace, kdo je Vlastizrádce?, Vlastizrádce, synonymum, popis, odborný výraz, lexikon, heslo, co je to Vlastizrádce?

Pojem Vlastizrádce je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat slovo Vlastizrádce na Google.cz

Zkusit najít frázi Vlastizrádce ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vlastizrádce ve Wikimedia Commons

Hledat termín Vlastizrádce v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Vlastizrádce například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Vlastizrádce

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Vlastizrádce? Kdo to byl Vlastizrádce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vlastizrádce? Definice pojmu Vlastizrádce je v kategorii zločin. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Vlastizrádce i v jiných kategoriích (než zločin).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.