Kdo je to?
Kdo je to Pišišvor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pišišvor? Lidé, hanlivé

Pišišvor

Jaký je význam slova Pišišvor? Co to znamená?

Pišišvor je hloupý, omezený člověk. Může se též jednat o výraz pro malé dítě, případně pro malého člověka - ať už po fyzické stránce nebo malého duchem. Také se tento pojem může objevit v souvislosti s pohádkovými bytostmi.
Obvykle se jedná o hanlivé, urážlivé slovo, pouze v případě jeho použití pro dítě může mít neutrální, nebo dokonce pozitivní význam.
Původ slova není známý, uvádí se možné kořeny v němčině nebo maďarštině. Ze staršího jazyka existuje i varianta psaná pyšišvor.


Kdo je to Pišišvor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pišišvor? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Pišišvor sdílet s kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Aerobní cvičení? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pravice? Vzpomněli byste si na význam slova Lejch? Víte co je 3D tiskárna?

Klíčová slova: Pišišvor, wiki, přesný význam, heslo, pojem, hanlivé, wikipedie, popis, přesný výraz, význam pojmu, slovo, synonymum, definice, vysvětlení, co znamená, lexikon

Pojem Pišišvor je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pišišvor ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Pišišvor ve vyhledávači Yahoo

Hledat termín Pišišvor ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Pišišvor ve Wikipedii

Vyhledat výraz Pišišvor ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Pišišvor například v metavyhledávači Info.com, v Google překladači, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pišišvor

Právě jste zjistili Kdo je to Pišišvor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pišišvor? Definice pojmu Pišišvor patří do sekce Hanlivé

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou být některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat informace výraz, text, termín, pojem kupř. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Hanlivé).