Kdo je to?
Kdo je to Apatykář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Apatykář? Lidé, historie

Kdo je to Apatykář?

Co znamená a jaký je význam slova Apatykář?

Apatykář byl v minulosti člověk, který dle receptur připravoval léčivé směsi, léky či masti. Obvykle dobře ovládal znalost bylin a mohl do značné míry působit jako lékař.
Je možné tak nazvat i moderního lékárníka, ale bude to znít zastarale nebo dokonce ironicky.
Výraz byl do češtiny přejat z němčiny - die Apotheke znamená lékárna, ale také skříň s léky. Slovo apatykář se již v běžné slovní zásobě v podstatě nevyskytuje.Kdo je to Apatykář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Apatykář? Lidé, historie

Zaujala vás definice pojmu Apatykář? Pak se o ní podělte s rodinou a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Autoevaluace školy? Vzpomenete si na definici slova Vepřovice? Vzpomněli byste si co označuje výraz Himalájská sůl? Vzpomněli byste si na význam slova Recenze?

Klíčová slova: původ slova, odborný výraz, formulace, pojem, historie, význam, Apatykář, wiki, přesný význam, vysvětlení, Apatykář, slovo, význam pojmu, termín, heslo, definice

Pojem Apatykář je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat frázi Apatykář ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Apatykář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Apatykář ve Wikipedii

Hledat frázi Apatykář ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Apatykář ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Apatykář například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Apatykář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Apatykář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Apatykář? Definice pojmu Apatykář patří do sekce Historie

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Doporučujeme vyhledat informace pojem, termín, výraz,heslo dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Historie.