Kdo je to?
Kdo je to Apatykář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Apatykář? Lidé, historie

Kdo je to Apatykář?

Jaký je význam slova Apatykář? Co to znamená?

Apatykář byl v minulosti člověk, který dle receptur připravoval léčivé směsi, léky či masti. Obvykle dobře ovládal znalost bylin a mohl do značné míry působit jako lékař.
Je možné tak nazvat i moderního lékárníka, ale bude to znít zastarale nebo dokonce ironicky.
Výraz byl do češtiny přejat z němčiny - die Apotheke znamená lékárna, ale také skříň s léky. Slovo apatykář se již v běžné slovní zásobě v podstatě nevyskytuje.Kdo je to Apatykář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Apatykář? Lidé, historie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Apatykář? s dalšími osobami na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Uznání dluhu? Vzpomněli byste si co označuje výraz Elaborát? Vzpomněli byste si co označuje výraz Opera? Znáte termín Ohmův zákon?

Klíčová slova: co znamená, původ slova, význam pojmu, historie, wikipedie, odborný výraz, přesný výraz, wiki, Apatykář, význam, termín, přesný výraz, Apatykář, význam slova, formulace, přesný význam

Pojem Apatykář je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Apatykář lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat slovo Apatykář ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat termín Apatykář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Apatykář ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Apatykář ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Apatykář ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Apatykář například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Co znamená Apatykář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Apatykář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Apatykář? Definice pojmu Apatykář je v sekci Historie

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít informace pojem, slovo, termín, definici třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Historie).