Kdo je to?
Kdo je to Apatykář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Apatykář? Lidé, historie

Kdo je to Apatykář?

Jaký je význam slova Apatykář? Co to znamená?

Apatykář byl v minulosti člověk, který dle receptur připravoval léčivé směsi, léky či masti. Obvykle dobře ovládal znalost bylin a mohl do značné míry působit jako lékař.
Je možné tak nazvat i moderního lékárníka, ale bude to znít zastarale nebo dokonce ironicky.
Výraz byl do češtiny přejat z němčiny - die Apotheke znamená lékárna, ale také skříň s léky. Slovo apatykář se již v běžné slovní zásobě v podstatě nevyskytuje.Kdo je to Apatykář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Apatykář? Lidé, historie

Zaujalo vás slovo, termín Apatykář? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Uznání dluhu? Vzpomněli byste si co označuje výraz Čakra? Vzpomněli byste si co označuje výraz Fandom? Znáte termín Křest?

Klíčová slova: vysvětlení, odborný výraz, slovo, synonymum, termín, význam slova, přesný výraz, wiki, popis, význam, Apatykář, přesný výraz, význam pojmu, historie, etymologie, přesný význam

Pojem Apatykář je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat frázi Apatykář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Apatykář ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Apatykář na Youtube

Vyhledat slovo Apatykář ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Apatykář ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Apatykář například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Apatykář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Apatykář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Apatykář? Definice pojmu Apatykář je v kategorii Historie

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Radíme proto zkusit hledat pojem Apatykář v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je historie.