Kdo je to?
Kdo je to Posera? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Posera? Lidé, hanlivé

Kdo je to Posera?

Jaký je význam slova Posera? Co to znamená?

Posera, též poseroutka nebo srab je hanlivé a posměšné označení pro osobu příliš vystrašenou, bázlivou, bojácnou, expresivně vyjádřeno "posranou strachy". Posera se vyznačuje naprostým nedostatkem odvahy a kuráže, je neustále vystrašený neadekvátně situaci, má tendence podléhat panice a při subjektivním pocitu ohrožení jednat zmatečně nebo zkratovitě. Poserou jeho okolí přirozeně opovrhuje a má z něj legraci.


Kdo je to Posera? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Posera? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Posera? Potom se podělte s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Ppm? Vzpomenete si na definici slova Justiční vražda? Víte co je Vratidlo? Vzpomněli byste si na význam slova Tajfun?

Klíčová slova: Posera, termín, odborný výraz, wiki, přesný význam, formulace, přesný výraz, Posera, wikipedie, definice, lexikon, pojem, význam slova, význam, slovo, vysvětlení

Pojem Posera je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Posera doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít výraz Posera ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Posera ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Posera ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Posera v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Posera například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Posera

Právě jste zjistili Kdo je to Posera? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Posera? Definice pojmu Posera se nachází v sekci Hanlivé

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz řekněme třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Posera i v jiné kategorii než v hanlivé.