Kdo je to?
Kdo je to Posera? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Posera? Lidé, hanlivé

Kdo je to Posera?

Co znamená a jaký je význam slova Posera?

Posera, též poseroutka nebo srab je hanlivé a posměšné označení pro osobu příliš vystrašenou, bázlivou, bojácnou, expresivně vyjádřeno "posranou strachy". Posera se vyznačuje naprostým nedostatkem odvahy a kuráže, je neustále vystrašený neadekvátně situaci, má tendence podléhat panice a při subjektivním pocitu ohrožení jednat zmatečně nebo zkratovitě. Poserou jeho okolí přirozeně opovrhuje a má z něj legraci.


Kdo je to Posera? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Posera? Lidé, hanlivé

Tento text (Posera) můžete sdílet s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Ppm? Vzpomněli byste si co znamená slovo Skanzen? Víte co je Pirohy? Víte co je Zemská kůra?

Klíčová slova: význam, synonymum, informace, význam pojmu, heslo, slovo, hanlivé, wikipedie, přesný význam, vysvětlení, přesný výraz, formulace, Posera, lexikon, termín, popis

Pojem Posera je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít slovo Posera ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Posera ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít termín Posera ve Wikipedii

Hledat slovo Posera ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Posera na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Posera například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Google obrázcích, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Posera? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Posera? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Posera? Definice pojmu Posera patří do kategorie Hanlivé

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít informace výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Hanlivé.