Kdo je to?
Kdo je Pavel Svoboda? Životopis Pavel Svoboda, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Pavel Svoboda?

Kdo je Pavel Svoboda? Životopis, informace, biografie, politici

Pavel Svoboda je vysokoškolský učitel, právník a politik. Je členem KDU – ČSL. Po absolvování Právnické fakulty UK byl zaměstnán v Ochranném svazu autorském a Supraphonu. Jako odborný asistent začal na Právnické fakultě UK pracovat v roce 1993, od roku 2001 zde působí také jako docent pro obor evropského práva.
V roce 2004 se Pavel Svoboda stal náměstkem ministra zahraničních věcí, později velvyslancem Stálé mise při Radě Evropy a ministrem bez portfeje, předsedy Legislativní rady vlády. Po odchodu z této funkce působil jako místopředseda KDU – ČSL a poslanec Evropského parlamentu.Kdo je Pavel Svoboda? Životopis Pavel Svoboda, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní informace o osobě Pavel Svoboda

Národnost: česká
Datum narození: 9. dubna 1962
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Pavel Svoboda sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Mrakodrap? Vzpomněli byste si na význam slova Prdelačka? Vzpomněli byste si co znamená slovo HORECA? Znáte definici termínu Nota bene?

Klíčová slova: místo narození, život, kdo je Pavel Svoboda?, biografie, osobnost, Pavel Svoboda, národnost, wiki, vysvětlení, narození, Pavel Svoboda, popis, kdy se narodil Pavel Svoboda?, zajímavosti, osobnosti, kde se narodil Pavel Svoboda?

Pojem Pavel Svoboda je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Pavel Svoboda zkuste tyto odkazy

Hledat frázi Pavel Svoboda na Google.cz

Hledat výraz Pavel Svoboda ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pavel Svoboda ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Pavel Svoboda na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Pavel Svoboda ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Pavel Svoboda například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Pavel Svoboda

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Pavel Svoboda? Kdy se narodil Pavel Svoboda? Kde se narodil Pavel Svoboda? Pavel Svoboda se nachází v sekci Politici

Text vytvořen pro server Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Pavel Svoboda dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavel Svoboda i v jiné kategorii než je politici.