Kdo je to?
Kdo je to Pavel Svoboda? Životopis Pavel Svoboda, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Pavel Svoboda?

Kdo je to Pavel Svoboda? Stručný životopis

Pavel Svoboda je vysokoškolský učitel, právník a politik. Je členem KDU – ČSL. Po absolvování Právnické fakulty UK byl zaměstnán v Ochranném svazu autorském a Supraphonu. Jako odborný asistent začal na Právnické fakultě UK pracovat v roce 1993, od roku 2001 zde působí také jako docent pro obor evropského práva.
V roce 2004 se Pavel Svoboda stal náměstkem ministra zahraničních věcí, později velvyslancem Stálé mise při Radě Evropy a ministrem bez portfeje, předsedy Legislativní rady vlády. Po odchodu z této funkce působil jako místopředseda KDU – ČSL a poslanec Evropského parlamentu.Kdo je to Pavel Svoboda? Životopis Pavel Svoboda, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Pavel Svoboda

Národnost: česká
Datum narození: 9. dubna 1962
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Pavel Svoboda? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Meniskus? Vzpomněli byste si na význam slova Progresivní daň? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pétanque? Znáte definici termínu Extirpace?

Klíčová slova: význam, heslo, wiki, význam pojmu, význam slova, slovo, politici, odborný výraz, etymologie, popis, lexikon, co znamená, kdo to je, co je to Pavel Svoboda?, přesný význam, termín

Pojem Pavel Svoboda je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít Pavel Svoboda na Google.cz

Vyhledat termín Pavel Svoboda ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Pavel Svoboda ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Pavel Svoboda na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Pavel Svoboda například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Pavel Svoboda?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Pavel Svoboda? Kdo to byl Pavel Svoboda? Kdy se narodil Pavel Svoboda? Kde se narodil Pavel Svoboda? Pavel Svoboda patří do sekce politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Pavel Svoboda například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavel Svoboda i v jiné kategorii než je politici.