Kdo je to?
Kdo je Nikolas Bitkovskij? Životopis Nikolas Bitkovskij, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Nikolas Bitkovskij

Kdo je Nikolas Bitkovskij? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Nikolas Bitkovskij možná není jméno, které je každému v České republice známé, to se však může brzy změnit. Patří totiž velmi talentovanému mladému zpěvákovi z Liberce, který zazářil v televizní soutěži Superstar.
V Superstar se Nikolaj poprvé objevil v roce 2018 a podle jeho slov mu tato zkušenost změnila život. Předtím byl kluk, který hrával hlavně na ulici, dnes se hudbě věnuje naplno. Sám vnímá, jak moc se ve svém umění posunul kupředu, a proto se rozhodl do Superstar vrátit. Chtěl divákům i porotcům předvést, co nyní dokáže.
V roce 2018 vypadl těsně před postupem do semifinále, a proto když se o tři roky později opět přihlásil, stalo se semifinále jakousi pomyslnou hranicí, kterou toužil překonat. A tento sen se mu vyplnil. V roce 2021 postoupil Nikolas Bitkovskij mezi deset finalistů soutěže, a nakonec skončil na krásném třetím místě. Před ním se umístil pouze první Adam Pavlovčin a druhá Elizabeth Kopecká.
I přesto, že se ale umístit v hudební soutěži velmi vysoko, považuje takzvaný busking neboli hraní na ulici „do futrálu“ za hlavní zdroj své obživy. Je tak možné i něm říct, že se neobrací zády ke kořenům své hudby. A to ani navzdory tomu, že jej na Instagramu sleduje více než patnáct tisíc fanoušků a na kontě má mnoho oblíbených vystoupení s písněmi jako je Anděl, Watermelon Sugar, Use Somebody, motýli, Bad Habits nebo I´m Yours.Kdo je Nikolas Bitkovskij? Životopis Nikolas Bitkovskij, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní informace o osobě Nikolas Bitkovskij

Národnost: česká
Místo narození: Liberec

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Nikolas Bitkovskij? s dalšími osobami na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Výročí svatby? Vzpomněli byste si co označuje výraz BLT sendvič? Vzpomněli byste si co označuje výraz Diferenciace? Znáte termín HHC?

Klíčová slova: informace, životopis, popis, hudba, narození, život, biografie, národnost, wiki, místo narození, hudba, kdo je Nikolas Bitkovskij?, Nikolas Bitkovskij, zajímavosti, osobnost, wikipedie

Pojem Nikolas Bitkovskij je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat frázi Nikolas Bitkovskij na Google obrázcích

Vyhledat slovo Nikolas Bitkovskij v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Nikolas Bitkovskij ve Wikipedii

Najít termín Nikolas Bitkovskij ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Nikolas Bitkovskij ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Nikolas Bitkovskij například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v metavyhledávači Info.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Nikolas Bitkovskij?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Nikolas Bitkovskij? Kde se narodil Nikolas Bitkovskij? Nikolas Bitkovskij se nachází v kategorii Hudba

Kategorie hudba, xylofon velký, nikolas Bitkovskij, ilustrační obrázek

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Snažíme se, aby všechny informace byly správné, úplné a aktuální, ale někdy se může stát, že se objeví nějaká nepřesnost. Děkujeme za pochopení. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Nikolas Bitkovskij dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Nikolas Bitkovskij i v jiné kategorii než je hudba.