Kdo je to?
Kdo je to Superpřenašeč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Superpřenašeč? Lidé, lékařství

Superpřenašeč

Jaký je význam slova Superpřenašeč? Co to znamená?

Superpřenašeč je označení, které se v medicíně používá pro člověka, který je schopný nakazit určitým virem či bakterií velké množství lidí.
Superpřenašeč sám může, ale také nemusí vykazovat znaky daného onemocnění. Jeho tělo však konkrétní virus vylučuje do okolí s vysokou intenzitou, a tak je sám schopný nakazit i desítky nebo stovky dalších lidí. Superpřenašeče je proto důležité prostřednictvím trasování kontaktů nakažených vystopovat, izolovat a vyléčit, aby virus dál nešířil.
Můžeme se setkat i s anglickým termínem superspreader.Kdo je to Superpřenašeč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Superpřenašeč? Lidé, lékařství

Definici slova Superpřenašeč můžete sdílet s kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Nostrifikace? Vzpomenete si na definici slova Exodus? Znáte pojem Nachos? Vzpomněli byste si na význam slova Volatilita?

Klíčová slova: wikipedie, co znamená, význam slova, Superpřenašeč, informace, heslo, wiki, synonymum, původ slova, Superpřenašeč, pojem, termín, lexikon, vysvětlení, odborný výraz, slovo

Pojem Superpřenašeč je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat termín Superpřenašeč ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Superpřenašeč na Youtube

Zkusit najít frázi Superpřenašeč ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Superpřenašeč ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Superpřenašeč v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Superpřenašeč například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve fulltextu Yahoo.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Superpřenašeč? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Superpřenašeč? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Superpřenašeč? Definice pojmu Superpřenašeč je v kategorii Lékařství

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Doporučujeme taktéž hledat informace pojem, výraz,termín, heslo dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než lékařství.