Kdo je to?
Kdo je to Šamstr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Šamstr? Lidé, hanlivé

Šamstr

Jaký je význam slova Šamstr? Co to znamená?

Šamstr je hanlivé výraz pro muže, který je považovaný za nápadníka nebo za milence.https://lidovyslovnik.cz/index.php?dotaz=roba%F8&hledej=1 Synonyma pro slovo šamstr jsou „amant, nápadník, robař, milenec, záletník“.
Původ slova můžeme najít v němčině a to ve slově „(gehor)samster (Diener)“, což znamená v češtině „nejuctivější služebník“, dále slova „gehorsam“, znamená v češtině „poslušný“ a slovo „Diener“ znamená v překladu „služebník“.
Dříve slovo šamstr bylo chápáno a používáno kladně. Byl to nápadník upravený, dobře oblečený, s vybraným chováním. Byla to poklona pro muže. Synonyma pro slovo šamstr v kladném pojetí jsou „gentleman, milý, nápadník“.


Kdo je to Šamstr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Šamstr? Lidé, hanlivé

Definici pojmu Šamstr sdílejte s dalšími osobami na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Adobe air? Víte, co je to Kompetenční žaloba? Víte co je Fanatismus? Rozumíte pojmu SEO?

Klíčová slova: definice, hanlivé, etymologie, wikipedie, popis, lexikon, význam, hanlivé, synonymum, význam pojmu, vysvětlení, přesný výraz, význam slova, heslo, formulace, pojem

Pojem Šamstr je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít frázi Šamstr ve vyhledávači Yahoo

Hledat frázi Šamstr ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Šamstr ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Šamstr ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Šamstr ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Šamstr například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Šamstr, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Šamstr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šamstr? Definice pojmu Šamstr je v kategorii Hanlivé

Text napsán pro Superia.cz. Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste hledat informace pojem, výraz,termín, heslo např. ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Šamstr i v jiné kategorii než v hanlivé.