Kdo je to?
Kdo je to Dominik Feri? Životopis Dominik Feri, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Dominik Feri?

Kdo je to Dominik Feri? Stručný životopis

Dominik Feri je mladý nadějný český politik, který je znám i svým exotickým vzhledem za který vděčí předkům z Etiopie. V roce 2014 se stal teplickým zastupitelem a historicky nejmladším radním v České republice. Stalo se tak poté, co odstoupil lídr kandidátky Petr Měsíc a Dominik Feri tak postoupil z místa prvního náhradníka. Dominik Feri je od roku 2015 členem politické strany TOP 09Kdo je to Dominik Feri? Životopis Dominik Feri, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Dominik Feri

Národnost: Česká
Datum narození: 11. července 1996
Místo narození: Kadaň

Popis osobnosti Dominik Feri můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Brť? Vzpomněli byste si co znamená slovo Věta jednoduchá? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kardio cvičení? Víte co je Common Rail?

Klíčová slova: význam, kdo to je, Dominik Feri, přesný význam, význam slova, definice, odborný výraz, co znamená, synonymum, původ slova, kdo je Dominik Feri?, slovo, co je to Dominik Feri?, informace, lexikon, pojem

Pojem Dominik Feri je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Dominik Feri v následujících vyhledávačích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dominik Feri ve Wikimedia Commons

Najít výraz Dominik Feri ve Wikipedii

Hledat slovo Dominik Feri ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Dominik Feri na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Dominik Feri například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Stručná biografie, resp. životopis osoby Dominik Feri

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Dominik Feri? Kdo to byl Dominik Feri? Kdy se narodil Dominik Feri? Kde se narodil Dominik Feri? Dominik Feri se nachází v sekci politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Dominik Feri dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dominik Feri i v jiné kategorii než je politici.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.