Kdo je to?
Kdo je to Dominik Feri? Životopis Dominik Feri, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Dominik Feri?

Kdo je to Dominik Feri? Stručný životopis

Dominik Feri je mladý nadějný český politik, který je znám i svým exotickým vzhledem za který vděčí předkům z Etiopie. V roce 2014 se stal teplickým zastupitelem a historicky nejmladším radním v České republice. Stalo se tak poté, co odstoupil lídr kandidátky Petr Měsíc a Dominik Feri tak postoupil z místa prvního náhradníka. Dominik Feri je od roku 2015 členem politické strany TOP 09Kdo je to Dominik Feri? Životopis Dominik Feri, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Dominik Feri

Národnost: Česká
Datum narození: 11. července 1996
Místo narození: Kadaň

Líbí se stručný životopis s osobou Dominik Feri? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Brť? Rozumíte pojmu Ájurvédská masáž? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kardio cvičení? Znáte pojem Cidlina?

Klíčová slova: slovo, wiki, kdo to je, odborný výraz, kdo je Dominik Feri?, heslo, synonymum, politici, vysvětlení, lexikon, definice, přesný výraz, etymologie, co znamená, informace, termín

Pojem Dominik Feri je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat pojem Dominik Feri ve Wikipedii

Vyhledat termín Dominik Feri ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dominik Feri ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Dominik Feri ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Dominik Feri například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Dominik Feri?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Dominik Feri? Kdo to byl Dominik Feri? Kdy se narodil Dominik Feri? Kde se narodil Dominik Feri? Dominik Feri je v kategorii politici. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Dominik Feri řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dominik Feri i v jiné kategorii než je politici.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.