Kdo je to?
Kdo je to Dominik Feri? Životopis Dominik Feri, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Dominik Feri?

Kdo je to Dominik Feri? Stručný životopis

Dominik Feri je mladý český politik, který je znám svým exotickým vzhledem za který vděčí předkům z Etiopie. V roce 2014 se stal teplickým zastupitelem a historicky nejmladším radním v České republice. Stalo se tak poté, co odstoupil lídr kandidátky Petr Měsíc a Dominik Feri tak postoupil z místa prvního náhradníka. Dominik Feri je od roku 2015 členem politické strany TOP 09.
Od října 2017 do května 2021 byl poslancem Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Na místo poslance rezignoval po obvinění ze sexuálního nátlaku, násilí a obtěžování studentek středních a vysokých škol.Kdo je to Dominik Feri? Životopis Dominik Feri, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Dominik Feri

Národnost: Česká
Datum narození: 11. července 1996
Místo narození: Kadaň

Tento text (Dominik Feri) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Rar? Víte, co je to Sublimace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Upload? Rozumíte pojmu Duše?

Klíčová slova: kdo je Dominik Feri?, význam pojmu, Dominik Feri, formulace, lexikon, původ slova, slovo, co je to Dominik Feri?, synonymum, termín, popis, etymologie, význam slova, odborný výraz, heslo, co znamená

Pojem Dominik Feri je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Dominik Feri

Najít termín Dominik Feri ve Wikipedii

Hledat slovo Dominik Feri ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Dominik Feri v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Dominik Feri ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Dominik Feri například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Životopis, kdo je Dominik Feri? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Dominik Feri? Kdo to byl Dominik Feri? Kdy se narodil Dominik Feri? Kde se narodil Dominik Feri? Dominik Feri je v sekci politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Dominik Feri kupříkladu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dominik Feri i v jiné kategorii než je politici.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.