Kdo je to?
Kdo je to Dominik Feri? Životopis Dominik Feri, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Dominik Feri?

Kdo je to Dominik Feri? Stručný životopis

Dominik Feri je mladý český politik, který je znám svým exotickým vzhledem za který vděčí předkům z Etiopie. V roce 2014 se stal teplickým zastupitelem a historicky nejmladším radním v České republice. Stalo se tak poté, co odstoupil lídr kandidátky Petr Měsíc a Dominik Feri tak postoupil z místa prvního náhradníka. Dominik Feri je od roku 2015 členem politické strany TOP 09.
Od října 2017 do května 2021 byl poslancem Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Na místo poslance rezignoval po obvinění ze sexuálního nátlaku, násilí a obtěžování studentek středních a vysokých škol.Kdo je to Dominik Feri? Životopis Dominik Feri, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Dominik Feri

Národnost: Česká
Datum narození: 11. července 1996
Místo narození: Kadaň

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Dominik Feri? s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Rar? Vzpomenete si na definici slova Paintball? Vzpomněli byste si co znamená slovo Upload? Vzpomněli byste si na význam slova DPČ?

Klíčová slova: pojem, co znamená, slovo, lexikon, přesný význam, termín, wiki, kdo je Dominik Feri?, etymologie, význam pojmu, co je to Dominik Feri?, politici, význam slova, Dominik Feri, formulace, popis

Pojem Dominik Feri je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Dominik Feri

Najít termín Dominik Feri ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Dominik Feri ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Dominik Feri na Google.cz

Vyhledat slovo Dominik Feri ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Dominik Feri například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Dominik Feri

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Dominik Feri? Kdo to byl Dominik Feri? Kdy se narodil Dominik Feri? Kde se narodil Dominik Feri? Dominik Feri je v kategorii politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Dominik Feri řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dominik Feri i v jiné kategorii než je politici.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.