Kdo je to?
Kdo je to Dominik Feri? Životopis Dominik Feri, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Dominik Feri?

Kdo je to Dominik Feri? Stručný životopis

Dominik Feri je mladý nadějný český politik, který je znám i svým exotickým vzhledem za který vděčí předkům z Etiopie. V roce 2014 se stal teplickým zastupitelem a historicky nejmladším radním v České republice. Stalo se tak poté, co odstoupil lídr kandidátky Petr Měsíc a Dominik Feri tak postoupil z místa prvního náhradníka. Dominik Feri je od roku 2015 členem politické strany TOP 09Kdo je to Dominik Feri? Životopis Dominik Feri, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Dominik Feri

Národnost: Česká
Datum narození: 11. července 1996
Místo narození: Kadaň

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Dominik Feri s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Šungit? Znáte termín Kyberpunk? Vzpomněli byste si co znamená slovo FTP? Víte, co je to Justiční vražda?

Klíčová slova: význam, význam slova, přesný výraz, definice, vysvětlení, co je to Dominik Feri?, význam pojmu, pojem, wiki, původ slova, lexikon, co znamená, kdo to je, formulace, Dominik Feri, kdo je Dominik Feri?

Pojem Dominik Feri je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít Dominik Feri ve vyhledávači Yandex

Najít termín Dominik Feri ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Dominik Feri ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Dominik Feri na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Dominik Feri například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Životopis, kdo je Dominik Feri? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Dominik Feri? Kdo to byl Dominik Feri? Kdy se narodil Dominik Feri? Kde se narodil Dominik Feri? Dominik Feri se nachází v kategorii politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Dominik Feri třeba v české Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dominik Feri i v jiné kategorii než je politici.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.