Kdo je to?
Kdo je Dominik Feri? Životopis Dominik Feri, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Dominik Feri?

Kdo je Dominik Feri? Životopis, informace, biografie, politici

Dominik Feri je mladý český politik, který je znám svým exotickým vzhledem za který vděčí předkům z Etiopie. V roce 2014 se stal teplickým zastupitelem a historicky nejmladším radním v České republice. Stalo se tak poté, co odstoupil lídr kandidátky Petr Měsíc a Dominik Feri tak postoupil z místa prvního náhradníka. Dominik Feri je od roku 2015 členem politické strany TOP 09.
Od října 2017 do května 2021 byl poslancem Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Na místo poslance rezignoval po obvinění ze sexuálního nátlaku, násilí a obtěžování studentek středních a vysokých škol.Kdo je Dominik Feri? Životopis Dominik Feri, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní informace o osobě Dominik Feri

Národnost: Česká
Datum narození: 11. července 1996
Místo narození: Kadaň

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Dominik Feri? s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Rar? Vzpomněli byste si co znamená slovo Gopay? Vzpomněli byste si co znamená slovo Blockchain? Víte co je Bliny?

Klíčová slova: kdy se narodil Dominik Feri?, politici, osobnosti, národnost, narození, životopis, lexikon, popis, politici, Dominik Feri, místo narození, wikipedie, kde se narodil Dominik Feri?, zajímavosti, osobnost, vysvětlení

Pojem Dominik Feri je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Dominik Feri

Najít pojem Dominik Feri ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Dominik Feri ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dominik Feri ve Wikimedia Commons

Najít heslo Dominik Feri na Google.cz

Hledat termín Dominik Feri ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Dominik Feri například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Životopis, kdo je Dominik Feri? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Dominik Feri? Kdy se narodil Dominik Feri? Kde se narodil Dominik Feri? Dominik Feri je v sekci Politici

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme vyhledat osobnost, osobu, člověka Dominik Feri kupříkladu ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dominik Feri i v jiné kategorii než je politici.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.