Kdo je to?
Kdo je to Dominik Feri? Životopis Dominik Feri, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Dominik Feri?

Kdo je to Dominik Feri? Stručný životopis

Dominik Feri je mladý nadějný český politik, který je znám i svým exotickým vzhledem za který vděčí předkům z Etiopie. V roce 2014 se stal teplickým zastupitelem a historicky nejmladším radním v České republice. Stalo se tak poté, co odstoupil lídr kandidátky Petr Měsíc a Dominik Feri tak postoupil z místa prvního náhradníka. Dominik Feri je od roku 2015 členem politické strany TOP 09Kdo je to Dominik Feri? Životopis Dominik Feri, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Dominik Feri

Národnost: Česká
Datum narození: 11. července 1996
Místo narození: Kadaň

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Dominik Feri? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Šungit? Vzpomněli byste si co znamená slovo Rychlá půjčka? Vzpomněli byste si co znamená slovo FTP? Víte co je Kyselica?

Klíčová slova: popis, kdo je Dominik Feri?, původ slova, význam slova, heslo, Dominik Feri, odborný výraz, formulace, význam pojmu, kdo to je, vysvětlení, politici, synonymum, wiki, přesný význam, informace

Pojem Dominik Feri je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Dominik Feri lze najít v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dominik Feri ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Dominik Feri ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Dominik Feri v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Dominik Feri na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Dominik Feri například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Dominik Feri

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Dominik Feri? Kdo to byl Dominik Feri? Kdy se narodil Dominik Feri? Kde se narodil Dominik Feri? Dominik Feri je v kategorii politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Dominik Feri dejme tomu např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dominik Feri i v jiné kategorii než je politici.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.