Kdo je to?
Kdo je Dominik Feri? Životopis Dominik Feri, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Dominik Feri

Kdo je Dominik Feri? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Dominik Feri je mladý český politik, který je znám svým exotickým vzhledem za který vděčí předkům z Etiopie. V roce 2014 se stal teplickým zastupitelem a historicky nejmladším radním v České republice. Stalo se tak poté, co odstoupil lídr kandidátky Petr Měsíc a Dominik Feri tak postoupil z místa prvního náhradníka. Dominik Feri je od roku 2015 členem politické strany TOP 09.
Od října 2017 do května 2021 byl poslancem Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Na místo poslance rezignoval po obvinění ze sexuálního nátlaku, násilí a obtěžování studentek středních a vysokých škol.Kdo je Dominik Feri? Životopis Dominik Feri, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní informace o osobě Dominik Feri

Národnost: Česká
Datum narození: 11. července 1996
Místo narození: Kadaň

Popis osobnosti Dominik Feri můžete sdílet s dalšími osobami na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova FUP? Vzpomenete si na definici slova Kuba? Vzpomněli byste si co znamená slovo Správní delikt? Vzpomněli byste si na význam slova Vinkulace?

Klíčová slova: národnost, osobnost, vysvětlení, wiki, životopis, informace, lexikon, Dominik Feri, narození, život, kdy se narodil Dominik Feri?, osobnosti, místo narození, politici, datum narození, popis

Pojem Dominik Feri je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít výraz Dominik Feri ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dominik Feri ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Dominik Feri na Youtube

Vyhledat pojem Dominik Feri na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Dominik Feri ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Dominik Feri například v Google obrázcích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Lingea slovnících.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Životopis, kdo je Dominik Feri? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Dominik Feri? Kdy se narodil Dominik Feri? Kde se narodil Dominik Feri? Dominik Feri se nachází v sekci Politici

Sepsáno redaktory Superia.cz. Zveřejněné texty, byly pečlivě kontrolovány. Nicméně i tak mohou obsahovat nesprávné, nepřesné nebo neaktuální informace, za což se předem moc omlouváme. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Zkuste hledat informace osobnost, osobu, člověka Dominik Feri kupříkladu ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dominik Feri i v jiné kategorii než je politici.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.