Kdo je to?
Kdo je to Cucák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Cucák? Lidé, hanlivé

Cucák

Co znamená a jaký je význam slova Cucák?

Cucák neboli usmrkanec, harant, mlíčňák, smrkáč a podobně, je označení pro nedospělou osobu či nedochůdče. Jde o hanlivé pojmenování, které pochází ze souvislostí s kojením – cucák byl dudlík, savička.
Často se používá pro nedospělce, který má tendence hrát si na staršího, než ve skutečnosti je, a přivlastňuje si práva, která mu ještě zdaleka nepatří.


Kdo je to Cucák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Cucák? Lidé, hanlivé

Uvedený text s definicí slova Cucák můžete samozřejmě sdílet s rodinou a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Předsudek? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kyška? Znáte termín Sylabus? Víte co je Žula?

Klíčová slova: heslo, původ slova, přesný význam, termín, co znamená, definice, synonymum, formulace, lexikon, přesný výraz, hanlivé, wikipedie, hanlivé, etymologie, informace, popis

Pojem Cucák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Cucák v následujících vyhledávačích

Hledat slovo Cucák ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít heslo Cucák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Cucák ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Cucák ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Cucák na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Cucák například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Cucák, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Cucák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cucák? Definice pojmu Cucák je v sekci Hanlivé

Napsáno redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Zkuste hledat informace výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než hanlivé).