Kdo je to?
Kdo je to, byl Cucák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cucák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Cucák?

Jaký je význam slova Cucák? Co to znamená?

Cucák neboli usmrkanec, harant, mlíčňák, smrkáč a podobně, je označení pro nedospělou osobu či nedochůdče. Jde o hanlivé pojmenování, které pochází ze souvislostí s kojením – cucák byl dudlík, savička.
Často se používá pro nedospělce, který má tendence hrát si na staršího, než ve skutečnosti je, a přivlastňuje si práva, která mu ještě zdaleka nepatří.Kdo je to, byl Cucák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cucák? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Cucák s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Amoniak? Vzpomněli byste si co označuje výraz Chemtrails? Znáte termín Zákon? Znáte termín Ampérhodina?

Klíčová slova: formulace, definice, lexikon, termín, Cucák, hanlivé, odborný výraz, pojem, slovo, synonymum, vysvětlení, význam, význam pojmu, přesný výraz, heslo, etymologie

Pojem Cucák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat termín Cucák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Cucák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Cucák ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Cucák ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Cucák například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Cucák

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Cucák? Kdo to byl Cucák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cucák? Definice pojmu Cucák patří do sekce hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než hanlivé).