Kdo je to?
Kdo je to Cucák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Cucák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Cucák?

Co znamená a jaký je význam slova Cucák?

Cucák neboli usmrkanec, harant, mlíčňák, smrkáč a podobně, je označení pro nedospělou osobu či nedochůdče. Jde o hanlivé pojmenování, které pochází ze souvislostí s kojením – cucák byl dudlík, savička.
Často se používá pro nedospělce, který má tendence hrát si na staršího, než ve skutečnosti je, a přivlastňuje si práva, která mu ještě zdaleka nepatří.


Kdo je to Cucák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Cucák? Lidé, hanlivé

Zaujala vás definice pojmu Cucák? Pak se o ní podělte se známými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Avokádo? Vzpomněli byste si na význam slova Klipart? Znáte termín Manipulace? Znáte definici termínu Altruismus?

Klíčová slova: popis, slovo, synonymum, heslo, Cucák, informace, co znamená, wikipedie, přesný výraz, přesný význam, etymologie, definice, formulace, význam slova, termín, wiki

Pojem Cucák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat výraz Cucák ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Cucák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Cucák na Youtube

Najít výraz Cucák ve vyhledávači Yahoo

Hledat slovo Cucák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Cucák například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Cucák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Cucák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cucák? Definice pojmu Cucák patří do sekce Hanlivé

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Zkuste též hledat informace pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Radíme vám proto hledat slovo Cucák i v jiné části webu než je kategorie hanlivé.