Kdo je to?
Kdo je to, byl Cucák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cucák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Cucák?

Jaký je význam slova Cucák? Co to znamená?

Cucák neboli usmrkanec, harant, mlíčňák, smrkáč a podobně, je označení pro nedospělou osobu či nedochůdče. Jde o hanlivé pojmenování, které pochází ze souvislostí s kojením – cucák byl dudlík, savička.
Často se používá pro nedospělce, který má tendence hrát si na staršího, než ve skutečnosti je, a přivlastňuje si práva, která mu ještě zdaleka nepatří.


Kdo je to, byl Cucák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cucák? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Cucák s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Avokádo? Víte co je Twoo? Znáte termín Kickbox? Vzpomněli byste si co označuje výraz Strukturované učení?

Klíčová slova: hanlivé, odborný výraz, popis, formulace, vysvětlení, kdo je Cucák?, definice, co je to Cucák?, přesný význam, synonymum, informace, popis, heslo, pojem, lexikon, význam

Pojem Cucák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Cucák ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Cucák na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Cucák ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Cucák na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Cucák například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Cucák, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Cucák? Kdo to byl Cucák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cucák? Definice pojmu Cucák se nachází v sekci hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se též vyhledat výraz, text, termín, pojem řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Cucák i jinde než v sekci než v hanlivé.