Kdo je to?
Kdo je to Cucák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Cucák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Cucák?

Co znamená a jaký je význam slova Cucák?

Cucák neboli usmrkanec, harant, mlíčňák, smrkáč a podobně, je označení pro nedospělou osobu či nedochůdče. Jde o hanlivé pojmenování, které pochází ze souvislostí s kojením – cucák byl dudlík, savička.
Často se používá pro nedospělce, který má tendence hrát si na staršího, než ve skutečnosti je, a přivlastňuje si práva, která mu ještě zdaleka nepatří.


Kdo je to Cucák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Cucák? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Cucák? s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Avokádo? Vzpomněli byste si co označuje výraz Zelená káva? Znáte termín Ájurvéda? Znáte termín cv?

Klíčová slova: vysvětlení, informace, slovo, význam, wiki, etymologie, Cucák, heslo, přesný výraz, wikipedie, termín, definice, formulace, co znamená, lexikon, význam pojmu

Pojem Cucák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Cucák

Hledat videa s názvem Cucák na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Cucák ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Cucák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Cucák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Cucák ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Cucák například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve fulltextu Yahoo.com, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Cucák

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Cucák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cucák? Definice pojmu Cucák je v kategorii Hanlivé

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupř. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Radíme vám proto hledat slovo Cucák i v jiné části webu než je kategorie hanlivé.