Kdo je to?
Kdo je to, byl Cucák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cucák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Cucák?

Jaký je význam slova Cucák? Co to znamená?

Cucák neboli usmrkanec, harant, mlíčňák, smrkáč a podobně, je označení pro nedospělou osobu či nedochůdče. Jde o hanlivé pojmenování, které pochází ze souvislostí s kojením – cucák byl dudlík, savička.
Často se používá pro nedospělce, který má tendence hrát si na staršího, než ve skutečnosti je, a přivlastňuje si práva, která mu ještě zdaleka nepatří.


Kdo je to, byl Cucák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Cucák? Lidé, hanlivé

Definici slova Cucák můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Avokádo? Znáte definici termínu Divoká karta? Znáte termín Kickbox? Pamatujete si definici pojmu Avon?

Klíčová slova: definice, co je to Cucák?, pojem, lexikon, význam pojmu, vysvětlení, Cucák, hanlivé, přesný výraz, kdo to je, přesný význam, wiki, odborný výraz, původ slova, termín, popis

Pojem Cucák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít termín Cucák ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Cucák ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Cucák ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Cucák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Cucák například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Cucák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Cucák? Kdo to byl Cucák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Cucák? Definice pojmu Cucák se nachází v kategorii hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, definici kupříkladu ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v hanlivé.