Kdo je to?
Kdo je to Ariana Grande? Životopis Ariana Grande, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Ariana Grande?

Kdo je to Ariana Grande? Stručný životopis

Ariana Grande je známá americká herečka a zpěvačka. Herecky se uvedla v muzikálech a v televizních seriálech. Současně pracovala na své hudební kariéře. Její album Yours Truly obsadilo první místo žebříčku populárních hitů, stejně jako album následující – My Everything, Poté následovala koncertní turné a další alba.
Po koncertě v Manchesteru, kdy následoval sebevražedný teroristický útok, si dala krátkou pauzu. Po návratu přišla Ariana Grande s dalšími koncerty i úspěšnými alby a singly.Kdo je to Ariana Grande? Životopis Ariana Grande, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Ariana Grande

Národnost: USA
Datum narození: 26. června 1993
Místo narození: Boca Raton

Tento text (Ariana Grande) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Entizol? Znáte pojem Public domain? Pamatujete si definici pojmu Kvásek? Vzpomenete si na definici slova Glamour?

Klíčová slova: co znamená, popis, wiki, odborný výraz, vysvětlení, definice, formulace, termín, herectví, význam, informace, přesný význam, lexikon, slovo, kdo to je, etymologie

Pojem Ariana Grande je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Ariana Grande

Hledat videa s názvem Ariana Grande na Youtube

Najít pojem Ariana Grande ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Ariana Grande ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Ariana Grande ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Ariana Grande například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Životopis, kdo je Ariana Grande? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ariana Grande? Kdo to byl Ariana Grande? Kdy se narodil Ariana Grande? Kde se narodil Ariana Grande? Ariana Grande je v sekci herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Ariana Grande dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ariana Grande i v jiné kategorii než je herectví.