Kdo je to?
Kdo je to Ariana Grande? Životopis Ariana Grande, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Ariana Grande?

Kdo je to Ariana Grande? Stručný životopis

Ariana Grande je známá americká herečka a zpěvačka. Herecky se uvedla v muzikálech a v televizních seriálech. Současně pracovala na své hudební kariéře. Její album Yours Truly obsadilo první místo žebříčku populárních hitů, stejně jako album následující – My Everything, Poté následovala koncertní turné a další alba.
Po koncertě v Manchesteru, kdy následoval sebevražedný teroristický útok, si dala krátkou pauzu. Po návratu přišla Ariana Grande s dalšími koncerty i úspěšnými alby a singly.Kdo je to Ariana Grande? Životopis Ariana Grande, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Ariana Grande

Národnost: USA
Datum narození: 26. června 1993
Místo narození: Boca Raton

Zaujala vás biografie osobnosti Ariana Grande? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Sentiment? Rozumíte pojmu Zelená karta? Pamatujete si definici pojmu Elaborát? Znáte pojem Vnitroblok?

Klíčová slova: popis, přesný význam, kdo je Ariana Grande?, co znamená, lexikon, slovo, vysvětlení, původ slova, význam pojmu, přesný výraz, definice, wiki, heslo, herectví, informace, co je to Ariana Grande?

Pojem Ariana Grande je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít pojem Ariana Grande ve Wikislovníku

Vyhledat termín Ariana Grande ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Ariana Grande na Google.cz

Hledat frázi Ariana Grande ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ariana Grande například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Životopis, kdo je Ariana Grande? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Ariana Grande? Kdo to byl Ariana Grande? Kdy se narodil Ariana Grande? Kde se narodil Ariana Grande? Ariana Grande se nachází v kategorii herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Ariana Grande dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ariana Grande i v jiné kategorii než je herectví.