Kdo je to?
Kdo je Maggie Gyllenhaal? Životopis Maggie Gyllenhaal, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Maggie Gyllenhaal

Kdo je Maggie Gyllenhaal? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Maggie Gyllenhaal je americká filmová a seriálová herečka. Gyllenhaal se narodila v Los Angeles v Kalifornii do rodiny filmového režiséra a scenáristky. Jejím bratrem je velmi úspěšný hollywoodský herec Jake Gyllenhaal. Po střední škole začala studovat anglický jazyk na Kolumbijské univerzitě. Později se přestěhovala do Londýna, kde studovala na Královské akademii umění (Royal Academy of Arts).
Ve filmu Maggie debutovala už v 15 letech, kdy ji její otec dosadil do snímku Vodní země (1992). Spolu s otcem poté spolupracovala na dalších 4 filmech. Mezi další úspěšné snímky, ve kterých Gyllenhaal hrála, patří Šílený Cecil (2000), spolu s bratrem Jakem si zahrála ve filmu Donnie Darko (2001), Sekretářka, Adaptace, 40 dnů a 40 nocí (2002), Úsměv Mony Lisy (2003), World Trade Center, Paříži, miluji Tě, Horší už to nebude (2006), Temný rytíř (2008), Všude dobře, proč být doma, Crazy Heart (2009), Vrtěti ženou (2011), Útok na Bílý dům (2013) nebo Básník ze školky (2018).
Gyllenhaal si rovněž zahrála v seriálu Ctihodná žena (2014) a ve třech sériích seriálu The Deuce: Špína Manhattanu (2017-19).Kdo je Maggie Gyllenhaal? Životopis Maggie Gyllenhaal, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Maggie Gyllenhaal

Národnost: americká
Datum narození: 16. 11. 1977
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Maggie Gyllenhaal sdílet s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Rychlost? Pamatujete si definici pojmu Cestovní agentura? Znáte termín WWW? Vzpomněli byste si co znamená slovo Externalita?

Klíčová slova: datum narození, herectví, život, wikipedie, osobnosti, popis, lexikon, kde se narodila Maggie Gyllenhaal?, vysvětlení, životopis, narození, místo narození, národnost, osobnost, zajímavosti, Maggie Gyllenhaal

Pojem Maggie Gyllenhaal je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat heslo Maggie Gyllenhaal ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Maggie Gyllenhaal ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Maggie Gyllenhaal na Youtube

Najít pojem Maggie Gyllenhaal ve Wikislovníku

Najít slovo Maggie Gyllenhaal na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Maggie Gyllenhaal například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v metavyhledávači Info.com, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Maggie Gyllenhaal? Stručná biografie

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Maggie Gyllenhaal? Kdy se narodila Maggie Gyllenhaal? Kde se narodila Maggie Gyllenhaal? Maggie Gyllenhaal je v sekci Herectví

Kategorie herectví, muž v cylindru, maggie Gyllenhaal, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Maggie Gyllenhaal dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Maggie Gyllenhaal i v jiné kategorii než je herectví.