Kdo je to?
Kdo je to Martin Rota? Životopis Martin Rota, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Martin Rota?

Kdo je to Martin Rota? Stručný životopis

Martin Rota je známý a úspěšný youtuber a také autor vloggů. Dabuje také postavy z počítačových her, např. Skeleta ve hře Blackhole. Přestože se pohybuje o berlích, dokázal vystoupit na horu Elbrus a také na Kilimandžáro.
Martin Rota vytvořil na YouTube několik úspěšných kanálů, například Naprosto Retardovaný, kde se zabývá především kontroverzními tématy, naučný kanál Vědecké kladivo, zábavný kanál Ztráta času a jiné. Spolupracoval i na videu o udržitelném rozvoji naší společnosti.Kdo je to Martin Rota? Životopis Martin Rota, lidé, osobnosti z umělci

Základní údaje o osobě Martin Rota

Národnost: česká
Datum narození: 7. února 1988

Zaujala vás biografie osobnosti Martin Rota? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Subsidiarita? Vzpomněli byste si co znamená slovo Adiktologie? Znáte definici termínu Hadicová vodováha? Víte co je Čapí hnízdo?

Klíčová slova: vysvětlení, původ slova, odborný výraz, význam slova, pojem, termín, přesný význam, heslo, kdo to je, význam, definice, informace, umělci, wiki, význam pojmu, popis

Pojem Martin Rota je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat termín Martin Rota ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Martin Rota ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Martin Rota ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Martin Rota ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Rota například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Martin Rota? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Martin Rota? Kdo to byl Martin Rota? Kdy se narodil Martin Rota? Martin Rota se nachází v kategorii umělci. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Martin Rota dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Rota i v jiné kategorii než je umělci.