Kdo je to?
Kdo je to Martin Rota? Životopis Martin Rota, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Martin Rota?

Kdo je to Martin Rota? Stručný životopis

Martin Rota je známý a úspěšný youtuber a také autor vloggů. Dabuje také postavy z počítačových her, např. Skeleta ve hře Blackhole. Přestože se pohybuje o berlích, dokázal vystoupit na horu Elbrus a také na Kilimandžáro.
Martin Rota vytvořil na YouTube několik úspěšných kanálů, například Naprosto Retardovaný, kde se zabývá především kontroverzními tématy, naučný kanál Vědecké kladivo, zábavný kanál Ztráta času a jiné. Spolupracoval i na videu o udržitelném rozvoji naší společnosti.Kdo je to Martin Rota? Životopis Martin Rota, lidé, osobnosti z umělci

Hlavní data o osobě Martin Rota

Národnost: česká
Datum narození: 7. února 1988

Tento text (Martin Rota) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Vzduch? Pamatujete si definici pojmu Meandr? Znáte definici termínu Skript? Vzpomněli byste si co znamená slovo Spondylóza?

Klíčová slova: kdo je Martin Rota?, přesný význam, synonymum, Martin Rota, popis, umělci, pojem, vysvětlení, etymologie, heslo, odborný výraz, lexikon, původ slova, co znamená, popis, formulace

Pojem Martin Rota je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat pojem Martin Rota ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Martin Rota ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Martin Rota ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Martin Rota ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Rota například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Martin Rota? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Martin Rota? Kdo to byl Martin Rota? Kdy se narodil Martin Rota? Martin Rota je v sekci umělci. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Martin Rota dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Rota i v jiné kategorii než je umělci.