Kdo je to?
Kdo je Martin Rota? Životopis Martin Rota, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Kdo je Martin Rota?

Kdo je Martin Rota? Životopis, informace, biografie, umělci

Martin Rota je známý a úspěšný youtuber a také autor vloggů. Dabuje také postavy z počítačových her, např. Skeleta ve hře Blackhole. Přestože se pohybuje o berlích, dokázal vystoupit na horu Elbrus a také na Kilimandžáro.
Martin Rota vytvořil na YouTube několik úspěšných kanálů, například Naprosto Retardovaný, kde se zabývá především kontroverzními tématy, naučný kanál Vědecké kladivo, zábavný kanál Ztráta času a jiné. Spolupracoval i na videu o udržitelném rozvoji naší společnosti.Kdo je Martin Rota? Životopis Martin Rota, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Základní údaje o osobě Martin Rota

Národnost: česká
Datum narození: 7. února 1988

Zaujala vás biografie osobnosti Martin Rota? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Souhrnné hlášení? Znáte termín Aterom? Znáte definici termínu Nevědomí? Víte, co je to Vědomí?

Klíčová slova: biografie, život, osobnost, Martin Rota, osobnosti, vysvětlení, datum narození, informace, zajímavosti, umělci, lexikon, popis, Martin Rota, wikipedie, wiki, kdy se narodil Martin Rota?

Pojem Martin Rota je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat videa s názvem Martin Rota na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Martin Rota ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Martin Rota na Google obrázcích

Vyhledat pojem Martin Rota ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Martin Rota ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Rota například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Google překladači.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Životopis, kdo je Martin Rota? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Martin Rota? Kdy se narodil Martin Rota? Martin Rota je v kategorii Umělci

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Martin Rota dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Rota i v jiné kategorii než je umělci.