Kdo je to?
Kdo je to Martin Rota? Životopis Martin Rota, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Martin Rota?

Kdo je to Martin Rota? Stručný životopis

Martin Rota je známý a úspěšný youtuber a také autor vloggů. Dabuje také postavy z počítačových her, např. Skeleta ve hře Blackhole. Přestože se pohybuje o berlích, dokázal vystoupit na horu Elbrus a také na Kilimandžáro.
Martin Rota vytvořil na YouTube několik úspěšných kanálů, například Naprosto Retardovaný, kde se zabývá především kontroverzními tématy, naučný kanál Vědecké kladivo, zábavný kanál Ztráta času a jiné. Spolupracoval i na videu o udržitelném rozvoji naší společnosti.Kdo je to Martin Rota? Životopis Martin Rota, lidé, osobnosti z umělci

Základní informace o osobě Martin Rota

Národnost: česká
Datum narození: 7. února 1988

Líbí se stručný životopis s osobou Martin Rota? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Souhrnné hlášení? Vzpomněli byste si na význam slova Gynekomastie? Znáte definici termínu Pelota? Znáte definici termínu Pamflet?

Klíčová slova: kdo je Martin Rota?, informace, přesný význam, wiki, význam slova, termín, odborný výraz, přesný výraz, etymologie, co znamená, lexikon, význam, definice, původ slova, formulace, Martin Rota

Pojem Martin Rota je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Martin Rota zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat termín Martin Rota v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Martin Rota ve Wikimedia Commons

Najít výraz Martin Rota ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Martin Rota na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Rota například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Biografie, životopis, kdo je to Martin Rota?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Martin Rota? Kdo to byl Martin Rota? Kdy se narodil Martin Rota? Martin Rota je v kategorii umělci. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Martin Rota například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Rota i v jiné kategorii než je umělci.