Kdo je to?
Kdo je to Muftí? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Muftí? Lidé, náboženství

Kdo je to Muftí?

Jaký je význam slova Muftí? Co to znamená?

Muftí je vykladačem a šiřitelem islámského práva. Jedná se o velmi váženou osobnost, duchovního, který patří k sunnitům a zaměřuje se na právo šaría a figh. Dohlíží na určenou oblast, která se nazývá muftiát.
Nadřízeným všech muftíů je velký muftí. K výkonu funkce muftího je nutno projít náročným vzděláním a splnit přísné podmínky. Muftího má každá větší islámská komunita na světě.Kdo je to Muftí? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Muftí? Lidé, náboženství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Muftí s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Splín? Vzpomněli byste si co označuje výraz Australský fotbal? Znáte pojem EAN? Znáte termín Nabídka?

Klíčová slova: wiki, odborný výraz, vysvětlení, náboženství, Muftí, slovo, co znamená, pojem, Muftí, informace, náboženství, přesný výraz, popis, lexikon, význam slova, definice

Pojem Muftí je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Muftí

Hledat slovo Muftí ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Muftí na Google.cz

Hledat frázi Muftí ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít heslo Muftí ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Muftí ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Muftí například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Muftí, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Muftí? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Muftí? Definice pojmu Muftí je v kategorii Náboženství

Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Aktuální informace lze většinou nalézt pojem, výraz, termín, heslo řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie náboženství.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.