Kdo je to?
Kdo je to, byl Muftí? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Muftí? Lidé, náboženství

Kdo je to Muftí?

Co znamená a jaký je význam slova Muftí?

Muftí je vykladačem a šiřitelem islámského práva. Jedná se o velmi váženou osobnost, duchovního, který patří k sunnitům a zaměřuje se na právo šaría a figh. Dohlíží na určenou oblast, která se nazývá muftiát.
Nadřízeným všech muftíů je velký muftí. K výkonu funkce muftího je nutno projít náročným vzděláním a splnit přísné podmínky. Muftího má každá větší islámská komunita na světě.Kdo je to, byl Muftí? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Muftí? Lidé, náboženství

Zaujalo vás slovo, termín Muftí? Potom se podělte s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Splín? Vzpomněli byste si co označuje výraz Občanský zákoník? Znáte pojem Podvojné účetnictví? Znáte termín Prezenční studium?

Klíčová slova: význam, pojem, etymologie, synonymum, formulace, co znamená, kdo je Muftí?, vysvětlení, popis, původ slova, přesný výraz, wiki, kdo to je, význam pojmu, Muftí, význam slova

Pojem Muftí je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat slovo Muftí ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Muftí ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Muftí ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Muftí ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Muftí například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Muftí? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Muftí? Kdo to byl Muftí? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Muftí? Definice pojmu Muftí se nachází v kategorii náboženství. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci náboženství.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.