Kdo je to?
Kdo je to Stíhačka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Stíhačka? Lidé, hanlivé

Stíhačka

Co znamená a jaký je význam slova Stíhačka?

Stíhačka je hanlivé označení pro ženu, která žárlí a na každém kroku kontroluje svého partnera či manžela. Vysloveně ho uhání, shíhá, aby mu byla v patách a nedošlo k nevěře, k flirtu. Stíhačka musí mít vše pod kontrolou, že jí je partner věrný. Také se říká stíhačka nadzvukovému letadlu, které je určené pro obranu či útok na nepřátelská letadla nebo jiné cíle. Proto se ujal tento výraz na ženskou, která je rychlá a obratná, je všude a všechno vidí a o všem ví. Původ slova stíhačka je ze slovesa „stíhat“, k němuž se přidá přípona -čka a vznikne podstatné slovo rodu ženského stíhačka. Synonyma pro slovo „stíhačka“ jsou metrnice, žárlivka, jedubaba, nepřejícnice, nepřítelkyně, baba, ježibaba, řevnice, sokyně, rivalka, soupeřka, protivnice.


Kdo je to Stíhačka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Stíhačka? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Stíhačka? s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Víte co je Oddlužení? Víte co je Hydrops žlučníku? Rozumíte pojmu Teslice? Vzpomněli byste si co označuje výraz Egoismus?

Klíčová slova: wikipedie, odborný výraz, definice, přesný výraz, wiki, přesný význam, význam slova, popis, Stíhačka, heslo, slovo, vysvětlení, význam, hanlivé, informace, etymologie

Pojem Stíhačka je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat frázi Stíhačka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Stíhačka ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Stíhačka ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Stíhačka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Stíhačka na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Stíhačka například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Stíhačka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Stíhačka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Stíhačka? Definice pojmu Stíhačka je v sekci Hanlivé

Kategorie hanlivé, naivní kluk, stíhačka, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít informace výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Hanlivé.