Kdo je to?
Kdo je to Derviš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Derviš? Lidé, náboženství

Derviš

Jaký je význam slova Derviš? Co to znamená?

Derviš je pojem z arabštiny, kterým se označuje alternativně zaměřený stoupenec islámského náboženství. Často tak bývají nazýváni i přívrženci súfijského řádu.
Poznáním sama sebe se dervišové chtějí přiblížit Bohu. K tomu využívají speciální rituály, například hudbu a tanec, jejichž pomocí se dostanou do mystických stavů či přímo extáze. Dervišové žijí v naprosté chudobě.Kdo je to Derviš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Derviš? Lidé, náboženství

Zaujala vás definice slova Derviš? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli a kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Korporátní daň? Rozumíte pojmu Tabata? Znáte definici termínu Valuta? Znáte pojem Plynová pistole?

Klíčová slova: význam, definice, přesný výraz, Derviš, odborný výraz, heslo, etymologie, lexikon, synonymum, náboženství, wikipedie, termín, pojem, význam slova, Derviš, přesný význam

Pojem Derviš je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít Derviš ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Derviš na Google obrázcích

Vyhledat heslo Derviš ve vyhledávači Yahoo

Hledat výraz Derviš na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Derviš ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Derviš například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Derviš

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Derviš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Derviš? Definice pojmu Derviš je v kategorii Náboženství

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Zkuste též hledat informace pojem, text, definici, kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Radíme vám proto hledat slovo Derviš i v jiné části webu než je kategorie náboženství.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.