Kdo je to?
Kdo je Vilma Frantová? Životopis Vilma Frantová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Vilma Frantová

Kdo je Vilma Frantová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Jméno Vilma Frantová není v českém prostředí příliš známé, přesto má na svém kontě tato herečka narozená 12. března 1981 v Třebíči již mnoho snímků. Točí totiž převážně se zahraničními produkcemi, a proto zůstává pro mnoho českých diváků neznámá.
Absolvovala hereckou vyšší odbornou školu v Praze, kde se věnovala oboru Dramatické umění.
Ve druhém ročníku na Gymnáziu založila vlastní amatérský divadelní soubor Ampulka, kde působila v roli herečky i režisérky. Později si vyzkoušela spolupráci s mnoha regulérními divadly. Například vystupovala na prknech Divadla Semafor, Divadla Metro, Divadla Pavla Trávníčka nebo Černého divadla Jiřího Srnce a Divadla Bestužky.
Z českých filmů, na kterých se Vilma podílela je možné zmínit například snímek Kněžna Libuše, kde Vilma ztvárnila Krokovu milenku, nebo Poslední cyklista. Roličku získala také v americkém filmu Úkryt v zoo nebo v ruském historickém dramatu Nurnberg.
Zahrála si také v řadě seriálů jako je Náměstíčko, Dobrá čtvrť, Horákovi, Ošklivka Katka, První oddělení, Ordinace v růžové zahradě, Až po uši, Svatby v Benátkách, Atentát, Četníci z Luhačovic, Modrý kód, Krejzovi, Slunečná či Kolo času. Až na výjimky šlo především o epizodní role.
Jako moderátorka působila na Tv Barrandov a Ezo.tv. V současné době je to právě moderování, jemuž se věnuje převážně.
Okrajově také působí ve sféře dabingu. Svůj hlas propůjčila například postavě v pokračování animovaného filmu Lego příběh.Kdo je Vilma Frantová? Životopis Vilma Frantová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Vilma Frantová

Národnost: československá, česká
Datum narození: 12. března 1981
Místo narození: Třebíč

Líbí se stručný životopis s osobou Vilma Frantová? Pak se podělte se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Pigment? Vzpomněli byste si na význam slova Touchdown? Znáte definici termínu Svědomí? Znáte definici termínu Bystřina?

Klíčová slova: životopis, národnost, narození, život, místo narození, datum narození, wikipedie, informace, biografie, Vilma Frantová, Vilma Frantová, kdy se narodila Vilma Frantová?, zajímavosti, kde se narodila Vilma Frantová?, vysvětlení, wiki

Pojem Vilma Frantová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat slovo Vilma Frantová ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat termín Vilma Frantová ve Wikislovníku

Najít pojem Vilma Frantová ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Vilma Frantová na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Vilma Frantová ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Vilma Frantová například v Google obrázcích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Vilma Frantová

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit Kdo je to Vilma Frantová? Kdy se narodila Vilma Frantová? Kde se narodila Vilma Frantová? Vilma Frantová je v kategorii Herectví

Kategorie herectví, herec pohled do neznáma, vilma Frantová, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Vilma Frantová např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vilma Frantová i v jiné kategorii než je herectví.