Kdo je to?
Kdo je to Lucie Zedníčková? Životopis Lucie Zedníčková, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Lucie Zedníčková?

Kdo je to Lucie Zedníčková? Stručný životopis

Lucie Zedníčková je herečka, je adoptovanou dcerou Pavla Zedníčka. Účinkovat v televizi začala již v pěti letech, kdy vystupovala se Štěpánkou Haničincovou. O pět let později se objevila ve filmech Láska mezi kapkami deště a Hodinářova svatební cesta Korálovým mořem. Vystudovala DAMU a začala hrát v tehdejším Realistickém divadle.
Lucie Zedníčková vystupovala i v Činoherním klubu a hrála se společností Háta. Hrála také v dalších filmech, jako je Třetí princ, Levé křídlo, Helimadoe, Hrobník a dalších. Oblíbené jsou i postavy, které ztvárňuje v seriálech Hospoda, Saturnin, Ententýky, O zvířatech a lidech, Hříchy pro pátera Knoxe, Dobrodružství kriminalistiky a jiných.Kdo je to Lucie Zedníčková? Životopis Lucie Zedníčková, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Lucie Zedníčková

Národnost: česká
Datum narození: 15.11.1968
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Lucie Zedníčková? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Renesance? Vzpomněli byste si co označuje výraz Xanax? Pamatujete si definici pojmu Cysta? Znáte termín DPČ?

Klíčová slova: definice, lexikon, wiki, etymologie, termín, herectví, přesný význam, odborný výraz, vysvětlení, význam pojmu, význam, Lucie Zedníčková, co je to Lucie Zedníčková?, kdo je Lucie Zedníčková?, heslo, pojem

Pojem Lucie Zedníčková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Lucie Zedníčková zkuste tyto odkazy

Hledat frázi Lucie Zedníčková na Google.cz

Hledat slovo Lucie Zedníčková ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Lucie Zedníčková ve Wikipedii

Vyhledat heslo Lucie Zedníčková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Lucie Zedníčková například ve Wikislovníku, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Lucie Zedníčková

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Lucie Zedníčková? Kdo to byl Lucie Zedníčková? Kdy se narodil Lucie Zedníčková? Kde se narodil Lucie Zedníčková? Lucie Zedníčková se nachází v sekci herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Lucie Zedníčková např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lucie Zedníčková i v jiné kategorii než je herectví.