Kdo je to?
Kdo je to Lucie Zedníčková? Životopis Lucie Zedníčková, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Lucie Zedníčková?

Kdo je to Lucie Zedníčková? Stručný životopis

Lucie Zedníčková je herečka, je adoptovanou dcerou Pavla Zedníčka. Účinkovat v televizi začala již v pěti letech, kdy vystupovala se Štěpánkou Haničincovou. O pět let později se objevila ve filmech Láska mezi kapkami deště a Hodinářova svatební cesta Korálovým mořem. Vystudovala DAMU a začala hrát v tehdejším Realistickém divadle.
Lucie Zedníčková vystupovala i v Činoherním klubu a hrála se společností Háta. Hrála také v dalších filmech, jako je Třetí princ, Levé křídlo, Helimadoe, Hrobník a dalších. Oblíbené jsou i postavy, které ztvárňuje v seriálech Hospoda, Saturnin, Ententýky, O zvířatech a lidech, Hříchy pro pátera Knoxe, Dobrodružství kriminalistiky a jiných.Kdo je to Lucie Zedníčková? Životopis Lucie Zedníčková, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Lucie Zedníčková

Národnost: česká
Datum narození: 15.11.1968
Místo narození: Praha

Tento text (Lucie Zedníčková) můžete samozřejmě sdílet se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Chytrý telefon? Znáte pojem Rhodium? Pamatujete si definici pojmu Karaoke? Vzpomenete si na definici slova RIP?

Klíčová slova: definice, informace, wiki, co je to Lucie Zedníčková?, odborný výraz, co znamená, herectví, formulace, termín, synonymum, popis, etymologie, význam slova, přesný výraz, vysvětlení, heslo

Pojem Lucie Zedníčková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lucie Zedníčková ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Lucie Zedníčková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Lucie Zedníčková ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Lucie Zedníčková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Lucie Zedníčková například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Lucie Zedníčková

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Lucie Zedníčková? Kdo to byl Lucie Zedníčková? Kdy se narodil Lucie Zedníčková? Kde se narodil Lucie Zedníčková? Lucie Zedníčková je v kategorii herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Lucie Zedníčková dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lucie Zedníčková i v jiné kategorii než je herectví.