Kdo je to?
Kdo je to Bludička? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bludička? Lidé, mytologie

Kdo je to Bludička?

Jaký je význam slova Bludička? Co to znamená?

Bludička je označení pro bájnou postavu, která se vyskytuje v lidovém vyprávění ve všech zemích světa. Podnět k pojmenování nadpřirozené bytosti dala malá světélka, která bylo možno vidět v bažinách nebo močálech.
Bludičky působí především v nočních hodinách a jejich úkolem je zmást pocestné a zavést je mimo správnou cestu. Slované věřili, že se jedná o duše zemřelých dětí, popřípadě čarodějnic.Kdo je to Bludička? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bludička? Lidé, mytologie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Bludička s přáteli a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Chirurgie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Flipové pouzdro? Znáte definici termínu Kombinované úročení? Víte co je Pokora?

Klíčová slova: etymologie, slovo, význam pojmu, heslo, vysvětlení, pojem, odborný výraz, lexikon, formulace, definice, mytologie, přesný výraz, význam slova, mytologie, co znamená, termín

Pojem Bludička je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Bludička zkuste navštívit tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Bludička ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Bludička ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bludička ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Bludička v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Bludička ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Bludička například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Bludička, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Bludička? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bludička? Definice pojmu Bludička se nachází v sekci Mytologie

Text napsán pro Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Doporučujeme zkusit nalézt informace výraz, termín, heslo, výraz řekněme například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v mytologie.