Kdo je to?
Kdo je to, byl Bludička? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bludička? Lidé, mytologie

Kdo je to Bludička?

Jaký je význam slova Bludička? Co to znamená?

Bludička je označení pro bájnou postavu, která se vyskytuje v lidovém vyprávění ve všech zemích světa. Podnět k pojmenování nadpřirozené bytosti dala malá světélka, která bylo možno vidět v bažinách nebo močálech.
Bludičky působí především v nočních hodinách a jejich úkolem je zmást pocestné a zavést je mimo správnou cestu. Slované věřili, že se jedná o duše zemřelých dětí, popřípadě čarodějnic.Kdo je to, byl Bludička? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bludička? Lidé, mytologie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Bludička s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Chirurgie? Znáte termín Podmět? Znáte definici termínu Šedý zákal? Víte, co je to Biret?

Klíčová slova: heslo, přesný výraz, přesný význam, slovo, původ slova, co je to Bludička?, synonymum, význam slova, význam pojmu, termín, popis, formulace, wiki, Bludička, lexikon, význam

Pojem Bludička je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bludička ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Bludička v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Bludička ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Bludička ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Bludička například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bludička

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Bludička? Kdo to byl Bludička? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bludička? Definice pojmu Bludička patří do sekce mytologie. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici například v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Bludička v jiné sekci než mytologie.