Kdo je to?
Kdo je to Alois Hadamczik? Životopis Alois Hadamczik, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Alois Hadamczik?

Kdo je to Alois Hadamczik? Stručný životopis

Alois Hadamczik je trenér českého hokeje. I když sám pochází z fotbalové rodiny, stal se hokejovým trenérem a dvakrát vedl český národní tým. Na toto místo rezignoval pod tlakem kritiky za neúspěchy a věnuje se reprezentaci do 18 let. Sám s hokejem začínal až ve věku dorostu a hrál za různé kluby a v první národní lize. Reprezentoval Tatru Kopřivnice.
Alois Hadamczik je také podnikatel, zastává pozice v dozorčích radách a představenstvech různých průmyslových společností.Kdo je to Alois Hadamczik? Životopis Alois Hadamczik, lidé, osobnosti z sport

Základní údaje o osobě Alois Hadamczik

Národnost: česká
Datum narození: 20. června 1952
Místo narození: Kravaře

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Alois Hadamczik s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Chromofobie? Víte, co je to Krkavice? Vzpomněli byste si co znamená slovo Konzola? Rozumíte pojmu Osobní bankrot?

Klíčová slova: odborný výraz, formulace, definice, kdo to je, přesný výraz, sport, termín, kdo je Alois Hadamczik?, synonymum, wiki, heslo, popis, původ slova, vysvětlení, význam, etymologie

Pojem Alois Hadamczik je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat termín Alois Hadamczik na Google.cz

Najít heslo Alois Hadamczik ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alois Hadamczik ve Wikimedia Commons

Najít výraz Alois Hadamczik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Alois Hadamczik například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Alois Hadamczik?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Alois Hadamczik? Kdo to byl Alois Hadamczik? Kdy se narodil Alois Hadamczik? Kde se narodil Alois Hadamczik? Alois Hadamczik patří do sekce sport. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Alois Hadamczik řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alois Hadamczik i v jiné kategorii než je sport.