Kdo je to?
Kdo je to Alois Hadamczik? Životopis Alois Hadamczik, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Alois Hadamczik?

Kdo je to Alois Hadamczik? Stručný životopis

Alois Hadamczik je trenér českého hokeje. I když sám pochází z fotbalové rodiny, stal se hokejovým trenérem a dvakrát vedl český národní tým. Na toto místo rezignoval pod tlakem kritiky za neúspěchy a věnuje se reprezentaci do 18 let. Sám s hokejem začínal až ve věku dorostu a hrál za různé kluby a v první národní lize. Reprezentoval Tatru Kopřivnice.
Alois Hadamczik je také podnikatel, zastává pozice v dozorčích radách a představenstvech různých průmyslových společností.Kdo je to Alois Hadamczik? Životopis Alois Hadamczik, lidé, osobnosti z sport

Základní informace o osobě Alois Hadamczik

Národnost: česká
Datum narození: 20. června 1952
Místo narození: Kravaře

Líbí se stručný životopis s osobou Alois Hadamczik? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Bubble tea? Vzpomněli byste si co označuje výraz Halibut? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kognát? Znáte termín Kardamon?

Klíčová slova: kdo to je, původ slova, synonymum, význam pojmu, vysvětlení, kdo je Alois Hadamczik?, wiki, informace, význam slova, definice, popis, odborný výraz, slovo, heslo, lexikon, termín

Pojem Alois Hadamczik je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Alois Hadamczik v následujících vyhledávačích

Hledat heslo Alois Hadamczik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Alois Hadamczik ve Wikipedii

Zkusit najít Alois Hadamczik na Google.cz

Vyhledat pojem Alois Hadamczik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Alois Hadamczik například ve Wikislovníku, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Alois Hadamczik?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Alois Hadamczik? Kdo to byl Alois Hadamczik? Kdy se narodil Alois Hadamczik? Kde se narodil Alois Hadamczik? Alois Hadamczik je v kategorii sport. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Alois Hadamczik kupř. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alois Hadamczik i v jiné kategorii než je sport.