Kdo je to?
Kdo je to Alois Hadamczik? Životopis Alois Hadamczik, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Alois Hadamczik?

Kdo je to Alois Hadamczik? Stručný životopis

Alois Hadamczik je trenér českého hokeje. I když sám pochází z fotbalové rodiny, stal se hokejovým trenérem a dvakrát vedl český národní tým. Na toto místo rezignoval pod tlakem kritiky za neúspěchy a věnuje se reprezentaci do 18 let. Sám s hokejem začínal až ve věku dorostu a hrál za různé kluby a v první národní lize. Reprezentoval Tatru Kopřivnice.
Alois Hadamczik je také podnikatel, zastává pozice v dozorčích radách a představenstvech různých průmyslových společností.Kdo je to Alois Hadamczik? Životopis Alois Hadamczik, lidé, osobnosti z sport

Základní údaje o osobě Alois Hadamczik

Národnost: česká
Datum narození: 20. června 1952
Místo narození: Kravaře

Zaujala vás biografie osobnosti Alois Hadamczik? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Bubble tea? Rozumíte pojmu Luneta? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kognát? Znáte pojem Amarant?

Klíčová slova: formulace, co je to Alois Hadamczik?, přesný význam, význam slova, původ slova, slovo, heslo, odborný výraz, synonymum, sport, etymologie, přesný výraz, popis, pojem, lexikon, co znamená

Pojem Alois Hadamczik je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Alois Hadamczik

Najít termín Alois Hadamczik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Alois Hadamczik ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Alois Hadamczik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Alois Hadamczik ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Alois Hadamczik například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Alois Hadamczik

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Alois Hadamczik? Kdo to byl Alois Hadamczik? Kdy se narodil Alois Hadamczik? Kde se narodil Alois Hadamczik? Alois Hadamczik se nachází v sekci sport. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Alois Hadamczik řekněme na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alois Hadamczik i v jiné kategorii než je sport.