Kdo je to?
Kdo je Alois Hadamczik? Životopis Alois Hadamczik, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Kdo je Alois Hadamczik?

Kdo je Alois Hadamczik? Životopis, informace, biografie, sport

Alois Hadamczik je trenér českého hokeje. I když sám pochází z fotbalové rodiny, stal se hokejovým trenérem a dvakrát vedl český národní tým. Na toto místo rezignoval pod tlakem kritiky za neúspěchy a věnuje se reprezentaci do 18 let. Sám s hokejem začínal až ve věku dorostu a hrál za různé kluby a v první národní lize. Reprezentoval Tatru Kopřivnice.
Alois Hadamczik je také podnikatel, zastává pozice v dozorčích radách a představenstvech různých průmyslových společností.Kdo je Alois Hadamczik? Životopis Alois Hadamczik, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Hlavní informace o osobě Alois Hadamczik

Národnost: česká
Datum narození: 20. června 1952
Místo narození: Kravaře

Popis osobnosti Alois Hadamczik můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Fuzzy logic? Znáte definici termínu Stripovač? Vzpomněli byste si co znamená slovo Koudel? Pamatujete si definici pojmu Respirátor?

Klíčová slova: kdy se narodil Alois Hadamczik?, wikipedie, wiki, informace, popis, biografie, datum narození, vysvětlení, osobnosti, Alois Hadamczik, Alois Hadamczik, kdo je Alois Hadamczik?, sport, sport, narození, životopis

Pojem Alois Hadamczik je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Alois Hadamczik doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat výraz Alois Hadamczik na Google.cz

Vyhledat pojem Alois Hadamczik ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alois Hadamczik ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Alois Hadamczik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Alois Hadamczik ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Alois Hadamczik například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Alois Hadamczik?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Alois Hadamczik? Kdy se narodil Alois Hadamczik? Kde se narodil Alois Hadamczik? Alois Hadamczik je v sekci Sport

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Alois Hadamczik kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alois Hadamczik i v jiné kategorii než je sport.