Kdo je to?
Kdo je Alois Hadamczik? Životopis Alois Hadamczik, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Kdo je Alois Hadamczik?

Kdo je Alois Hadamczik? Životopis, informace, biografie, sport

Alois Hadamczik je trenér českého hokeje. I když sám pochází z fotbalové rodiny, stal se hokejovým trenérem a dvakrát vedl český národní tým. Na toto místo rezignoval pod tlakem kritiky za neúspěchy a věnuje se reprezentaci do 18 let. Sám s hokejem začínal až ve věku dorostu a hrál za různé kluby a v první národní lize. Reprezentoval Tatru Kopřivnice.
Alois Hadamczik je také podnikatel, zastává pozice v dozorčích radách a představenstvech různých průmyslových společností.Kdo je Alois Hadamczik? Životopis Alois Hadamczik, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Hlavní data o osobě Alois Hadamczik

Národnost: česká
Datum narození: 20. června 1952
Místo narození: Kravaře

Sdílejte tuto stránku s osobností Alois Hadamczik s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Fuzzy logic? Vzpomněli byste si co označuje výraz CWG? Vzpomněli byste si co znamená slovo Metronom? Znáte termín CorelDRAW?

Klíčová slova: kde se narodil Alois Hadamczik?, informace, Alois Hadamczik, kdo je Alois Hadamczik?, popis, národnost, místo narození, wikipedie, datum narození, kdy se narodil Alois Hadamczik?, zajímavosti, vysvětlení, lexikon, osobnost, osobnosti, sport

Pojem Alois Hadamczik je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat videa s názvem Alois Hadamczik na Youtube

Vyhledat slovo Alois Hadamczik ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Alois Hadamczik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Alois Hadamczik ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Alois Hadamczik například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Alois Hadamczik?

Nyní již víte Kdo je to Alois Hadamczik? Kdy se narodil Alois Hadamczik? Kde se narodil Alois Hadamczik? Alois Hadamczik patří do sekce Sport

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Alois Hadamczik například v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alois Hadamczik i v jiné kategorii než je sport.