Kdo je to?
Kdo je to, byl Čarodejnice? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čarodejnice? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Čarodejnice?

Co znamená a jaký je význam slova Čarodejnice?

Čarodějnice je osoba, nejčastěji žena, která ovládá magii a tzv. temné síly. Dokáže např. věštit, kouzlit, někoho uhranout nebo proklít. Čaroděnice bývají spojovány spíše se zlou magií. Inkvizice je tvrdě pronásledovala a mnoho nevinných žen bylo upáleno při čarodějnických procesech zejména v době od 14. do 18. století. Nejfanatičtější inkvizice působila ve Španělsku.Kdo je to, byl Čarodejnice? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čarodejnice? Lidé, nadpřirozené

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Čarodejnice s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Id? Rozumíte pojmu Cream cheese? Znáte pojem Pancetta? Znáte pojem Lumbálka?

Klíčová slova: slovo, pojem, synonymum, význam, popis, význam pojmu, heslo, odborný výraz, co znamená, informace, nadpřirozené, Čarodejnice, etymologie, formulace, přesný význam, kdo to je

Pojem Čarodejnice je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Čarodejnice doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Čarodejnice ve Wikimedia Commons

Najít slovo Čarodejnice ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Čarodejnice v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Čarodejnice ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Čarodejnice například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Čarodejnice, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Čarodejnice? Kdo to byl Čarodejnice? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čarodejnice? Definice pojmu Čarodejnice se nachází v sekci nadpřirozené. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též najít výraz, text, termín, pojem např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v nadpřirozené.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?