Kdo je to?
Kdo je to, byl Čarodejnice? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čarodejnice? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Čarodejnice?

Co znamená a jaký je význam slova Čarodejnice?

Čarodějnice je osoba, nejčastěji žena, která ovládá magii a tzv. temné síly. Dokáže např. věštit, kouzlit, někoho uhranout nebo proklít. Čaroděnice bývají spojovány spíše se zlou magií. Inkvizice je tvrdě pronásledovala a mnoho nevinných žen bylo upáleno při čarodějnických procesech zejména v době od 14. do 18. století. Nejfanatičtější inkvizice působila ve Španělsku.Kdo je to, byl Čarodejnice? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čarodejnice? Lidé, nadpřirozené

Líbí se vám definice kdo je to Čarodejnice? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Insolvence? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kolonáda? Znáte pojem Ančovička? Víte co je Píštěl?

Klíčová slova: slovo, pojem, co je to Čarodejnice?, etymologie, význam pojmu, Čarodejnice, definice, co znamená, význam, popis, původ slova, synonymum, informace, význam slova, přesný význam, přesný výraz

Pojem Čarodejnice je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít slovo Čarodejnice na Google.cz

Najít termín Čarodejnice v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Čarodejnice ve Wikipedii

Hledat pojem Čarodejnice ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Čarodejnice například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Čarodejnice, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Čarodejnice? Kdo to byl Čarodejnice? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čarodejnice? Definice pojmu Čarodejnice je v kategorii nadpřirozené. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Čarodejnice i v jiné sekci než v nadpřirozené.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?