Kdo je to?
Kdo je to, byl Čarodejnice? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čarodejnice? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Čarodejnice?

Co znamená a jaký je význam slova Čarodejnice?

Čarodějnice je osoba, nejčastěji žena, která ovládá magii a tzv. temné síly. Dokáže např. věštit, kouzlit, někoho uhranout nebo proklít. Čaroděnice bývají spojovány spíše se zlou magií. Inkvizice je tvrdě pronásledovala a mnoho nevinných žen bylo upáleno při čarodějnických procesech zejména v době od 14. do 18. století. Nejfanatičtější inkvizice působila ve Španělsku.Kdo je to, byl Čarodejnice? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čarodejnice? Lidé, nadpřirozené

Budeme rádi, pokud budete definici slova Čarodejnice sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Ipod? Znáte termín Alexie? Znáte pojem Kapari? Víte, co je to Mýtus?

Klíčová slova: popis, přesný výraz, vysvětlení, pojem, význam, slovo, formulace, lexikon, popis, odborný výraz, kdo je Čarodejnice?, wiki, etymologie, nadpřirozené, přesný význam, význam slova

Pojem Čarodejnice je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat slovo Čarodejnice ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Čarodejnice na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Čarodejnice ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Čarodejnice ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Čarodejnice například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Čarodejnice

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Čarodejnice? Kdo to byl Čarodejnice? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čarodejnice? Definice pojmu Čarodejnice patří do sekce nadpřirozené. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se též vyhledat pojem, text, definici, například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v nadpřirozené.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?