Kdo je to?
Kdo je to, byl Čarodejnice? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čarodejnice? Lidé, nadpřirozené

Kdo je to Čarodejnice?

Co znamená a jaký je význam slova Čarodejnice?

Čarodějnice je osoba, nejčastěji žena, která ovládá magii a tzv. temné síly. Dokáže např. věštit, kouzlit, někoho uhranout nebo proklít. Čaroděnice bývají spojovány spíše se zlou magií. Inkvizice je tvrdě pronásledovala a mnoho nevinných žen bylo upáleno při čarodějnických procesech zejména v době od 14. do 18. století. Nejfanatičtější inkvizice působila ve Španělsku.Kdo je to, byl Čarodejnice? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čarodejnice? Lidé, nadpřirozené

Tento text (Čarodejnice) můžete sdílet s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Id? Pamatujete si definici pojmu Vakuum? Znáte pojem Pancetta? Vzpomněli byste si co znamená slovo Adaptér?

Klíčová slova: synonymum, slovo, co znamená, přesný význam, formulace, kdo to je, význam, popis, definice, lexikon, wiki, význam slova, vysvětlení, informace, odborný výraz, kdo je Čarodejnice?

Pojem Čarodejnice je v kategorii Nadpřirozené, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Čarodejnice

Vyhledat termín Čarodejnice na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Čarodejnice ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Čarodejnice v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Čarodejnice ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Čarodejnice například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Čarodejnice

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Čarodejnice? Kdo to byl Čarodejnice? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čarodejnice? Definice pojmu Čarodejnice je v kategorii nadpřirozené. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než nadpřirozené.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?