Kdo je to?
Kdo je to, byl Kněžna Libuše? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kněžna Libuše? Lidé, mytologie

Kdo je to Kněžna Libuše?

Co znamená a jaký je význam slova Kněžna Libuše?

Kněžna Libuše je bájná postava. Měla být věštkyní, která předpověděla rozkvět Prahy, manželkou Přemysla Oráče (bájného zakladatele přemyslovské dynastie) a dcerou vévody Kroka. Měla dvě sestry - Kazi a Tetu. Její sídlo bylo údajně na Vyšehradě. Pověst poprvé podrobněji zachycuje ve své kronice Kosmas. Do stejného okruhu legend patří pověsti o dívčí válce. Historická existence Libuše nebyla nikdy ani v náznaku potvrzena.Kdo je to, byl Kněžna Libuše? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kněžna Libuše? Lidé, mytologie

Definici slova Kněžna Libuše můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Apraxie? Znáte pojem Anarchie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Smysl života? Vzpomenete si na definici slova Kýla?

Klíčová slova: původ slova, pojem, mytologie, etymologie, heslo, význam pojmu, Kněžna Libuše, lexikon, přesný výraz, slovo, kdo to je, přesný význam, význam slova, informace, termín, kdo je Kněžna Libuše?

Pojem Kněžna Libuše je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat heslo Kněžna Libuše ve Wikipedii

Vyhledat slovo Kněžna Libuše ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Kněžna Libuše v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Kněžna Libuše ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Kněžna Libuše například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Kněžna Libuše? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Kněžna Libuše? Kdo to byl Kněžna Libuše? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kněžna Libuše? Definice pojmu Kněžna Libuše se nachází v kategorii mytologie. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než mytologie.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.