Kdo je to?
Kdo je to, byl Kněžna Libuše? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kněžna Libuše? Lidé, mytologie

Kdo je to Kněžna Libuše?

Co znamená a jaký je význam slova Kněžna Libuše?

Kněžna Libuše je bájná postava. Měla být věštkyní, která předpověděla rozkvět Prahy, manželkou Přemysla Oráče (bájného zakladatele přemyslovské dynastie) a dcerou vévody Kroka. Měla dvě sestry - Kazi a Tetu. Její sídlo bylo údajně na Vyšehradě. Pověst poprvé podrobněji zachycuje ve své kronice Kosmas. Do stejného okruhu legend patří pověsti o dívčí válce. Historická existence Libuše nebyla nikdy ani v náznaku potvrzena.Kdo je to, byl Kněžna Libuše? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kněžna Libuše? Lidé, mytologie

Zaujalo vás slovo, termín Kněžna Libuše? Potom se podělte s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Apraxie? Vzpomenete si na definici slova Chirurgie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Oidipovský komplex? Vzpomněli byste si na význam slova MBA?

Klíčová slova: co znamená, popis, co je to Kněžna Libuše?, vysvětlení, informace, lexikon, termín, synonymum, definice, původ slova, význam slova, přesný význam, význam, Kněžna Libuše, přesný výraz, heslo

Pojem Kněžna Libuše je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat termín Kněžna Libuše v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Kněžna Libuše ve Wikipedii

Najít výraz Kněžna Libuše na Google.cz

Hledat termín Kněžna Libuše ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kněžna Libuše například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kněžna Libuše

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Kněžna Libuše? Kdo to byl Kněžna Libuše? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kněžna Libuše? Definice pojmu Kněžna Libuše patří do sekce mytologie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se též vyhledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Kněžna Libuše i v jiné kategorii než v mytologie.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.