Kdo je to?
Kdo je to, byl Kněžna Libuše? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kněžna Libuše? Lidé, mytologie

Kdo je to Kněžna Libuše?

Co znamená a jaký je význam slova Kněžna Libuše?

Kněžna Libuše je bájná postava. Měla být věštkyní, která předpověděla rozkvět Prahy, manželkou Přemysla Oráče (bájného zakladatele přemyslovské dynastie) a dcerou vévody Kroka. Měla dvě sestry - Kazi a Tetu. Její sídlo bylo údajně na Vyšehradě. Pověst poprvé podrobněji zachycuje ve své kronice Kosmas. Do stejného okruhu legend patří pověsti o dívčí válce. Historická existence Libuše nebyla nikdy ani v náznaku potvrzena.Kdo je to, byl Kněžna Libuše? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kněžna Libuše? Lidé, mytologie

Zaujalo vás slovo, termín Kněžna Libuše? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Apraxie? Víte co je Mapa? Vzpomněli byste si co znamená slovo Smysl života? Vzpomněli byste si co označuje výraz Špalda?

Klíčová slova: vysvětlení, význam, wiki, kdo to je, lexikon, odborný výraz, původ slova, pojem, synonymum, Kněžna Libuše, informace, význam slova, mytologie, kdo je Kněžna Libuše?, význam pojmu, co je to Kněžna Libuše?

Pojem Kněžna Libuše je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat výraz Kněžna Libuše ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Kněžna Libuše ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Kněžna Libuše ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kněžna Libuše ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Kněžna Libuše například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Kněžna Libuše, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Kněžna Libuše? Kdo to byl Kněžna Libuše? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kněžna Libuše? Definice pojmu Kněžna Libuše se nachází v sekci mytologie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, termín řekněme například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci mytologie.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.