Kdo je to?
Kdo je to, byl Kněžna Libuše? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kněžna Libuše? Lidé, mytologie

Kdo je to Kněžna Libuše?

Co znamená a jaký je význam slova Kněžna Libuše?

Kněžna Libuše je bájná postava. Měla být věštkyní, která předpověděla rozkvět Prahy, manželkou Přemysla Oráče (bájného zakladatele přemyslovské dynastie) a dcerou vévody Kroka. Měla dvě sestry - Kazi a Tetu. Její sídlo bylo údajně na Vyšehradě. Pověst poprvé podrobněji zachycuje ve své kronice Kosmas. Do stejného okruhu legend patří pověsti o dívčí válce. Historická existence Libuše nebyla nikdy ani v náznaku potvrzena.Kdo je to, byl Kněžna Libuše? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kněžna Libuše? Lidé, mytologie

Definici slova Kněžna Libuše můžete sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Proktitida? Pamatujete si definici pojmu Frekvence? Vzpomněli byste si co znamená slovo Didaktický test? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kontušovka?

Klíčová slova: kdo to je, formulace, definice, Kněžna Libuše, mytologie, původ slova, slovo, význam, co je to Kněžna Libuše?, synonymum, odborný výraz, etymologie, lexikon, přesný význam, popis, popis

Pojem Kněžna Libuše je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít výraz Kněžna Libuše ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Kněžna Libuše na Youtube

Vyhledat výraz Kněžna Libuše ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Kněžna Libuše ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Kněžna Libuše například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Kněžna Libuše? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Kněžna Libuše? Kdo to byl Kněžna Libuše? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kněžna Libuše? Definice pojmu Kněžna Libuše se nachází v kategorii mytologie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Kněžna Libuše hledat i v jiných kategoriích (než mytologie).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.