Kdo je to?
Kdo je to Kněžna Libuše? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kněžna Libuše? Lidé, mytologie

Kdo je to Kněžna Libuše?

Co znamená a jaký je význam slova Kněžna Libuše?

Kněžna Libuše je bájná postava. Měla být věštkyní, která předpověděla rozkvět Prahy, manželkou Přemysla Oráče (bájného zakladatele přemyslovské dynastie) a dcerou vévody Kroka. Měla dvě sestry - Kazi a Tetu. Její sídlo bylo údajně na Vyšehradě. Pověst poprvé podrobněji zachycuje ve své kronice Kosmas. Do stejného okruhu legend patří pověsti o dívčí válce. Historická existence Libuše nebyla nikdy ani v náznaku potvrzena.Kdo je to Kněžna Libuše? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kněžna Libuše? Lidé, mytologie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Kněžna Libuše s kolegy prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Proktitida? Pamatujete si definici pojmu Absces? Vzpomněli byste si co znamená slovo Didaktický test? Vzpomněli byste si co znamená slovo Dysplazie?

Klíčová slova: wikipedie, co znamená, význam slova, popis, heslo, termín, mytologie, lexikon, mytologie, přesný výraz, slovo, původ slova, formulace, význam, přesný výraz, Kněžna Libuše

Pojem Kněžna Libuše je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Kněžna Libuše v následujících vyhledávačích

Hledat výraz Kněžna Libuše ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Kněžna Libuše ve Wikislovníku

Vyhledat termín Kněžna Libuše ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Kněžna Libuše ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Kněžna Libuše například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Kněžna Libuše, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Kněžna Libuše? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kněžna Libuše? Definice pojmu Kněžna Libuše je v kategorii Mytologie

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Doporučujeme zkusit nalézt pojem, text, definici, dejme tomu např. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Radíme vám proto hledat slovo Kněžna Libuše i v jiné části webu než je kategorie mytologie.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.