Kdo je to?
Kdo je to Eva Decastelo? Životopis Eva Decastelo, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Eva Decastelo?

Kdo je to Eva Decastelo? Stručný životopis

Eva Decastelo je moderátorka, modelka a herečka. Dříve se živila i účinkováním v pornofilmech. Začínala v modelingu a natáčela reklamy. Již na střední škole vycestovala do USA, aby si zdokonalila jazykové znalosti. Stala se častým tématem pro bulvár, který uveřejňoval její erotické fotografie, zvláště poté, co moderovala show Big Brother. Hrála v Divadle Na zábradlí nebo v Divadle Spirála, zahraničních seriálech nebo filmech. Byla také členkou týmu pro Pevnost Boyard.
Eva Decastelo je známá hlavně jako moderátorka Óčka, Snídaně s Novou, Top Star Magazínu a Blesk Ordinace.Kdo je to Eva Decastelo? Životopis Eva Decastelo, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Eva Decastelo

Národnost: česká
Datum narození: 12.9.1978
Místo narození: Litoměřice

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Eva Decastelo s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Čistý obrat? Vzpomenete si na definici slova Darknet? Pamatujete si definici pojmu Moučnice? Vzpomněli byste si na význam slova Utilita?

Klíčová slova: etymologie, odborný výraz, termín, co je to Eva Decastelo?, význam, definice, heslo, přesný význam, lexikon, popis, pojem, popis, co znamená, význam slova, přesný výraz, slovo

Pojem Eva Decastelo je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat termín Eva Decastelo ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Eva Decastelo ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Eva Decastelo ve Wikipedii

Hledat pojem Eva Decastelo na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Eva Decastelo například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Životopis, kdo je Eva Decastelo? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Eva Decastelo? Kdo to byl Eva Decastelo? Kdy se narodil Eva Decastelo? Kde se narodil Eva Decastelo? Eva Decastelo se nachází v kategorii herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Eva Decastelo dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Eva Decastelo i v jiné kategorii než je herectví.