Kdo je to?
Kdo je Nick Jonas? Životopis Nick Jonas, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Nick Jonas

Kdo je Nick Jonas? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Všestranný a talentovaný americký zpěvák, textař, skladatel a herec Nicholas Jerry Jonas vstoupil do podvědomí svých fanoušků jako člen pop-rockové kapely Jonas Brothers. Tu založil společně se svými bratry Joem a Kevinem Jonasovými. Svoji všestrannost vždy předváděl hrou na piano, kytaru a bubny.
Tím ale výčet jeho aktivit nekončí. Představil se i jako herec. Zahrál si v seriálu Disney Channel, blýskl se v seriálu Kingdom. Později, v roce 2019 si střihl roli ve válečném filmu Bitva u Midwaye. Pustil se i do moderování. V roce 2015 moderátorsky provázel 28. ročníkem předávání cen Kids Choice Awards.
Nick se narodil do zbožné rodiny matky Denise a otce Paula Kevina Jonase. Dětství prožil ve Wyckoffu v New Jersey. Do školy nechodil, učila ho jeho matka, stejně jako jeho dva starší bratry Kevina a Joea a mladšího Frankieho. Nickovi byla ve třínácti letech diagnostikovaná cukrovka.
Osobní život Nicka Jonase je protkán několika milostnými románky. V letech 2006-2007 randil s rebelkou Miley Cyrus. O rok později chodil s herečkou a zpěvačkou Selenou Gomez. V roce 2011 se po jeho boku začala objevovat zpěvačka Delta Goodren. V srpnu 2013 randil s MISS Universe Olivií Culpo. Až přišel rok 2018. Tehdy se zasnoubil a ke konci roku i oženil s MISS World 2000, herečkou indického původu Priyankou Chopra. Svatba probíhala dle indických tradic. Konala se přímo v Indii a trvala celé tři dny.Kdo je Nick Jonas? Životopis Nick Jonas, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní data o osobě Nick Jonas

Národnost: americká
Datum narození: 16. září 1992
Místo narození: Dallas, Texas, USA

Tento text (Nick Jonas) můžete samozřejmě sdílet s jinými lidmi na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Pohanka? Víte co je Brucelóza? Rozumíte pojmu Psychoterapie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Egocentrismus?

Klíčová slova: lexikon, narození, zajímavosti, hudba, národnost, kdy se narodil Nick Jonas?, životopis, biografie, wikipedie, kde se narodil Nick Jonas?, osobnost, wiki, hudba, vysvětlení, datum narození, Nick Jonas

Pojem Nick Jonas je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledejte bez špehování slovo Nick Jonas ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Nick Jonas ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Nick Jonas v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nick Jonas ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Nick Jonas ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Nick Jonas například v Google obrázcích, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Nick Jonas? Stručná biografie

Právě jste zjistili Kdo je to Nick Jonas? Kdy se narodil Nick Jonas? Kde se narodil Nick Jonas? Nick Jonas patří do kategorie Hudba

Kategorie hudba, saxofon nástroj, nick Jonas, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Nick Jonas dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Nick Jonas i v jiné kategorii než je hudba.