Kdo je to?
Kdo je Nick Jonas? Životopis Nick Jonas, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Nick Jonas

Kdo je Nick Jonas? Životopis, informace, biografie, hudba

Všestranný a talentovaný americký zpěvák, textař, skladatel a herec Nicholas Jerry Jonas vstoupil do podvědomí svých fanoušků jako člen pop-rockové kapely Jonas Brothers. Tu založil společně se svými bratry Joem a Kevinem Jonasovými. Svoji všestrannost vždy předváděl hrou na piano, kytaru a bubny.
Tím ale výčet jeho aktivit nekončí. Představil se i jako herec. Zahrál si v seriálu Disney Channel, blýskl se v seriálu Kingdom. Později, v roce 2019 si střihl roli ve válečném filmu Bitva u Midwaye. Pustil se i do moderování. V roce 2015 moderátorsky provázel 28. ročníkem předávání cen Kids Choice Awards.
Nick se narodil do zbožné rodiny matky Denise a otce Paula Kevina Jonase. Dětství prožil ve Wyckoffu v New Jersey. Do školy nechodil, učila ho jeho matka, stejně jako jeho dva starší bratry Kevina a Joea a mladšího Frankieho. Nickovi byla ve třínácti letech diagnostikovaná cukrovka.
Osobní život Nicka Jonase je protkán několika milostnými románky. V letech 2006-2007 randil s rebelkou Miley Cyrus. O rok později chodil s herečkou a zpěvačkou Selenou Gomez. V roce 2011 se po jeho boku začala objevovat zpěvačka Delta Goodren. V srpnu 2013 randil s MISS Universe Olivií Culpo. Až přišel rok 2018. Tehdy se zasnoubil a ke konci roku i oženil s MISS World 2000, herečkou indického původu Priyankou Chopra. Svatba probíhala dle indických tradic. Konala se přímo v Indii a trvala celé tři dny.Kdo je Nick Jonas? Životopis Nick Jonas, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní data o osobě Nick Jonas

Národnost: americká
Datum narození: 16. září 1992
Místo narození: Dallas, Texas, USA

Sdílejte tuto stránku s osobností Nick Jonas se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Víte co je Developer? Pamatujete si definici pojmu Stejnopis? Rozumíte pojmu Špalda? Vzpomněli byste si co znamená slovo Fašismus?

Klíčová slova: lexikon, datum narození, kdo je Nick Jonas?, kde se narodil Nick Jonas?, kdy se narodil Nick Jonas?, informace, Nick Jonas, osobnosti, život, Nick Jonas, wiki, biografie, zajímavosti, osobnost, vysvětlení, narození

Pojem Nick Jonas je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat termín Nick Jonas v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Nick Jonas ve vyhledávači Yahoo

Hledat pojem Nick Jonas ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Nick Jonas ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Nick Jonas ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Nick Jonas například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Google obrázcích, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Biografie, životopis, kdo je to Nick Jonas?

Nyní již víte Kdo je to Nick Jonas? Kdy se narodil Nick Jonas? Kde se narodil Nick Jonas? Nick Jonas je v kategorii Hudba

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Nick Jonas kupř. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Nick Jonas i v jiné kategorii než je hudba.