Kdo je to?
Kdo je to Zahradní architekt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zahradní architekt? Lidé, profese

Kdo je to Zahradní architekt?

Jaký je význam slova Zahradní architekt? Co to znamená?

Zahradní architekt je osoba, která se věnuje otevřeným prostorám. Plánuje je, přeměňuje i tvoří. Zaměřuje se na prostory venkovní, jde nejčastěji o parky, zahrady, prostranství určená veřejnosti, rekreační plochy a sportoviště. Pravidla zahradní tvorby uplatňuje jak ve městech, tak na venkově.
Zahradní architekt je absolventem oboru architektury, který je na pomezí estetiky a umění. Cílem jeho práce je využít vědecké i technické poznatky pro tvorbu takového životního prostředí, které by bylo ekologické a odpovídalo sociální komunitě.Kdo je to Zahradní architekt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zahradní architekt? Lidé, profese

Uvedený text s definicí slova Zahradní architekt můžete samozřejmě sdílet s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Repasovaný? Rozumíte pojmu Determinant? Pamatujete si definici pojmu Identifikovaná osoba? Znáte pojem Lorem ipsum?

Klíčová slova: význam slova, přesný výraz, etymologie, slovo, odborný výraz, definice, význam pojmu, přesný výraz, wikipedie, termín, pojem, lexikon, formulace, význam, vysvětlení, popis

Pojem Zahradní architekt je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zahradní architekt ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Zahradní architekt ve Wikipedii

Zkusit najít Zahradní architekt ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Zahradní architekt ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Zahradní architekt na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Zahradní architekt například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Zahradní architekt, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Zahradní architekt? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zahradní architekt? Definice pojmu Zahradní architekt je v sekci Profese

Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat informace pojem, slovo, termín, definici řekněme například v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Ke každému pojmu může existovat vícero definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Zahradní architekt v jiné sekci než profese.