Kdo je to?
Kdo je to, byl Zahradní architekt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zahradní architekt? Lidé, profese

Kdo je to Zahradní architekt?

Co znamená a jaký je význam slova Zahradní architekt?

Zahradní architekt je osoba, která se věnuje otevřeným prostorám. Plánuje je, přeměňuje i tvoří. Zaměřuje se na prostory venkovní, jde nejčastěji o parky, zahrady, prostranství určená veřejnosti, rekreační plochy a sportoviště. Pravidla zahradní tvorby uplatňuje jak ve městech, tak na venkově.
Zahradní architekt je absolventem oboru architektury, který je na pomezí estetiky a umění. Cílem jeho práce je využít vědecké i technické poznatky pro tvorbu takového životního prostředí, které by bylo ekologické a odpovídalo sociální komunitě.Kdo je to, byl Zahradní architekt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zahradní architekt? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Zahradní architekt s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Repasovaný? Rozumíte pojmu Fyzické napadení? Pamatujete si definici pojmu Login? Znáte pojem Kognitivní?

Klíčová slova: význam slova, přesný výraz, etymologie, přesný význam, původ slova, kdo to je, Zahradní architekt, význam, co je to Zahradní architekt?, profese, formulace, pojem, slovo, synonymum, termín, definice

Pojem Zahradní architekt je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat videa s názvem Zahradní architekt na Youtube

Hledat heslo Zahradní architekt ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Zahradní architekt v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Zahradní architekt ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Zahradní architekt například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Zahradní architekt, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Zahradní architekt? Kdo to byl Zahradní architekt? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zahradní architekt? Definice pojmu Zahradní architekt se nachází v sekci profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, definici řekněme například v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než profese).