Kdo je to?
Kdo je to, byl Zahradní architekt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zahradní architekt? Lidé, profese

Kdo je to Zahradní architekt?

Co znamená a jaký je význam slova Zahradní architekt?

Zahradní architekt je osoba, která se věnuje otevřeným prostorám. Plánuje je, přeměňuje i tvoří. Zaměřuje se na prostory venkovní, jde nejčastěji o parky, zahrady, prostranství určená veřejnosti, rekreační plochy a sportoviště. Pravidla zahradní tvorby uplatňuje jak ve městech, tak na venkově.
Zahradní architekt je absolventem oboru architektury, který je na pomezí estetiky a umění. Cílem jeho práce je využít vědecké i technické poznatky pro tvorbu takového životního prostředí, které by bylo ekologické a odpovídalo sociální komunitě.Kdo je to, byl Zahradní architekt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zahradní architekt? Lidé, profese

Tento text (Zahradní architekt) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Repasovaný? Znáte definici termínu Pohrabáč? Pamatujete si definici pojmu Login? Pamatujete si definici pojmu Dual sim?

Klíčová slova: kdo to je, slovo, heslo, původ slova, informace, význam, přesný výraz, Zahradní architekt, odborný výraz, význam slova, význam pojmu, profese, popis, co znamená, pojem, definice

Pojem Zahradní architekt je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat termín Zahradní architekt ve Wikislovníku

Hledat slovo Zahradní architekt ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Zahradní architekt v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Zahradní architekt na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Zahradní architekt například ve Wikipedii, v Google překladači, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Zahradní architekt

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Zahradní architekt? Kdo to byl Zahradní architekt? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zahradní architekt? Definice pojmu Zahradní architekt je v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.