Kdo je to?
Kdo je to, byl Zahradní architekt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zahradní architekt? Lidé, profese

Kdo je to Zahradní architekt?

Co znamená a jaký je význam slova Zahradní architekt?

Zahradní architekt je osoba, která se věnuje otevřeným prostorám. Plánuje je, přeměňuje i tvoří. Zaměřuje se na prostory venkovní, jde nejčastěji o parky, zahrady, prostranství určená veřejnosti, rekreační plochy a sportoviště. Pravidla zahradní tvorby uplatňuje jak ve městech, tak na venkově.
Zahradní architekt je absolventem oboru architektury, který je na pomezí estetiky a umění. Cílem jeho práce je využít vědecké i technické poznatky pro tvorbu takového životního prostředí, které by bylo ekologické a odpovídalo sociální komunitě.Kdo je to, byl Zahradní architekt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zahradní architekt? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Zahradní architekt? s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Bystřina? Znáte pojem Seitan? Pamatujete si definici pojmu Krov? Vzpomenete si na definici slova Kyčelník?

Klíčová slova: informace, profese, synonymum, Zahradní architekt, termín, přesný význam, co je to Zahradní architekt?, lexikon, pojem, odborný výraz, wiki, význam slova, co znamená, kdo to je, význam, kdo je Zahradní architekt?

Pojem Zahradní architekt je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Zahradní architekt zkuste navštívit tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Zahradní architekt ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Zahradní architekt ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zahradní architekt ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Zahradní architekt ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Zahradní architekt například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Zahradní architekt, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Zahradní architekt? Kdo to byl Zahradní architekt? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zahradní architekt? Definice pojmu Zahradní architekt je v kategorii profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.