Kdo je to?
Kdo byl Ivan Vladimirovič Mičurin? Životopis Ivan Vladimirovič Mičurin, slavní lidé, osobnosti z historie

Kdo je to Ivan Vladimirovič Mičurin?

Kdo to byl Ivan Vladimirovič Mičurin? Stručný životopis

Ivan Vladimirovič Mičurin byl známý vědec, ruský ovocnář, zabývající se především šlechtěním různých ovocných stromů a keřů. Křížil ruské, asijské a evropské odrůdy a výsledkem jeho práce bylo přes 300 nových odrůd, převážně jabloní, které snášely i drsné podmínky. Zabýval se vnějšími vlivy na genotyp. Výsledky jeho práce často zneužívala sovětská propaganda.
Jeho práce byly uznávány a přeloženy do více jazyků. U nás byl Mičurin inspirací například pro známého šlechtitele Jana Böhma.Kdo byl Ivan Vladimirovič Mičurin? Životopis Ivan Vladimirovič Mičurin, slavní lidé, osobnosti z historie

Základní údaje o osobě Ivan Vladimirovič Mičurin

Národnost: ruská
Datum narození: 27. října 1855
Místo narození: Dolgoje
Datum úmrtí: 7. června 1935

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ivan Vladimirovič Mičurin s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Zrcadlovka? Znáte definici termínu Polarizační filtr? Pamatujete si definici pojmu Tuřín? Pamatujete si definici pojmu Báje?

Klíčová slova: definice, kdo je Ivan Vladimirovič Mičurin?, přesný výraz, odborný výraz, význam, etymologie, původ slova, vysvětlení, popis, formulace, co je to Ivan Vladimirovič Mičurin?, význam slova, termín, přesný význam, informace, význam pojmu

Pojem Ivan Vladimirovič Mičurin je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat pojem Ivan Vladimirovič Mičurin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Ivan Vladimirovič Mičurin na Youtube

Hledat slovo Ivan Vladimirovič Mičurin ve Wikipedii

Najít termín Ivan Vladimirovič Mičurin ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivan Vladimirovič Mičurin například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Ivan Vladimirovič Mičurin? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Ivan Vladimirovič Mičurin? Kdo to byl Ivan Vladimirovič Mičurin? Kdy se narodil Ivan Vladimirovič Mičurin? Kde se narodil Ivan Vladimirovič Mičurin? Kdy zemřel Ivan Vladimirovič Mičurin? Ivan Vladimirovič Mičurin se nachází v kategorii historie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Ivan Vladimirovič Mičurin dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan Vladimirovič Mičurin i v jiné kategorii než je historie.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.