Kdo je to?
Kdo byl Ivan Vladimirovič Mičurin? Životopis Ivan Vladimirovič Mičurin, osobnosti, slavný člověk z kategorie historie

Kdo byl Ivan Vladimirovič Mičurin?

Kdo byl Ivan Vladimirovič Mičurin? Životopis, informace, biografie, historie

Ivan Vladimirovič Mičurin byl známý vědec, ruský ovocnář, zabývající se především šlechtěním různých ovocných stromů a keřů. Křížil ruské, asijské a evropské odrůdy a výsledkem jeho práce bylo přes 300 nových odrůd, převážně jabloní, které snášely i drsné podmínky. Zabýval se vnějšími vlivy na genotyp. Výsledky jeho práce často zneužívala sovětská propaganda.
Jeho práce byly uznávány a přeloženy do více jazyků. U nás byl Mičurin inspirací například pro známého šlechtitele Jana Böhma.Kdo byl Ivan Vladimirovič Mičurin? Životopis Ivan Vladimirovič Mičurin, osobnosti, slavný člověk z kategorie historie

Základní údaje o osobě Ivan Vladimirovič Mičurin

Národnost: ruská
Datum narození: 27. října 1855
Místo narození: Dolgoje
Datum úmrtí: 7. června 1935

Zaujala vás biografie osobnosti Ivan Vladimirovič Mičurin? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Florbal? Rozumíte pojmu Spyware? Pamatujete si definici pojmu Aliterace? Znáte pojem Pracovní úraz?

Klíčová slova: kdo je Ivan Vladimirovič Mičurin?, popis, osobnosti, Ivan Vladimirovič Mičurin, národnost, datum úmrtí, kdo to je, biografie, osobnost, narození, informace, život, vysvětlení, wikipedie, kde se narodil Ivan Vladimirovič Mičurin?, životopis

Pojem Ivan Vladimirovič Mičurin je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat termín Ivan Vladimirovič Mičurin ve vyhledávači Yandex

Najít termín Ivan Vladimirovič Mičurin ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Ivan Vladimirovič Mičurin ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ivan Vladimirovič Mičurin ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Ivan Vladimirovič Mičurin ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivan Vladimirovič Mičurin například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Ivan Vladimirovič Mičurin?

Právě jste zjistili Kdo byl Ivan Vladimirovič Mičurin? Kdy se narodil Ivan Vladimirovič Mičurin? Kde se narodil Ivan Vladimirovič Mičurin? Kdy zemřel Ivan Vladimirovič Mičurin? Ivan Vladimirovič Mičurin patří do sekce Historie

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Ivan Vladimirovič Mičurin řekněme třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan Vladimirovič Mičurin i v jiné kategorii než je historie.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.