Kdo je to?
Kdo byl Ivan Vladimirovič Mičurin? Životopis Ivan Vladimirovič Mičurin, slavní lidé, osobnosti z historie

Kdo je to Ivan Vladimirovič Mičurin?

Kdo to byl Ivan Vladimirovič Mičurin? Stručný životopis

Ivan Vladimirovič Mičurin byl známý vědec, ruský ovocnář, zabývající se především šlechtěním různých ovocných stromů a keřů. Křížil ruské, asijské a evropské odrůdy a výsledkem jeho práce bylo přes 300 nových odrůd, převážně jabloní, které snášely i drsné podmínky. Zabýval se vnějšími vlivy na genotyp. Výsledky jeho práce často zneužívala sovětská propaganda.
Jeho práce byly uznávány a přeloženy do více jazyků. U nás byl Mičurin inspirací například pro známého šlechtitele Jana Böhma.Kdo byl Ivan Vladimirovič Mičurin? Životopis Ivan Vladimirovič Mičurin, slavní lidé, osobnosti z historie

Základní informace o osobě Ivan Vladimirovič Mičurin

Národnost: ruská
Datum narození: 27. října 1855
Místo narození: Dolgoje
Datum úmrtí: 7. června 1935

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Ivan Vladimirovič Mičurin? s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Zrcadlovka? Znáte pojem Proudový chranič? Pamatujete si definici pojmu Tuřín? Vzpomenete si na definici slova Próza?

Klíčová slova: význam slova, kdo je Ivan Vladimirovič Mičurin?, definice, popis, přesný význam, co je to Ivan Vladimirovič Mičurin?, význam, původ slova, wiki, co znamená, přesný výraz, lexikon, informace, Ivan Vladimirovič Mičurin, kdo to je, vysvětlení

Pojem Ivan Vladimirovič Mičurin je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat pojem Ivan Vladimirovič Mičurin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Ivan Vladimirovič Mičurin na Youtube

Zkusit najít slovo Ivan Vladimirovič Mičurin ve Wikislovníku

Hledat slovo Ivan Vladimirovič Mičurin v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivan Vladimirovič Mičurin například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ivan Vladimirovič Mičurin

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ivan Vladimirovič Mičurin? Kdo to byl Ivan Vladimirovič Mičurin? Kdy se narodil Ivan Vladimirovič Mičurin? Kde se narodil Ivan Vladimirovič Mičurin? Kdy zemřel Ivan Vladimirovič Mičurin? Ivan Vladimirovič Mičurin je v kategorii historie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Ivan Vladimirovič Mičurin např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan Vladimirovič Mičurin i v jiné kategorii než je historie.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.