Kdo je to?
Kdo byl Ivan Vladimirovič Mičurin? Životopis Ivan Vladimirovič Mičurin, slavní lidé, osobnosti z historie

Kdo je to Ivan Vladimirovič Mičurin?

Kdo to byl Ivan Vladimirovič Mičurin? Stručný životopis

Ivan Vladimirovič Mičurin byl známý vědec, ruský ovocnář, zabývající se především šlechtěním různých ovocných stromů a keřů. Křížil ruské, asijské a evropské odrůdy a výsledkem jeho práce bylo přes 300 nových odrůd, převážně jabloní, které snášely i drsné podmínky. Zabýval se vnějšími vlivy na genotyp. Výsledky jeho práce často zneužívala sovětská propaganda.
Jeho práce byly uznávány a přeloženy do více jazyků. U nás byl Mičurin inspirací například pro známého šlechtitele Jana Böhma.Kdo byl Ivan Vladimirovič Mičurin? Životopis Ivan Vladimirovič Mičurin, slavní lidé, osobnosti z historie

Hlavní data o osobě Ivan Vladimirovič Mičurin

Národnost: ruská
Datum narození: 27. října 1855
Místo narození: Dolgoje
Datum úmrtí: 7. června 1935

Tento text (Ivan Vladimirovič Mičurin) můžete samozřejmě sdílet s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Dividenda? Vzpomenete si na definici slova Černá čísla? Pamatujete si definici pojmu Mandel? Vzpomněli byste si na význam slova Charisma?

Klíčová slova: co znamená, přesný výraz, Ivan Vladimirovič Mičurin, přesný význam, informace, formulace, lexikon, význam, význam slova, slovo, význam pojmu, co je to Ivan Vladimirovič Mičurin?, popis, popis, odborný výraz, wiki

Pojem Ivan Vladimirovič Mičurin je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít heslo Ivan Vladimirovič Mičurin ve Wikipedii

Hledat výraz Ivan Vladimirovič Mičurin ve Wikislovníku

Hledat heslo Ivan Vladimirovič Mičurin v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Ivan Vladimirovič Mičurin na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivan Vladimirovič Mičurin například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Biografie, životopis, kdo je to Ivan Vladimirovič Mičurin?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ivan Vladimirovič Mičurin? Kdo to byl Ivan Vladimirovič Mičurin? Kdy se narodil Ivan Vladimirovič Mičurin? Kde se narodil Ivan Vladimirovič Mičurin? Kdy zemřel Ivan Vladimirovič Mičurin? Ivan Vladimirovič Mičurin je v kategorii historie. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Ivan Vladimirovič Mičurin třeba na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan Vladimirovič Mičurin i v jiné kategorii než je historie.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.