Kdo je to?
Kdo byl Ivan Vladimirovič Mičurin? Životopis Ivan Vladimirovič Mičurin, osobnosti, slavný člověk z kategorie historie

Kdo byl Ivan Vladimirovič Mičurin?

Kdo byl Ivan Vladimirovič Mičurin? Životopis, informace, biografie, historie

Ivan Vladimirovič Mičurin byl známý vědec, ruský ovocnář, zabývající se především šlechtěním různých ovocných stromů a keřů. Křížil ruské, asijské a evropské odrůdy a výsledkem jeho práce bylo přes 300 nových odrůd, převážně jabloní, které snášely i drsné podmínky. Zabýval se vnějšími vlivy na genotyp. Výsledky jeho práce často zneužívala sovětská propaganda.
Jeho práce byly uznávány a přeloženy do více jazyků. U nás byl Mičurin inspirací například pro známého šlechtitele Jana Böhma.Kdo byl Ivan Vladimirovič Mičurin? Životopis Ivan Vladimirovič Mičurin, osobnosti, slavný člověk z kategorie historie

Základní informace o osobě Ivan Vladimirovič Mičurin

Národnost: ruská
Datum narození: 27. října 1855
Místo narození: Dolgoje
Datum úmrtí: 7. června 1935

Líbí se stručný životopis s osobou Ivan Vladimirovič Mičurin? Pak se podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Kapari? Znáte termín Hatchback? Pamatujete si definici pojmu Skateboarding? Víte, co je to Hashtag?

Klíčová slova: wiki, národnost, kdy se narodil Ivan Vladimirovič Mičurin?, narození, vysvětlení, biografie, lexikon, místo narození, zajímavosti, Ivan Vladimirovič Mičurin, osobnost, datum narození, historie, wikipedie, nežijící, Kdy zemřel Ivan Vladimirovič Mičurin

Pojem Ivan Vladimirovič Mičurin je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít slovo Ivan Vladimirovič Mičurin v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Ivan Vladimirovič Mičurin ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Ivan Vladimirovič Mičurin ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Ivan Vladimirovič Mičurin ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ivan Vladimirovič Mičurin ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivan Vladimirovič Mičurin například v Microsoft Bing, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Ivan Vladimirovič Mičurin?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo byl Ivan Vladimirovič Mičurin? Kdy se narodil Ivan Vladimirovič Mičurin? Kde se narodil Ivan Vladimirovič Mičurin? Kdy zemřel Ivan Vladimirovič Mičurin? Ivan Vladimirovič Mičurin je v kategorii Historie

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Ivan Vladimirovič Mičurin dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan Vladimirovič Mičurin i v jiné kategorii než je historie.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.