Kdo je to?
Kdo byl Ivan Vladimirovič Mičurin? Životopis Ivan Vladimirovič Mičurin, osobnosti, slavný člověk z kategorie historie

Kdo byl Ivan Vladimirovič Mičurin?

Kdo byl Ivan Vladimirovič Mičurin? Životopis, informace, biografie, historie

Ivan Vladimirovič Mičurin byl známý vědec, ruský ovocnář, zabývající se především šlechtěním různých ovocných stromů a keřů. Křížil ruské, asijské a evropské odrůdy a výsledkem jeho práce bylo přes 300 nových odrůd, převážně jabloní, které snášely i drsné podmínky. Zabýval se vnějšími vlivy na genotyp. Výsledky jeho práce často zneužívala sovětská propaganda.
Jeho práce byly uznávány a přeloženy do více jazyků. U nás byl Mičurin inspirací například pro známého šlechtitele Jana Böhma.Kdo byl Ivan Vladimirovič Mičurin? Životopis Ivan Vladimirovič Mičurin, osobnosti, slavný člověk z kategorie historie

Hlavní informace o osobě Ivan Vladimirovič Mičurin

Národnost: ruská
Datum narození: 27. října 1855
Místo narození: Dolgoje
Datum úmrtí: 7. června 1935

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Ivan Vladimirovič Mičurin sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Florbal? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kumys? Pamatujete si definici pojmu Cloud? Víte co je Talek?

Klíčová slova: nežijící, informace, narození, zajímavosti, popis, osobnosti, biografie, Kdy zemřel Ivan Vladimirovič Mičurin, život, Ivan Vladimirovič Mičurin, datum narození, historie, wikipedie, lexikon, kdy se narodil Ivan Vladimirovič Mičurin?, vysvětlení

Pojem Ivan Vladimirovič Mičurin je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Ivan Vladimirovič Mičurin v dalších zdrojích

Zkusit najít Ivan Vladimirovič Mičurin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Ivan Vladimirovič Mičurin ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Ivan Vladimirovič Mičurin v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ivan Vladimirovič Mičurin ve Wikimedia Commons

Najít slovo Ivan Vladimirovič Mičurin ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivan Vladimirovič Mičurin například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ivan Vladimirovič Mičurin

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo byl Ivan Vladimirovič Mičurin? Kdy se narodil Ivan Vladimirovič Mičurin? Kde se narodil Ivan Vladimirovič Mičurin? Kdy zemřel Ivan Vladimirovič Mičurin? Ivan Vladimirovič Mičurin se nachází v sekci Historie

Text vytvořen pro server Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Doporučujeme taktéž hledat osobnost, osobu, člověka Ivan Vladimirovič Mičurin dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan Vladimirovič Mičurin i v jiné kategorii než je historie.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.