Kdo je to?
Kdo byl Ivan Vladimirovič Mičurin? Životopis Ivan Vladimirovič Mičurin, osobnosti, slavný člověk z kategorie historie

Ivan Vladimirovič Mičurin

Kdo byl Ivan Vladimirovič Mičurin? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, historie

Ivan Vladimirovič Mičurin byl známý vědec, ruský ovocnář, zabývající se především šlechtěním různých ovocných stromů a keřů. Křížil ruské, asijské a evropské odrůdy a výsledkem jeho práce bylo přes 300 nových odrůd, převážně jabloní, které snášely i drsné podmínky. Zabýval se vnějšími vlivy na genotyp. Výsledky jeho práce často zneužívala sovětská propaganda.
Jeho práce byly uznávány a přeloženy do více jazyků. U nás byl Mičurin inspirací například pro známého šlechtitele Jana Böhma.Kdo byl Ivan Vladimirovič Mičurin? Životopis Ivan Vladimirovič Mičurin, osobnosti, slavný člověk z kategorie historie

Základní informace o osobě Ivan Vladimirovič Mičurin

Národnost: ruská
Datum narození: 27. října 1855
Místo narození: Dolgoje
Datum úmrtí: 7. června 1935

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Ivan Vladimirovič Mičurin? s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Špalda? Vzpomněli byste si na význam slova Crossfit? Pamatujete si definici pojmu Tiebreak? Znáte definici termínu Kvadratura kruhu?

Klíčová slova: Ivan Vladimirovič Mičurin, lexikon, národnost, historie, narození, život, osobnosti, osobnost, kdo to je, vysvětlení, národnost, datum narození, popis, wikipedie, Kdy zemřel Ivan Vladimirovič Mičurin, nežijící

Pojem Ivan Vladimirovič Mičurin je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat heslo Ivan Vladimirovič Mičurin ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Ivan Vladimirovič Mičurin ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Ivan Vladimirovič Mičurin na Google.cz

Vyhledat pojem Ivan Vladimirovič Mičurin ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ivan Vladimirovič Mičurin ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivan Vladimirovič Mičurin například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Ivan Vladimirovič Mičurin?

Právě nyní již víte Kdo byl Ivan Vladimirovič Mičurin? Kdy se narodil Ivan Vladimirovič Mičurin? Kde se narodil Ivan Vladimirovič Mičurin? Kdy zemřel Ivan Vladimirovič Mičurin? Ivan Vladimirovič Mičurin je v kategorii Historie

Kategorie historie, dvorní dáma, ivan Vladimirovič Mičurin, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Ivan Vladimirovič Mičurin řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan Vladimirovič Mičurin i v jiné kategorii než je historie.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.