Kdo je to?
Kdo byl Ivan Vladimirovič Mičurin? Životopis Ivan Vladimirovič Mičurin, slavní lidé, osobnosti z historie

Kdo je to Ivan Vladimirovič Mičurin?

Kdo to byl Ivan Vladimirovič Mičurin? Stručný životopis

Ivan Vladimirovič Mičurin byl známý vědec, ruský ovocnář, zabývající se především šlechtěním různých ovocných stromů a keřů. Křížil ruské, asijské a evropské odrůdy a výsledkem jeho práce bylo přes 300 nových odrůd, převážně jabloní, které snášely i drsné podmínky. Zabýval se vnějšími vlivy na genotyp. Výsledky jeho práce často zneužívala sovětská propaganda.
Jeho práce byly uznávány a přeloženy do více jazyků. U nás byl Mičurin inspirací například pro známého šlechtitele Jana Böhma.Kdo byl Ivan Vladimirovič Mičurin? Životopis Ivan Vladimirovič Mičurin, slavní lidé, osobnosti z historie

Základní údaje o osobě Ivan Vladimirovič Mičurin

Národnost: ruská
Datum narození: 27. října 1855
Místo narození: Dolgoje
Datum úmrtí: 7. června 1935

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ivan Vladimirovič Mičurin s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Florbal? Rozumíte pojmu Nepovolený debet? Pamatujete si definici pojmu Abakus? Znáte pojem Ubuntu?

Klíčová slova: Ivan Vladimirovič Mičurin, význam pojmu, význam slova, lexikon, historie, kdo je Ivan Vladimirovič Mičurin?, termín, wiki, popis, vysvětlení, co je to Ivan Vladimirovič Mičurin?, odborný výraz, přesný význam, formulace, informace, přesný výraz

Pojem Ivan Vladimirovič Mičurin je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Ivan Vladimirovič Mičurin lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat slovo Ivan Vladimirovič Mičurin ve Wikislovníku

Hledat frázi Ivan Vladimirovič Mičurin ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ivan Vladimirovič Mičurin ve Wikimedia Commons

Hledat termín Ivan Vladimirovič Mičurin na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivan Vladimirovič Mičurin například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ivan Vladimirovič Mičurin

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Ivan Vladimirovič Mičurin? Kdo to byl Ivan Vladimirovič Mičurin? Kdy se narodil Ivan Vladimirovič Mičurin? Kde se narodil Ivan Vladimirovič Mičurin? Kdy zemřel Ivan Vladimirovič Mičurin? Ivan Vladimirovič Mičurin se nachází v sekci historie. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Ivan Vladimirovič Mičurin dejme tomu např. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan Vladimirovič Mičurin i v jiné kategorii než je historie.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.