Kdo je to?
Kdo je to, byl Sanitář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sanitář? Lidé, lékařství

Kdo je to Sanitář?

Jaký je význam slova Sanitář? Co to znamená?

Sanitář je označení pro pomocnou zdravotnickou sílu. Náplní práce sanitáře jsou různé pomocné činnosti a obsluha nemocných. Pracuje pod dohledem zdravotních sester nebo pracovníků s podobnou plnou kvalifikací. Podílí se na ošetřovatelské péči, léčebné, diagnostické i preventivní péči podle svého pracovního zařazení.
Odbornou způsobilost získává sanitář absolvováním kvalifikačního kurzu s patřičnou akreditací nebo částečným studiem na středních nebo vyšších zdravotnických školách a ve vysokoškolských studijních programech.Kdo je to, byl Sanitář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sanitář? Lidé, lékařství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Sanitář? s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Průměr? Znáte pojem Reiki? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kopák? Vzpomenete si na definici slova Fyziologický roztok?

Klíčová slova: formulace, co znamená, lexikon, Sanitář, přesný význam, vysvětlení, původ slova, význam pojmu, význam, informace, termín, co je to Sanitář?, popis, popis, kdo to je, synonymum

Pojem Sanitář je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat termín Sanitář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Sanitář ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sanitář ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Sanitář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Sanitář například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Sanitář, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Sanitář? Kdo to byl Sanitář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sanitář? Definice pojmu Sanitář je v kategorii lékařství. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat výraz, heslo, text, pojem řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než lékařství.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.