Kdo je to?
Kdo je to, byl Sanitář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sanitář? Lidé, lékařství

Kdo je to Sanitář?

Jaký je význam slova Sanitář? Co to znamená?

Sanitář je označení pro pomocnou zdravotnickou sílu. Náplní práce sanitáře jsou různé pomocné činnosti a obsluha nemocných. Pracuje pod dohledem zdravotních sester nebo pracovníků s podobnou plnou kvalifikací. Podílí se na ošetřovatelské péči, léčebné, diagnostické i preventivní péči podle svého pracovního zařazení.
Odbornou způsobilost získává sanitář absolvováním kvalifikačního kurzu s patřičnou akreditací nebo částečným studiem na středních nebo vyšších zdravotnických školách a ve vysokoškolských studijních programech.Kdo je to, byl Sanitář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sanitář? Lidé, lékařství

Líbí se vám definice kdo je to Sanitář? Pak se podělte s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Overlock? Vzpomenete si na definici slova Utopie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Portfolio? Vzpomněli byste si na význam slova Výklad?

Klíčová slova: etymologie, význam, Sanitář, co znamená, význam slova, synonymum, lékařství, pojem, přesný význam, popis, kdo je Sanitář?, kdo to je, význam pojmu, odborný výraz, lexikon, wiki

Pojem Sanitář je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít slovo Sanitář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Sanitář ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Sanitář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sanitář ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Sanitář například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Sanitář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Sanitář? Kdo to byl Sanitář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sanitář? Definice pojmu Sanitář je v sekci lékařství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko kupříkladu v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Sanitář i v jiných kategoriích (než lékařství).

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.