Kdo je to?
Kdo je to Sanitář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sanitář? Lidé, lékařství

Sanitář

Jaký je význam slova Sanitář? Co to znamená?

Sanitář je označení pro pomocnou zdravotnickou sílu. Náplní práce sanitáře jsou různé pomocné činnosti a obsluha nemocných. Pracuje pod dohledem zdravotních sester nebo pracovníků s podobnou plnou kvalifikací. Podílí se na ošetřovatelské péči, léčebné, diagnostické i preventivní péči podle svého pracovního zařazení.
Odbornou způsobilost získává sanitář absolvováním kvalifikačního kurzu s patřičnou akreditací nebo částečným studiem na středních nebo vyšších zdravotnických školách a ve vysokoškolských studijních programech.Kdo je to Sanitář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sanitář? Lidé, lékařství

Zaujala vás definice slova Sanitář? Pak se o tuto stránku podělte s jinými lidmina Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Canisterapie? Znáte termín Promoření? Vzpomněli byste si co označuje výraz Karaoke? Víte, co je to Off-road?

Klíčová slova: termín, popis, lexikon, význam pojmu, informace, heslo, definice, co znamená, přesný význam, slovo, formulace, pojem, odborný výraz, lékařství, Sanitář, synonymum

Pojem Sanitář je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít termín Sanitář ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Sanitář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Sanitář na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Sanitář na Youtube

Vyhledat heslo Sanitář ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Sanitář například ve fulltextu Yahoo.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Sanitář

Právě jste zjistili Kdo je to Sanitář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sanitář? Definice pojmu Sanitář je v kategorii Lékařství

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. I přesto je možné, že jsme některou chybu přehlédli. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít informace pojem, text, definici, řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Sanitář i v jiné kategorii než v lékařství.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.