Kdo je to?
Kdo je to, byl Sanitář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sanitář? Lidé, lékařství

Kdo je to Sanitář?

Jaký je význam slova Sanitář? Co to znamená?

Sanitář je označení pro pomocnou zdravotnickou sílu. Náplní práce sanitáře jsou různé pomocné činnosti a obsluha nemocných. Pracuje pod dohledem zdravotních sester nebo pracovníků s podobnou plnou kvalifikací. Podílí se na ošetřovatelské péči, léčebné, diagnostické i preventivní péči podle svého pracovního zařazení.
Odbornou způsobilost získává sanitář absolvováním kvalifikačního kurzu s patřičnou akreditací nebo částečným studiem na středních nebo vyšších zdravotnických školách a ve vysokoškolských studijních programech.Kdo je to, byl Sanitář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sanitář? Lidé, lékařství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Sanitář s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Průměr? Vzpomněli byste si co znamená slovo Erasmus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kopák? Víte co je Nestea?

Klíčová slova: definice, lékařství, co je to Sanitář?, původ slova, formulace, pojem, Sanitář, význam pojmu, lexikon, odborný výraz, informace, přesný význam, synonymum, kdo to je, popis, co znamená

Pojem Sanitář je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat pojem Sanitář ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Sanitář na Youtube

Hledat výraz Sanitář ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Sanitář ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Sanitář například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Sanitář

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Sanitář? Kdo to byl Sanitář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sanitář? Definice pojmu Sanitář patří do sekce lékařství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v lékařství.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.