Kdo je to?
Kdo je to, byl Sanitář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sanitář? Lidé, lékařství

Kdo je to Sanitář?

Jaký je význam slova Sanitář? Co to znamená?

Sanitář je označení pro pomocnou zdravotnickou sílu. Náplní práce sanitáře jsou různé pomocné činnosti a obsluha nemocných. Pracuje pod dohledem zdravotních sester nebo pracovníků s podobnou plnou kvalifikací. Podílí se na ošetřovatelské péči, léčebné, diagnostické i preventivní péči podle svého pracovního zařazení.
Odbornou způsobilost získává sanitář absolvováním kvalifikačního kurzu s patřičnou akreditací nebo částečným studiem na středních nebo vyšších zdravotnických školách a ve vysokoškolských studijních programech.Kdo je to, byl Sanitář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sanitář? Lidé, lékařství

Definici slova Sanitář můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Overlock? Víte, co je to Přírodní památka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Portfolio? Rozumíte pojmu Důvěra?

Klíčová slova: původ slova, etymologie, synonymum, definice, termín, popis, význam slova, lékařství, přesný výraz, význam pojmu, co znamená, přesný význam, wiki, slovo, kdo je Sanitář?, význam

Pojem Sanitář je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat heslo Sanitář ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sanitář ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Sanitář ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Sanitář ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Sanitář například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Sanitář, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Sanitář? Kdo to byl Sanitář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sanitář? Definice pojmu Sanitář se nachází v sekci lékařství. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Sanitář i jinde než v sekci než v lékařství.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.