Kdo je to?
Kdo je to, byl Sanitář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sanitář? Lidé, lékařství

Kdo je to Sanitář?

Jaký je význam slova Sanitář? Co to znamená?

Sanitář je označení pro pomocnou zdravotnickou sílu. Náplní práce sanitáře jsou různé pomocné činnosti a obsluha nemocných. Pracuje pod dohledem zdravotních sester nebo pracovníků s podobnou plnou kvalifikací. Podílí se na ošetřovatelské péči, léčebné, diagnostické i preventivní péči podle svého pracovního zařazení.
Odbornou způsobilost získává sanitář absolvováním kvalifikačního kurzu s patřičnou akreditací nebo částečným studiem na středních nebo vyšších zdravotnických školách a ve vysokoškolských studijních programech.Kdo je to, byl Sanitář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sanitář? Lidé, lékařství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Sanitář s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Overlock? Znáte definici termínu Dialektika? Vzpomněli byste si co označuje výraz Portfolio? Pamatujete si definici pojmu Očkování?

Klíčová slova: wiki, lexikon, co je to Sanitář?, synonymum, popis, co znamená, etymologie, informace, lékařství, termín, definice, význam slova, původ slova, kdo to je, pojem, kdo je Sanitář?

Pojem Sanitář je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít slovo Sanitář ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Sanitář ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Sanitář ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Sanitář ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Sanitář například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Sanitář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Sanitář? Kdo to byl Sanitář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sanitář? Definice pojmu Sanitář se nachází v kategorii lékařství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat pojem, výraz, termín, heslo třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie lékařství.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.