Kdo je to?
Kdo je to, byl Génius? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Génius? Lidé, psychologie

Kdo je to Génius?

Co znamená a jaký je význam slova Génius?

Slovem génius označujeme člověka s mimořádným nadáním. To se může vztahovat na oblast umění - hudbu, výtvarné umění apod. Geniální jedinci mohou dosáhnout vynikajících výsledků také třeba v oblasti vědy. Pokud je jejich jedinečná inteligence zřejmá již v raném věku, mluvíme o geniálních dětech. Někdy se ale stává, že géniové jsou v některých věcech poněkud odlišní od zbytku populace - mají třeba problémy s navazováním vztahů a udržováním sociálních kontaktů, což byl samozřejmě jenom příklad a rozhodně se nedá zobecnit.Kdo je to, byl Génius? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Génius? Lidé, psychologie

Líbí se vám definice kdo je to Génius? Pak se podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Sandbox? Vzpomněli byste si co znamená slovo FAQ? Znáte pojem Zájmeno? Víte co je Averze?

Klíčová slova: vysvětlení, lexikon, wiki, formulace, význam slova, přesný význam, psychologie, význam, slovo, co je to Génius?, kdo to je, heslo, odborný výraz, popis, definice, význam pojmu

Pojem Génius je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít heslo Génius na Google.cz

Hledat slovo Génius ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Génius ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Génius ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Génius například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Génius

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Génius? Kdo to byl Génius? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Génius? Definice pojmu Génius je v kategorii psychologie. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též zkusit najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci psychologie.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?