Kdo je to?
Kdo je to, byl Génius? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Génius? Lidé, psychologie

Kdo je to Génius?

Co znamená a jaký je význam slova Génius?

Slovem génius označujeme člověka s mimořádným nadáním. To se může vztahovat na oblast umění - hudbu, výtvarné umění apod. Geniální jedinci mohou dosáhnout vynikajících výsledků také třeba v oblasti vědy. Pokud je jejich jedinečná inteligence zřejmá již v raném věku, mluvíme o geniálních dětech. Někdy se ale stává, že géniové jsou v některých věcech poněkud odlišní od zbytku populace - mají třeba problémy s navazováním vztahů a udržováním sociálních kontaktů, což byl samozřejmě jenom příklad a rozhodně se nedá zobecnit.Kdo je to, byl Génius? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Génius? Lidé, psychologie

Zaujalo vás slovo, termín Génius? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Sandbox? Znáte termín Prána? Znáte pojem Zájmeno? Víte, co je to Trvalé bydliště?

Klíčová slova: heslo, vysvětlení, termín, odborný výraz, pojem, přesný význam, synonymum, kdo je Génius?, co je to Génius?, wiki, význam, Génius, formulace, definice, význam pojmu, význam slova

Pojem Génius je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Génius ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Génius ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Génius v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Génius na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Génius například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Génius, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Génius? Kdo to byl Génius? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Génius? Definice pojmu Génius se nachází v sekci psychologie. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, definici řekněme například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Génius i v jiné kategorii než je sekce psychologie.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?