Kdo je to?
Kdo je to, byl Génius? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Génius? Lidé, psychologie

Kdo je to Génius?

Co znamená a jaký je význam slova Génius?

Slovem génius označujeme člověka s mimořádným nadáním. To se může vztahovat na oblast umění - hudbu, výtvarné umění apod. Geniální jedinci mohou dosáhnout vynikajících výsledků také třeba v oblasti vědy. Pokud je jejich jedinečná inteligence zřejmá již v raném věku, mluvíme o geniálních dětech. Někdy se ale stává, že géniové jsou v některých věcech poněkud odlišní od zbytku populace - mají třeba problémy s navazováním vztahů a udržováním sociálních kontaktů, což byl samozřejmě jenom příklad a rozhodně se nedá zobecnit.Kdo je to, byl Génius? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Génius? Lidé, psychologie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Génius s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Sangvinik? Vzpomněli byste si co znamená slovo Průsečík? Znáte pojem Road movie? Víte co je Vzduch?

Klíčová slova: popis, Génius, původ slova, informace, přesný výraz, význam slova, slovo, heslo, vysvětlení, kdo to je, formulace, co znamená, pojem, wiki, význam pojmu, synonymum

Pojem Génius je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat frázi Génius ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Génius ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Génius ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Génius na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Génius například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Génius

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Génius? Kdo to byl Génius? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Génius? Definice pojmu Génius patří do sekce psychologie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též zkusit najít pojem, výraz, termín, heslo například v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než psychologie).

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?