Kdo je to?
Kdo je to Zkurvysyn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zkurvysyn? Lidé, hanlivé

Kdo je to Zkurvysyn?

Co znamená a jaký je význam slova Zkurvysyn?

Zkurvysyn je vulgární nadávka vzniklá spojením slov "z kurvy syn" (dítě prostitutky). Nadávka se stejným významem je oblíbená v řadě cizích jazyků. Zkurvysyn je anglicky "son of a bitch", polsky "skurwysyn", španělsky "hijo de puta", německy "Hundesohn" a francouzsky "fils de putain".


Kdo je to Zkurvysyn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zkurvysyn? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Zkurvysyn? Pak se podělte se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte termín Imunologie? Vzpomněli byste si na význam slova Zabijačka? Vzpomenete si na definici slova Hrubá stavba? Znáte definici termínu Střídavý proud?

Klíčová slova: odborný výraz, wiki, informace, pojem, původ slova, význam slova, vysvětlení, přesný význam, popis, co znamená, přesný výraz, wikipedie, hanlivé, heslo, lexikon, etymologie

Pojem Zkurvysyn je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat slovo Zkurvysyn ve Wikislovníku

Hledat slovo Zkurvysyn ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Zkurvysyn ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Zkurvysyn ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Zkurvysyn například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Zkurvysyn

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Zkurvysyn? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zkurvysyn? Definice pojmu Zkurvysyn se nachází v sekci Hanlivé

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Doporučujeme taktéž hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Radíme proto zkusit hledat pojem Zkurvysyn v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je hanlivé.