Kdo je to?
Kdo je to Zkurvysyn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zkurvysyn? Lidé, hanlivé

Kdo je to Zkurvysyn?

Jaký je význam slova Zkurvysyn? Co to znamená?

Zkurvysyn je vulgární nadávka vzniklá spojením slov "z kurvy syn" (dítě prostitutky). Nadávka se stejným významem je oblíbená v řadě cizích jazyků. Zkurvysyn je anglicky "son of a bitch", polsky "skurwysyn", španělsky "hijo de puta", německy "Hundesohn" a francouzsky "fils de putain".


Kdo je to Zkurvysyn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zkurvysyn? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Zkurvysyn s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Kolonoskopie? Vzpomenete si na definici slova Floskule? Vzpomenete si na definici slova Persona non grata? Vzpomněli byste si na význam slova Molekula?

Klíčová slova: Zkurvysyn, co znamená, wiki, význam slova, termín, Zkurvysyn, informace, synonymum, přesný význam, popis, přesný výraz, význam pojmu, lexikon, hanlivé, definice, odborný výraz

Pojem Zkurvysyn je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Zkurvysyn zkuste tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zkurvysyn ve Wikimedia Commons

Hledat termín Zkurvysyn na Google.cz

Hledat slovo Zkurvysyn ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Zkurvysyn v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Zkurvysyn ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Zkurvysyn například ve fulltextu Yahoo.com, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v Google obrázcích nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Zkurvysyn, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Zkurvysyn? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zkurvysyn? Definice pojmu Zkurvysyn je v kategorii Hanlivé

Text vytvořen pro server Superia.cz. Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Doporučujeme taktéž hledat informace pojem, text, definici, řekněme na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Zkurvysyn i v jiné sekci než je kategorie hanlivé.