Kdo je to?
Kdo je to, byl Zkurvysyn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zkurvysyn? Lidé, hanlivé

Kdo je to Zkurvysyn?

Co znamená a jaký je význam slova Zkurvysyn?

Zkurvysyn je vulgární nadávka vzniklá spojením slov "z kurvy syn" (dítě prostitutky). Nadávka se stejným významem je oblíbená v řadě cizích jazyků. Zkurvysyn je anglicky "son of a bitch", polsky "skurwysyn", španělsky "hijo de puta", německy "Hundesohn" a francouzsky "fils de putain".Kdo je to, byl Zkurvysyn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zkurvysyn? Lidé, hanlivé

Tento text (Zkurvysyn) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Selfie? Rozumíte pojmu Podvojné účetnictví? Vzpomenete si na definici slova Křišťál? Znáte pojem Mangold?

Klíčová slova: popis, pojem, lexikon, etymologie, přesný výraz, původ slova, synonymum, wiki, popis, význam slova, informace, význam pojmu, slovo, odborný výraz, vysvětlení, formulace

Pojem Zkurvysyn je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Zkurvysyn zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat výraz Zkurvysyn ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Zkurvysyn ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zkurvysyn ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Zkurvysyn ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Zkurvysyn například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Zkurvysyn

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Zkurvysyn? Kdo to byl Zkurvysyn? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zkurvysyn? Definice pojmu Zkurvysyn je v kategorii hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Zkurvysyn hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).