Kdo je to?
Kdo je to Zkurvysyn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zkurvysyn? Lidé, hanlivé

Zkurvysyn

Co znamená a jaký je význam slova Zkurvysyn?

Zkurvysyn je vulgární nadávka vzniklá spojením slov "z kurvy syn" (dítě prostitutky). Nadávka se stejným významem je oblíbená v řadě cizích jazyků. Zkurvysyn je anglicky "son of a bitch", polsky "skurwysyn", španělsky "hijo de puta", německy "Hundesohn" a francouzsky "fils de putain".


Kdo je to Zkurvysyn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zkurvysyn? Lidé, hanlivé

Sdílejte tento text s heslem Zkurvysyn s jinými lidmi na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Kebab? Víte co je Biatlon? Vzpomenete si na definici slova Dilatace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Prefektura?

Klíčová slova: význam, termín, lexikon, co znamená, informace, Zkurvysyn, synonymum, popis, přesný význam, původ slova, pojem, přesný výraz, vysvětlení, Zkurvysyn, význam slova, odborný výraz

Pojem Zkurvysyn je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat termín Zkurvysyn ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Zkurvysyn ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Zkurvysyn ve vyhledávači Qwant

Najít termín Zkurvysyn na Google.cz

Zkusit najít termín Zkurvysyn ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Zkurvysyn například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v Google obrázcích, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Zkurvysyn? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Zkurvysyn? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zkurvysyn? Definice pojmu Zkurvysyn patří do kategorie Hanlivé

Kategorie hanlivé, metrosexuál kluk, zkurvysyn, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Zkuste najít informace výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Radíme proto zkusit hledat pojem Zkurvysyn v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je hanlivé.