Kdo je to?
Kdo je to Jiří Macháček? Životopis Jiří Macháček, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Jiří Macháček?

Kdo je to Jiří Macháček? Stručný životopis

Jiří Macháček je populární český herec, moderátor, zpěvák i textař. Je absolventem konzervatoře a právnické fakulty, nedokončil však studium na DAMU. Vystupoval nejdříve v divadlech, později prorazil spíše s filmovými rolemi (Návrat idiota, Samotáři). Nominován na Českého lva byl za roli ve filmu Horem pádem. K jeho dalším významným rolím patří například Medvídek, Nestyda, Muži v naději a mnoho dalších.
Jiří Macháček také zpívá se skupinou MIG 21, pro kterou píše také texty. Působí i jako moderátor v rádiu a je autorem filmových scénářů.Kdo je to Jiří Macháček? Životopis Jiří Macháček, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Jiří Macháček

Národnost: česká
Datum narození: 6. července 1966
Místo narození: Litoměřice

Popis osobnosti Jiří Macháček můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Outdoor? Rozumíte pojmu Růžovka? Rozumíte pojmu ČVOP? Znáte pojem Interní oddělení?

Klíčová slova: vysvětlení, původ slova, definice, popis, wiki, význam slova, formulace, kdo je Jiří Macháček?, co je to Jiří Macháček?, popis, hudba, kdo to je, přesný výraz, pojem, Jiří Macháček, odborný výraz

Pojem Jiří Macháček je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledejte bez špehování slovo Jiří Macháček ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Jiří Macháček na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jiří Macháček ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Jiří Macháček v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Macháček například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Jiří Macháček?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Jiří Macháček? Kdo to byl Jiří Macháček? Kdy se narodil Jiří Macháček? Kde se narodil Jiří Macháček? Jiří Macháček patří do sekce hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Jiří Macháček například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Macháček i v jiné kategorii než je hudba.