Kdo je to?
Kdo je Jiří Macháček? Životopis Jiří Macháček, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Jiří Macháček?

Kdo je Jiří Macháček? Životopis, informace, biografie, hudba

Jiří Macháček je populární český herec, moderátor, zpěvák i textař. Je absolventem konzervatoře a právnické fakulty, nedokončil však studium na DAMU. Vystupoval nejdříve v divadlech, později prorazil spíše s filmovými rolemi (Návrat idiota, Samotáři). Nominován na Českého lva byl za roli ve filmu Horem pádem. K jeho dalším významným rolím patří například Medvídek, Nestyda, Muži v naději a mnoho dalších.
Jiří Macháček také zpívá se skupinou MIG 21, pro kterou píše také texty. Působí i jako moderátor v rádiu a je autorem filmových scénářů.Kdo je Jiří Macháček? Životopis Jiří Macháček, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní informace o osobě Jiří Macháček

Národnost: česká
Datum narození: 6. července 1966
Místo narození: Litoměřice

Líbí se stručný životopis s osobou Jiří Macháček? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Víte co je Tepelné čerpadlo? Znáte termín Arboretum? Rozumíte pojmu Galangal? Víte, co je to Kalcifikace?

Klíčová slova: lexikon, hudba, kdo je Jiří Macháček?, hudba, Jiří Macháček, Jiří Macháček, narození, život, vysvětlení, osobnosti, wiki, životopis, wikipedie, popis, zajímavosti, kdy se narodil Jiří Macháček?

Pojem Jiří Macháček je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat pojem Jiří Macháček ve Wikipedii

Hledat frázi Jiří Macháček na Google.cz

Vyhledat heslo Jiří Macháček ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Jiří Macháček ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Macháček například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Životopis, kdo je Jiří Macháček? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Jiří Macháček? Kdy se narodil Jiří Macháček? Kde se narodil Jiří Macháček? Jiří Macháček se nachází v kategorii Hudba

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Jiří Macháček dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Macháček i v jiné kategorii než je hudba.