Kdo je to?
Kdo je to Jiří Macháček? Životopis Jiří Macháček, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Jiří Macháček?

Kdo je to Jiří Macháček? Stručný životopis

Jiří Macháček je populární český herec, moderátor, zpěvák i textař. Je absolventem konzervatoře a právnické fakulty, nedokončil však studium na DAMU. Vystupoval nejdříve v divadlech, později prorazil spíše s filmovými rolemi (Návrat idiota, Samotáři). Nominován na Českého lva byl za roli ve filmu Horem pádem. K jeho dalším významným rolím patří například Medvídek, Nestyda, Muži v naději a mnoho dalších.
Jiří Macháček také zpívá se skupinou MIG 21, pro kterou píše také texty. Působí i jako moderátor v rádiu a je autorem filmových scénářů.Kdo je to Jiří Macháček? Životopis Jiří Macháček, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Jiří Macháček

Národnost: česká
Datum narození: 6. července 1966
Místo narození: Litoměřice

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jiří Macháček? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Nepasterizované pivo? Víte, co je to Důvěra? Rozumíte pojmu Hybnost? Rozumíte pojmu Malá kopaná?

Klíčová slova: synonymum, hudba, etymologie, pojem, význam pojmu, formulace, kdo je Jiří Macháček?, kdo to je, význam slova, popis, co je to Jiří Macháček?, informace, původ slova, význam, přesný význam, co znamená

Pojem Jiří Macháček je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít slovo Jiří Macháček ve vyhledávači Qwant

Najít termín Jiří Macháček v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jiří Macháček ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Jiří Macháček ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Macháček například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jiří Macháček

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jiří Macháček? Kdo to byl Jiří Macháček? Kdy se narodil Jiří Macháček? Kde se narodil Jiří Macháček? Jiří Macháček je v kategorii hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Jiří Macháček např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Macháček i v jiné kategorii než je hudba.