Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Hertl? Životopis Tomáš Hertl, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Tomáš Hertl?

Kdo je to Tomáš Hertl? Stručný životopis

Tomáš Hertl je český hokejista, který v současné době hraje v NHL za tým San Jose Sharks. Svou kariéru začínal ve Slavii Praha. Smlouvu se Sharks podepsal v červnu 2013 a to na tři roky.Kdo je to Tomáš Hertl? Životopis Tomáš Hertl, lidé, osobnosti z sport

Hlavní informace o osobě Tomáš Hertl

Národnost: česká
Datum narození: 12.11.1993
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Tomáš Hertl sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Widget? Znáte termín PSČ? Rozumíte pojmu Grafická karta? Víte, co je to BTW?

Klíčová slova: co znamená, definice, slovo, co je to Tomáš Hertl?, synonymum, význam pojmu, původ slova, informace, formulace, Tomáš Hertl, sport, význam slova, vysvětlení, wiki, přesný výraz, termín

Pojem Tomáš Hertl je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat pojem Tomáš Hertl na Google.cz

Najít termín Tomáš Hertl ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Tomáš Hertl v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Tomáš Hertl ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Hertl například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Tomáš Hertl

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Tomáš Hertl? Kdo to byl Tomáš Hertl? Kdy se narodil Tomáš Hertl? Kde se narodil Tomáš Hertl? Tomáš Hertl se nachází v sekci sport. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Tomáš Hertl řekněme například v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Hertl i v jiné kategorii než je sport.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.