Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Hertl? Životopis Tomáš Hertl, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Tomáš Hertl?

Kdo je to Tomáš Hertl? Stručný životopis

Tomáš Hertl je český hokejista, který v současné době hraje v NHL za tým San Jose Sharks. Svou kariéru začínal ve Slavii Praha. Smlouvu se Sharks podepsal v červnu 2013 a to na tři roky.Kdo je to Tomáš Hertl? Životopis Tomáš Hertl, lidé, osobnosti z sport

Hlavní informace o osobě Tomáš Hertl

Národnost: česká
Datum narození: 12.11.1993
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Tomáš Hertl sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Web? Vzpomněli byste si na význam slova Zelňačka? Rozumíte pojmu Affiliate? Znáte definici termínu Lipedéma?

Klíčová slova: heslo, význam, synonymum, přesný výraz, wiki, definice, co znamená, pojem, termín, slovo, vysvětlení, původ slova, přesný význam, sport, význam slova, Tomáš Hertl

Pojem Tomáš Hertl je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat heslo Tomáš Hertl v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Tomáš Hertl ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Tomáš Hertl ve Wikipedii

Najít termín Tomáš Hertl ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Hertl například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Životopis, kdo je Tomáš Hertl? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Tomáš Hertl? Kdo to byl Tomáš Hertl? Kdy se narodil Tomáš Hertl? Kde se narodil Tomáš Hertl? Tomáš Hertl se nachází v kategorii sport. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Tomáš Hertl dejme tomu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Hertl i v jiné kategorii než je sport.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.