Kdo je to?
Kdo je Matouš Rajmont? Životopis Matouš Rajmont, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Matouš Rajmont

Kdo je Matouš Rajmont? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Matouš Rajmont je český divadelní, seriálový a filmový herec, promotér bojových sportů. Rajmont se narodil v Praze do umělecké rodiny. Jeho otcem byl režisér Ivan Rajmont a jeho matkou byla herečka Iva Hüttnerová. Díky rodičům se Matouš dostal na televizní obrazovky už v dětských letech. Poprvé se objevil před kamerou ve čtyřech letech ve filmu Poslední zkouška (1977). Následně si zahrál ve filmu Rohy (1983) a nejvíce jej proslavila rodinná komedie Pětka s hvězdičkou z roku 1985. Po delší filmové pauze ztvárnil role ve filmech Kvaska (2007), Veni, Vidi, Vici (2009), Signál (2012) a Veterán (2020).
Rajmont se objevil také v televizních seriálech jako Ulice, Ordinace v růžové zahradě, Kriminálka Anděl (2014), Místo zločinu Plzeň (2015), Modré stíny (2016), Specialisté, Polda, Dáma a Král (2018), Modrý kód (2019), Sestřičky Modrý kód, Místo zločinu Ostrava (2020), Dvojka na zabití (2021), Duch nebo 1. Mise (2022).
Rajmont se věnuje promotérství galavečerů v bojových sportech (box a kickbox), které se konaly např. v Lucerně v Praze. Dále uvádí KO magazín a sám má rád boxuje.
Matouš Rajmont je ženatý s Terezou Rajmontovou.Kdo je Matouš Rajmont? Životopis Matouš Rajmont, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě Matouš Rajmont

Národnost: česká
Datum narození: 14. 1. 1973
Místo narození: Praha, Československo

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Matouš Rajmont? s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Julmust? Znáte termín Bengalín? Vzpomněli byste si co označuje výraz Emoční inteligence? Víte, co je to Alpaka?

Klíčová slova: národnost, místo narození, Matouš Rajmont, popis, vysvětlení, kde se narodil Matouš Rajmont?, osobnost, kdo je Matouš Rajmont?, herectví, kdy se narodil Matouš Rajmont?, zajímavosti, život, narození, Matouš Rajmont, lexikon, životopis

Pojem Matouš Rajmont je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Matouš Rajmont hledejte v níže uvedených zdrojích

Zkusit najít frázi Matouš Rajmont ve Wikislovníku

Hledat frázi Matouš Rajmont ve vyhledávači Yahoo

Hledat frázi Matouš Rajmont ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Matouš Rajmont ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Matouš Rajmont na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Matouš Rajmont například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Životopis, kdo je Matouš Rajmont? Stručná biografie

Nyní již víte Kdo je to Matouš Rajmont? Kdy se narodil Matouš Rajmont? Kde se narodil Matouš Rajmont? Matouš Rajmont se nachází v kategorii Herectví

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Matouš Rajmont dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Matouš Rajmont i v jiné kategorii než je herectví.