Kdo je to?
Kdo byla Whitney Houston? Životopis Whitney Houston, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Whitney Houston

Kdo byla Whitney Houston? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Whitney Houston byla jednou z nejúspěšnějších amerických zpěvaček. Působila také jako herečka a producentka, textařka a v začátcích i jako modelka. Byla nositelkou 415 ocenění, kromě jiných Emmy, Grammy, Americké hudební ceny, Billboard a jiných. Její nahrávky patří k nejprodávanějším.
Na nejvyšší místa popularity se dostala díky úžasnému hlasovému nadání a výraznému uměleckému projevu. K jejím nejvýznamnějším uměleckým počinům patří písně použité ve filmu Bodyguard, ve kterém hrála společně s Kevinem Costnerem.Kdo byla Whitney Houston? Životopis Whitney Houston, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Whitney Houston

Národnost: USA
Datum narození: 9. srpna 1963 Newark
Místo narození: Newark
Datum úmrtí: 11. února 2012

Popis osobnosti Whitney Houston můžete sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Laryngitida? Pamatujete si definici pojmu Jarmark? Vzpomněli byste si na význam slova Lingerie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Elektivní péče?

Klíčová slova: hudba, kdo je Whitney Houston?, kdy se narodila Whitney Houston?, biografie, wiki, wikipedie, národnost, lexikon, osobnosti, vysvětlení, datum narození, místo narození, Whitney Houston, hudba, datum úmrtí, Whitney Houston

Pojem Whitney Houston je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Whitney Houston ve Wikimedia Commons

Najít výraz Whitney Houston ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Whitney Houston ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Whitney Houston ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat heslo Whitney Houston ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Whitney Houston například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Whitney Houston

Z předchozího textu jste se dozvěděli Kdo byla Whitney Houston? Kdy se narodila Whitney Houston? Kde se narodila Whitney Houston? Kdy zemřela Whitney Houston? Whitney Houston je v sekci Hudba

Kategorie hudba, viola, whitney Houston, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Whitney Houston dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Whitney Houston i v jiné kategorii než je hudba.