Kdo je to?
Kdo byl Whitney Houston? Životopis Whitney Houston, slavní lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Whitney Houston?

Kdo to byl Whitney Houston? Stručný životopis

Whitney Houston byla jednou z nejúspěšnějších amerických zpěvaček. Působila také jako herečka a producentka, textařka a v začátcích i jako modelka. Byla nositelkou 415 ocenění, kromě jiných Emmy, Grammy, Americké hudební ceny, Billboard a jiných. Její nahrávky patří k nejprodávanějším.
Na nejvyšší místa popularity se dostala díky úžasnému hlasovému nadání a výraznému uměleckému projevu. K jejím nejvýznamnějším uměleckým počinům patří písně použité ve filmu Bodyguard, ve kterém hrála společně s Kevinem Costnerem.Kdo byl Whitney Houston? Životopis Whitney Houston, slavní lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Whitney Houston

Národnost: USA
Datum narození: 9. srpna 1963 Newark
Místo narození: Newark
Datum úmrtí: 11. února 2012

Popis osobnosti Whitney Houston můžete sdílet s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Morálka? Znáte definici termínu Burza? Vzpomněli byste si na význam slova Sorbet? Pamatujete si definici pojmu Stupeň Celsia?

Klíčová slova: význam slova, odborný výraz, vysvětlení, co je to Whitney Houston?, význam, přesný výraz, wiki, popis, definice, pojem, informace, synonymum, přesný význam, kdo je Whitney Houston?, lexikon, co znamená

Pojem Whitney Houston je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat slovo Whitney Houston ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Whitney Houston na Youtube

Zkusit najít slovo Whitney Houston ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Whitney Houston ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Whitney Houston například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Whitney Houston?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Whitney Houston? Kdo to byl Whitney Houston? Kdy se narodil Whitney Houston? Kde se narodil Whitney Houston? Kdy zemřel Whitney Houston? Whitney Houston patří do sekce hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Whitney Houston dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Whitney Houston i v jiné kategorii než je hudba.