Kdo je to?
Kdo je to Kombatant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kombatant? Lidé, politika

Kdo je to Kombatant?

Jaký je význam slova Kombatant? Co to znamená?

Kombatant je pojem z mezinárodního humanitárního práva užívaný v ozbrojených konfliktech. Kombatant se v daném konfliktu účastní bojů - obvykle jde o vojáka, příslušníka domobrany atd.
Jde o rozlišení bojujících jedinců, kteří jsou v rámci ozbrojeného konfliktu legálním cílem a zároveň mají právo se bojů legálně účastnit, a civilním obyvatelstvem, na které dle mezinárodních úmluv nesmí být veden útok. V případě zajetí se kombatant stává válečným zajatcem a jeho pozici upravují další mezinárodní úmluvy.Kdo je to Kombatant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kombatant? Lidé, politika

Zaujalo vás slovo, termín Kombatant? Potom se podělte s kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Neoklasicismus? Znáte pojem Meniskus? Vzpomněli byste si na význam slova Uznání dluhu? Vzpomenete si na definici slova Retail?

Klíčová slova: formulace, přesný význam, lexikon, přesný výraz, heslo, definice, význam, wikipedie, etymologie, wiki, informace, co znamená, Kombatant, slovo, Kombatant, význam pojmu

Pojem Kombatant je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Kombatant v dalších zdrojích

Hledat heslo Kombatant na Google.cz

Zkusit najít termín Kombatant ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Kombatant ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Kombatant ve vyhledávači Qwant

Najít termín Kombatant ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kombatant například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Kombatant, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Kombatant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kombatant? Definice pojmu Kombatant je v kategorii Politika

Text vytvořen pro server Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo řekněme v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Kombatant hledat i v jiných kategoriích (než politika).