Kdo je to?
Kdo je Bebe Rexha? Životopis Bebe Rexha, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Bebe Rexha

Kdo je Bebe Rexha? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Bebe Rexha je americká zpěvačka a písničkářka.
Na hudební pole vtrhla v roce 2010, kdy se stala členkou skupiny Black Cards. Kapelu však o dva roky později opustila a začala se věnovat sólové kariéře. V tomto období působila spíš jako textařka - řada jejích kolegů excelovala se singly, které napsala Bebe Rexha (např. Rihanna, Eminem, Selena Gomez...).
V roce 2015 vydala EP I Don’t Wanna Grow Up a od té doby se začala intenzivněji prosazovat jako sólová zpěvačka.
V roce 2018 přišlo debutové album Expectations, v roce 2021 následovalo album Better Mistakes.
Bebe Rexha jako zpěvačka i jako textařka proslula kombinováním hudebních žánrů - v její tvorbě se objevuje klasický pop, R&B, hip hop, rockové prvky, ale třeba i country.
Kromě toho, že pro jiné zpěváky tvoří písně, často s nimi taky spolupracuje na duetech - např. duet No Broken Hearts s Nicky Minaj.
Vlastním jménem Bleta Rexha; narodila se v New Yorku, má však albánské kořeny.Kdo je Bebe Rexha? Životopis Bebe Rexha, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Bebe Rexha

Národnost: americká
Datum narození: 30. srpna 1989
Místo narození: New York

Zaujala vás biografie osobnosti Bebe Rexha? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Secese? Víte co je Mikroklima? Víte co je Polníček? Vzpomněli byste si co označuje výraz 4U?

Klíčová slova: život, kde se narodila Bebe Rexha?, lexikon, narození, národnost, wiki, informace, popis, Bebe Rexha, místo narození, zajímavosti, datum narození, wikipedie, hudba, osobnosti, hudba

Pojem Bebe Rexha je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Bebe Rexha

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bebe Rexha ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Bebe Rexha na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Bebe Rexha ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Bebe Rexha ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Bebe Rexha na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Bebe Rexha například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Yahoo.com, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Bebe Rexha?

Právě jste zjistili Kdo je to Bebe Rexha? Kdy se narodila Bebe Rexha? Kde se narodila Bebe Rexha? Bebe Rexha je v kategorii Hudba

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Omlouváme se za případné neaktuální údaje a pravopisné chyby na webových stránkách. Snažíme se neustále zlepšovat obsah a kvalitu stránek, a vaše zpětná vazba je pro mě velmi důležitá. Děkujeme za pochopení.Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Bebe Rexha například v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bebe Rexha i v jiné kategorii než je hudba.