Kdo je to?
Kdo je Bebe Rexha? Životopis Bebe Rexha, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Bebe Rexha?

Kdo je Bebe Rexha? Životopis, informace, biografie, hudba

Bebe Rexha je americká zpěvačka a písničkářka.
Na hudební pole vtrhla v roce 2010, kdy se stala členkou skupiny Black Cards. Kapelu však o dva roky později opustila a začala se věnovat sólové kariéře. V tomto období působila spíš jako textařka - řada jejích kolegů excelovala se singly, které napsala Bebe Rexha (např. Rihanna, Eminem, Selena Gomez...).
V roce 2015 vydala EP I Don\'t Wanna Grow Up a od té doby se začala intenzivněji prosazovat jako sólová zpěvačka.
V roce 2018 přišlo debutové album Expectations, v roce 2021 následovalo album Better Mistakes.
Bebe Rexha jako zpěvačka i jako textařka proslula kombinováním hudebních žánrů - v její tvorbě se objevuje klasický pop, R&B, hip hop, rockové prvky, ale třeba i country.
Kromě toho, že pro jiné zpěváky tvoří písně, často s nimi taky spolupracuje na duetech - např. duet No Broken Hearts s Nicky Minaj.
Vlastním jménem Bleta Rexha; narodila se v New Yorku, má však albánské kořeny.Kdo je Bebe Rexha? Životopis Bebe Rexha, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní informace o osobě Bebe Rexha

Národnost: americká
Datum narození: 30. srpna 1989
Místo narození: New York

Líbí se stručný životopis s osobou Bebe Rexha? Pak se podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Pilíř? Víte, co je to Alegorie? Víte co je Odrůdové víno? Rozumíte pojmu Relativismus?

Klíčová slova: osobnost, místo narození, kde se narodila Bebe Rexha?, Bebe Rexha, životopis, wiki, život, hudba, narození, informace, kdo je Bebe Rexha?, popis, Bebe Rexha, kdy se narodila Bebe Rexha?, zajímavosti, lexikon

Pojem Bebe Rexha je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít výraz Bebe Rexha na Google.cz

Vyhledat termín Bebe Rexha ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Bebe Rexha ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Bebe Rexha na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Bebe Rexha například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Životopis, kdo je Bebe Rexha? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Bebe Rexha? Kdy se narodila Bebe Rexha? Kde se narodila Bebe Rexha? Bebe Rexha se nachází v sekci Hudba

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Bebe Rexha dejme tomu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bebe Rexha i v jiné kategorii než je hudba.