Kdo je to?
Kdo je Bebe Rexha? Životopis Bebe Rexha, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Bebe Rexha?

Kdo je Bebe Rexha? Životopis, informace, biografie, hudba

Bebe Rexha je americká zpěvačka a písničkářka.
Na hudební pole vtrhla v roce 2010, kdy se stala členkou skupiny Black Cards. Kapelu však o dva roky později opustila a začala se věnovat sólové kariéře. V tomto období působila spíš jako textařka - řada jejích kolegů excelovala se singly, které napsala Bebe Rexha (např. Rihanna, Eminem, Selena Gomez...).
V roce 2015 vydala EP I Don’t Wanna Grow Up a od té doby se začala intenzivněji prosazovat jako sólová zpěvačka.
V roce 2018 přišlo debutové album Expectations, v roce 2021 následovalo album Better Mistakes.
Bebe Rexha jako zpěvačka i jako textařka proslula kombinováním hudebních žánrů - v její tvorbě se objevuje klasický pop, R&B, hip hop, rockové prvky, ale třeba i country.
Kromě toho, že pro jiné zpěváky tvoří písně, často s nimi taky spolupracuje na duetech - např. duet No Broken Hearts s Nicky Minaj.
Vlastním jménem Bleta Rexha; narodila se v New Yorku, má však albánské kořeny.Kdo je Bebe Rexha? Životopis Bebe Rexha, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní informace o osobě Bebe Rexha

Národnost: americká
Datum narození: 30. srpna 1989
Místo narození: New York

Líbí se stručný životopis s osobou Bebe Rexha? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Pilíř? Pamatujete si definici pojmu VPN? Víte co je Věta jednoduchá? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pojištění vkladů?

Klíčová slova: biografie, život, informace, místo narození, osobnost, datum narození, lexikon, vysvětlení, hudba, Bebe Rexha, národnost, Bebe Rexha, osobnosti, kdo je Bebe Rexha?, popis, wiki

Pojem Bebe Rexha je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Bebe Rexha lze najít v následujících zdrojích

Najít termín Bebe Rexha ve Wikipedii

Hledat pojem Bebe Rexha v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Bebe Rexha na Google obrázcích

Najít slovo Bebe Rexha ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Bebe Rexha ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Bebe Rexha například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Životopis, kdo je Bebe Rexha? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Bebe Rexha? Kdy se narodila Bebe Rexha? Kde se narodila Bebe Rexha? Bebe Rexha patří do sekce Hudba

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat informace osobnost, osobu, člověka Bebe Rexha dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bebe Rexha i v jiné kategorii než je hudba.