Kdo je to?
Kdo je Gabriela Peacock? Životopis Gabriela Peacock, osobnosti, slavná žena z kategorie literatura

Gabriela Peacock

Kdo je Gabriela Peacock? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, literatura

Gabriela Peacock, rozená Báňová, je česká modelka a nutriční specialistka a spisovatelka, která v současně době žije ve Velké Británii.
Gabriela se narodila 10. srpna 1979 v Pardubicích. Již jako mladá se prosadila ve světě modelingu, a to nejen v Čechách, ale zejména v zahraničí. Protože musela samozřejmě dodržovat zdravou životosprávu, zajímalo ji toto téma natolik, že vystudovala obor nutriční specialistka na Westminsterské univerzitě a věnuje se nutričnímu poradenství. Mezi její klienty patří mimo jiné i britská královská rodina, zejména například princ Harry (do té doby, než si našel Meghan). Ale Gabriela byla oficiálně pozvána i na svatbu prince Harryho.
Gabriela se kromě poradenství věnuje také psaní, kde zpracovává podobná témata. Zajímavé jsou její knihy Úžasnější za dva týdny a Mladší za dva týdny, ve kterých přináší nejen sestavy zdravých jídelníčků, ale i spousty rad, jak správně žít, lépe spát, návody na přerušovaný půst nebo i na to, jak se v dnešní době zbavit stresu. Sama má třeba raději rostlinné bílkoviny než maso, předpovídá velkou budoucnost vegetariánství a veganství, ale přiznává, že si dá klidně kvalitní čokoládu nebo kvalitní červené víno (což je ovšem zdravé). Jak ona sama říká: není důležité být dokonalý, ale nejdůležitější je začít.
V současné době žije v Londýně s manželem Davidem Peackokem, který je finančníkem a manažerem hedgeového fondu (jedná se o speciální investiční fond, v němž je možné investovat téměř do čehokoliv), a mají spolu tři děti: Maiu, Iris a Caspara (poslední dvě jsou dvojčata).Kdo je Gabriela Peacock? Životopis Gabriela Peacock, osobnosti, slavná žena z kategorie literatura

Základní informace o osobě Gabriela Peacock

Národnost: česká
Datum narození: 10. 8. 1979
Místo narození: Pardubice

Líbí se stručný životopis s osobou Gabriela Peacock? Pak se podělte s vašimi sledujícími na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte termín Hic sunt leones? Znáte pojem Postskriptum? Vzpomenete si na definici slova Osteopenie? Vzpomenete si na definici slova Manýrismus?

Klíčová slova: datum narození, Gabriela Peacock, lexikon, život, literatura, zajímavosti, literatura, biografie, wikipedie, popis, vysvětlení, národnost, wiki, kde se narodila Gabriela Peacock?, životopis, osobnosti

Pojem Gabriela Peacock je v kategorii Literatura, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Gabriela Peacock zkuste tyto odkazy

Vyhledat heslo Gabriela Peacock v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Gabriela Peacock ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Gabriela Peacock ve Wikipedii

Hledat pojem Gabriela Peacock na Google.cz

Hledat termín Gabriela Peacock ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Gabriela Peacock například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Gabriela Peacock

Nyní již víte Kdo je to Gabriela Peacock? Kdy se narodila Gabriela Peacock? Kde se narodila Gabriela Peacock? Gabriela Peacock patří do kategorie Literatura

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Na informace uvedené na těchto stránkách neposkytujeme záruku. Texty mohou obsahovat nepřesnosti a chyby za které se předem omlouváme. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Gabriela Peacock např. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Gabriela Peacock i v jiné kategorii než je literatura.