Kdo je to?
Kdo je to Scénograf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Scénograf? Lidé, profese

Scénograf

Jaký je význam slova Scénograf? Co to znamená?

Scénograf je pracovník v oblasti umění a kultury. Jde o člena výtvarného týmu divadla nebo filmu. Je autorem návrhů scénických či kostýmních výprav pro představení. Navrhuje také loutky pro loutková divadla. Při této činnosti spolupracuje s dalšími odborníky v dílnách, kde se tyto návrhy realizují.
Scénograf se účastní i technických zkoušek a spolupracuje s osvětlovači. Při zkouškách je také spolupracovníkem režiséra.Kdo je to Scénograf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Scénograf? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Scénograf? Potom se podělte s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Mikrocefalie? Znáte termín Koliformní bakterie? Víte co je Fitness? Víte, co je to Lomený oblouk?

Klíčová slova: přesný výraz, termín, formulace, Scénograf, vysvětlení, definice, profese, slovo, lexikon, wikipedie, odborný výraz, etymologie, původ slova, wiki, popis, přesný význam

Pojem Scénograf je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat frázi Scénograf v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Scénograf ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Scénograf ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Scénograf na Google.cz

Hledat termín Scénograf ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Scénograf například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Yahoo.com nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Scénograf? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Scénograf? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Scénograf? Definice pojmu Scénograf se nachází v kategorii Profese

Kategorie profese, prodavačka, scénograf, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Doporučujeme vyhledat informace výraz, slovo, definici, termín třeba v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Scénograf i v jiné sekci než je kategorie profese.