Kdo je to?
Kdo je Marcela Skřivánková? Životopis Marcela Skřivánková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Marcela Skřivánková

Kdo je Marcela Skřivánková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Marcela Skřivánková, provdaná Ztracená, je česká moderátorka a herečka.
Marcela se narodila 12. září 1985 v severočeském Chomutově. Již při studiu střední školy, kde studovala farmacii, si přivydělávala jako moderátorka rádia Agara (pozdější Fajn Rádio). Po maturitě, i když nastoupila i jako farmaceutická asistentka, se dostala také k práci v hudební televizi Óčko. Jejím prvním pořadem byl DJ divák. Později moderovala t-music chart, což je největší hitparáda svého druhu v České republice. Kromě moderování v televizi dokázala moderovat i velké hudební festivaly, ale taky Hudební ceny Óčka.
V osobním životě je vdaná za Marka Ztraceného, mají spolu syna Marka (Marek přišel na svět předčasně, ale je to bojovník). Mezitím se však stihli ještě rozejít, ale očekávání společného potomka je zase dalo dohromady. Rodina žije na Šumavě.
Mezi Marceliny zájmy patří rodina, psi, tanec a hudba.Kdo je Marcela Skřivánková? Životopis Marcela Skřivánková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Základní informace o osobě Marcela Skřivánková

Národnost: česká
Datum narození: 12. 9. 1985
Místo narození: Chomutov

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Marcela Skřivánková? se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Biber? Vzpomněli byste si na význam slova Akceptovat? Vzpomněli byste si na význam slova Perseidy? Znáte definici termínu SSL?

Klíčová slova: informace, kdy se narodila Marcela Skřivánková?, život, Marcela Skřivánková, místo narození, wiki, biografie, lexikon, národnost, kde se narodila Marcela Skřivánková?, novináři, popis, wikipedie, osobnosti, Marcela Skřivánková, osobnost

Pojem Marcela Skřivánková je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Marcela Skřivánková ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Marcela Skřivánková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Marcela Skřivánková na Youtube

Hledat slovo Marcela Skřivánková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Marcela Skřivánková ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Marcela Skřivánková například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Marcela Skřivánková

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit Kdo je to Marcela Skřivánková? Kdy se narodila Marcela Skřivánková? Kde se narodila Marcela Skřivánková? Marcela Skřivánková je v kategorii Novináři

Kategorie novináři, písař, marcela Skřivánková, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. Přesto se však může stát, že zde objevíte chybu nebo překlep. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Marcela Skřivánková dejme tomu např. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marcela Skřivánková i v jiné kategorii než je novináři.