Kdo je to?
Kdo je to, byl Oportunista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Oportunista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Oportunista?

Jaký je význam slova Oportunista? Co to znamená?

Oportunista je jedinec, který se při svém jednání a rozhodování neřídí podle svých zásad, ale přizpůsobuje se okolnímu prostředí a těží z výhod, které z takových rozhodnutí plynou. Označení oportunista se v politice objevilo v 19. století a rozšířilo se i do mimopolitických oblastí života. Slovo oportunista má nyní i širší význam - jedná se o hledání a využívání příležitostí k získání lepšího postavení nebo výhod bez ohledu na obecně respektované zásady a vlastní morálku.
V politice má toto pojmenování poněkud hanlivý význam, politik oportunista nemá pevné zásady a řídí se okolnostmi a příležitostmi, náladami veřejnosti a nebere ohled na dlouhodobé důsledky svého jednání.Kdo je to, byl Oportunista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Oportunista? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Oportunista? s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Kurkuma? Víte co je Pečený čaj? Rozumíte pojmu Družstvo? Vzpomněli byste si co označuje výraz Podcast?

Klíčová slova: vlastnosti, definice, původ slova, formulace, přesný význam, co znamená, co je to Oportunista?, informace, význam slova, přesný výraz, význam pojmu, synonymum, etymologie, kdo je Oportunista?, vysvětlení, kdo to je

Pojem Oportunista je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Oportunista zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat frázi Oportunista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Oportunista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Oportunista ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Oportunista ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Oportunista například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Oportunista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Oportunista? Kdo to byl Oportunista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Oportunista? Definice pojmu Oportunista je v kategorii vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie vlastnosti.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.